Kontrolētā demontāža – toreiz un tagad.

Kas notika šajā datumā pirms 20 gadiem? 2001.gada 11.septembri droši vien atceras visi, kas tai laikā bija apzinātā vecumā, jo to notikumu translēja visas pasaules televīzijas un tas toreiz šķita pilnīgs šoks visiem.

Mēs varam neatcerēties it neko, kas notika ierastās dienās pirms 20 gadiem, 10 vai pat pagājušo gadu, ja vien tas nesaistās ar kādu spilgtu notikumu un tāpēc to, kur mēs katrs bijām tajā brīdī, noteikti atcerēsies visi, kas to redzēja. Līdz ar to šodien ir jubileja tam notikumam. Un galvenais ir nevis pats notikums un tas, kā tas notika, bet gan sekas un tas, kam šis notikums bija vajadzīgs. Un tas, ka tam ir tieša saistība ar to, kas notiek šobrīd. Varētu domāt, kas gan saista šos notikumus, bet vērīgs cilvēks pamanīs, ka šie notikumi ir vienas izrādes divi cēlieni.

Aplūkosim dažas sakritības, lai to saprastu. Kā bija toreiz un kā ir tagad – kādi procesi tika iedarbināti pēc 9/11 un kādi šodien.

Mediju histērija.

Kopš pagājušā gada marta tie ir aizņemti tikai ar kovidu un to sākotnējās prognozes par šausmīgo mirstību un Londonas imperiālās koledžas simulācijas, kuru dēļ sagrāva tik daudz valstu ekonomikas, izrādījās pilnīgs blefs. Taču tas netraucē atsākt nu jau III viļņa propagandu.Tieši tāpat mediji darbojās pēc 9/11, kad pasauli pārņēma radikālā islāma terora draudi un tika ieviestas tādas pašas bīstamības pakāpes, kā šodien izmanto SPKC un citas aģentūras – cilvēkiem izskaloja smadzenes ar neesošiem, pašu radītiem draudiem un tad piedāvāja risinājumu pastiprinātas varas kontroles veidā. Šodien viss ir identiski un notiek pēc tā paša scenārija – bīstamības līmeņi, ārkārtas stāvokļi un protams, varas rūpes par jūsu drošību. Pat Alfa un Delta līmeņi bija arī toreiz. Ak jel.

Valdības reakcija nogalina vairāk cilvēku, kā pats notikums.

Abos šajos gadījumos tas ir tieši tā – oficiālajā versijā aizgāja bojā 3000 amerikāņu, bet tas deva ieganstu uzsākt globālu karu pret ‘terorismu’, kas nogalināja miljonus Tuvajos Austrumos un tai skaitā pašas ASV karavīrus. Un viss pasākums beidzās ar to, ka 20 gadi, triljoni dolāru tika iztērēti tam, lai apbruņotu Taliban un piešķirtu viņiem arī aviāciju.

Kopš kovidšova sākuma miljoni cilvēku ir iedzīti izmisumā, depresijā, bezdarbā un daudzi pētījumi parāda, ka no šīm sekām un nepieejamās medicīnas un atceltām operācijām aizies bojā daudz vairāk cilvēku, kā šie lokdauni it kā ir izglābuši. Austrālijā daudz vairāk izdara pašnāvības, kā mirst no vīrusa, pat oficiāli.

Nekādas sakritību izmeklēšanas.

9/11 teātri raksturo vesela sērija dīvainu sakritību, kuras nekad nav izmeklētas un kas tiek slēptas joprojām, kā teroristu pases, kas nesadega, trešais sabrukušais debesskrāpis, aviācijas iznīcinātāju pacelšanās no netālā lidlauka, neesošā lidmašīna Pentagonā un daudz kas cits, ieskaitot diezgan acīmredzamu kontrolētu abu torņu spridzināšanu. Tās tēmas joprojām skaitās ‘sazvērestības’

Arī kovidšovā ir tikpat interesanti – Fauči Wuhan laboratorijas apmeklējums 2015. gadā, tad naudas pārskaitījums 7.4 miljonu dolāru apjomā bioieroču izstrādei, iepriekš plānotās simulācijas un precīzie pravietojumi no Bila un daudziem citiem, ieskaitot tā paša Fauči 2017. gada solījumu, ka pandēmija noteikti būs.

Jaunas paradigmas ieviešana.

Karš pret teroru un karš pret bioteroru.  Jau krietnu laiku pamazām tiek ieviests šāds, jauns jēdziens kā biodrošība, kur jaunais ienaidnieks šoreiz ir neredzams vīruss. Ja toreiz tie bija teroristi un Bin Ladens, kurš gan arī bija visai mistiska figūra, tad šodien par ienaidniekiem un teroristiem faktiski tiek pasludināti uzpurņu pretinieki un tādi būs arī nevakcinētie. Taču abas šīs paradigmas vieno tas, ka ienaidnieks glūn aiz katra stūra, neviens nav drošs un tāpēc tikai valdība ir spējīga ar to cīnīties, nemitīgi mūs vērojot. Un tagad tendence ir par draudiem pasludināt nu jau nešpricētos cilvēkus – bija ārējie, tagad iekšējie teroristi.

Melīgas oficiālās versijas.

Abās operācijās tām ir vairāk caurumu, kā Šveices sieram. 9/11 mums bija jātic, ka teroristi spēja ielidot ēkās, manevrējot tā, kā to nespētu pat ļoti pieredzējuši piloti un tajā dienā tika atcelti fizikas likumi un lidmašīnas izgāja cauri stiklam, betonam un visas konstrukcijas sabruka no temperatūras, kura nespēj izkausēt dotās konstrukcijas visā to garumā.

Šodien mums jātic, ka vīruss ir burtiski visur, to pārnēsā nauda, tas dzīvo uz virsmām nedēļām, tam ir pulkstenis, kalendārs un lineāls un tas dzīvojas asimptomātiskās transmisijas formā, ko nav darījis neviens līdz šim zināmais vīruss. Bet tas nav izolēts un neviens nevar uzrādīt dzīva vīrusa paraugus un darbības ar tiem.

Viss zināms iepriekš.

Kāpēc BBC ziņoja, ka trešā ēka sabrūk 30 minūtes pirms tas notika? Kāpēc San Francisko mērs Villijs Brauns  un Salmons Rušdi saņēma zvanus nekāpt šajās lidmašīnās?

Un kāpēc Ķīnas valdība veica korona vīrusa epidēmijas mācības 30 dienas pirms Wuhan militārajām spēlēm, tāpat, kā to darīja ASV valdība, realizējot dažādus simulācijas scenārijus, ieskaitot Event 201?

Pirms 9/11 notikušas 28 mācības, kā rīkoties nolaupītas lidmašīnas gadījumā, kuras lido uz svarīgām ēkām Ņujorkā.

Pirms kovidšova ir tieši tāpat – sākot ar 2001. gada operāciju Dark Winter līdz 2019. gada Event 201 to skaits ir ievērojams. Un rezultāts ir identisks – praktizētais notikums vienkārši notiek!

Aizdomīgi labumi dažiem varenajiem.

Vai nav interesanti, kā lielie spēlētāji tikai iegūst no šādiem notikumiem? 9/11 ērā aizsardzības kompānija Halliburton, gāzes un naftas kompānijas investēja Afganistānā.

Tagad kovidšova laikā miljardieri aug kā sēnes un  palielinājuši savas bagātības par 27% tikai 2020 vien –  abos gadījumos jau tā bagātie un varenie kļūst vēl bagātāki un varenāki.

Informāciju kontrolē aģentūras.

Šādas mākslīgas krīzes paver iespēju privātām kompānijām, kas saistītas ar militāro izlūkošanu, tikt pie daudz plašāka datu apjoma. 9/11 bija labs bizness tādām kompānijām. Arī tagad CIP paspārnē izveidotā kompānija Palantir uztur datu bāzes gan CDC aģentūrai ASV, gan NHS aģentūrai Anglijā – tās abas ir pamats šodienas kovid lēmumu pieņemšanā.

Neredzams, bet varens un viltīgs ienaidnieks.

Gan Al-Qaeda, gan kovids ir abstrakts jēdziens un nav tverams ikdienā, to ir grūti apturēt, tam vajag daudz laika, naudas un tas ir gluži jauna tipa ienaidnieks. Asimetriskais karš un asimptomātiskie pārnēsātāji. Mums tiek teikts, ka citi korona vīrusi uzvedas sezonāli un paredzami, bet kovids nē. Bin Ladens izskatījās citādi katrā video, tam bija vairāk dzīvību un iespēju, kā kaķim, bet iznākumā mums vienkārši bija jānotic, ka viņu nogalināja un izmeta jūrā – tam visam nav nekādu pierādījumu. Salīdziniet to ar šo vīrusu, kurš nekad nav atdalīts un attīrīts ar zinātnisku metodi. Taču tāds esot. Un viss. Tāpat, kā bija tāds Bin Ladens un tad pēkšņi nebija.

Muļķību zinātne.

Lielāko tiesu zinātne šodien ir kļuvusi par instrumentu naudas maisu rokās, lai kalpotu to idejām. Ir ļoti daudz intelektuālo prostitūtu, kas atradīs to rezultātu, par ko tām maksā. Abas šīs operācijas ir identiskas tajā, ka tiek pielietota absurda zinātne. Gan 9/11 grupa profesionālu arhitektu, inženieru un pilotu nāca klajā ar paziņojumu, ka tā ir afēra un fizikas likumu ignorēšana, tā arī kovidšova laikā to pašu dara profesionāli ārsti, profesori un epidemiologi, stāstot par to, kāpēc šis vīruss ir afēra un nestrādā ne maskas, ne lokdauni un ka mediji bez mitas melo. Un abos gadījumos identiski ir arī tas, ka viņu pētījumus un paziņojumus vienkārši ignorē mediji un to saimnieki.

Drakoniska cenzūra.

Arī šeit viss ir tāpat. Abas operācijas pavada pierādījumu slēpšana un viedokļu cenzūra. Sociālie tīkli dzēš kontus pa labi un pa kreisi, ja tie neatbilst Bila kabatas kompānijas PVO noteiktām vadlīnijām. Tāpat tas bija ar 9/11, kad viss, kas to apšauba, tika nodēvēts par sazvērestībām. Toreiz Bušs jaunākais sauca ‘neciest konspiratorus, kas runā par 9/11” un šodien masku nenēsātāji un nešpricētie apdraud valsts drošību.

Skeptiķu pazemošana.

Šis termins ir kļuvis kaut kas ierocim līdzīgs – to izmanto pret visiem tiem, kuri neuzpērkas uz valdības mistifikācijām, kā klimata afēru, 9/11 kā specdienestu operāciju vai tagadējo kovidu. Ja toreiz nepatriotiski, vismaz ASV, skaitījās neienīst Bin Ladenu, tad šodien sabiedrību apdraudot tie, kuri nevelk uzpurņus.

Jaunu birokrātijas un drošības pasākumu ieviešana.

Šis ir pats galvenais – abos gadījumos tika ieviesti pilnīgi jauni cilvēktiesības aizskaroši likumi. Pēc 9/11 ASV tika izveidota Homeland Security – dažu gadu laikā tā izauga par vienu no lielākajām federālajām aģentūrām, kas tērē desmitiem miljardus nodokļu maksātāju naudas katru gadu. Pirms tam nebija pat tāda termina. Tika ieviesti jauni kontroles veidi lidostās un darba vietās, čipi, ID kartes un tas viss tā arī nav atcelts – tas kļuvis par normu. Tagad seko kovids ar vēl drakoniskākiem ierobežojumiem, kovida pasēm un digitālajiem ID. Un nu jau tiek plānota visas pasaules centralizēta pārvalde.

Psiholoģiskie rituāli.

9/11 bija ļoti rituāls notikums – tur ir gan numeroloģija un saistība ar masonu simboliku. Tāpat arī kovidšovs sevī ietver dažādas alķīmijas fāzes jauna normālā izveidošanai – uzpurnis, nemitīga roku mazgāšana, attīrīšana caur izolāciju, neesošu draudu iezombēšana apziņās, personības izmaiņas un daudz kas cits. Taču līdzība un uzdevums abiem šiem rituāliem bija un ir identisks – paralizēt un traumatizēt sabiedrību ar bailēm, atraut no ierastās funkcionēšanas vides, salauzt un piespiest jaunu normu kā ikdienu.

Lai saprastu to, kā strādā šī Jaunā kārtība un tās operācijas, kas viss ir viena plāna dažādi posmi, ir jāprot salikt to visu kopā. Tas viss balstās uz cilvēku nezināšanu, zemākajiem instinktiem, bailēm un stresu, lai tie pieņem to, ko vajag varai un atsakās no tiesībām pašiem lemt par savu dzīvi un ikdienu. Taču  tad, kad atmodusies sabiedrība redz tam cauri, šī migla izgaist.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s