Toksiskās antivielas?

Vai mūs gaida vēl interesantāki un šokējošāki atklājumi par tā saucamo vīrusu, špricēm un visu to, kas šai sakarā notiek cilvēku organismos. Droši vien, jo nupat ir parādījies kārtējais pētījums jeb versija par to, kāpēc daudziem šī slimība norisinās īpaši smagā formā.

Un hipotēze ir tajā, ka tās ir tieši antivielas, kuras organisms ražo, lai it kā cīnītos ar to. Tas nāk no Ķīnas un tur ir runāts par to, ka vismaz divu antivielu paveidi, kas reaģē uz pīķa proteīnu, kas, starp citu, arī tika atzīts par toksisku vēl citā pētījumā pirms dažiem mēnešiem, ko veica Salk universitātē, patiesībā ir patogēni paši par sevi. Respektīvi, šīs antivielas pašas spēj izraisīt slimību.

Grūti iedomāties, ka antivielas – organisma labākais infekciju cīnītājs, var būt patogēns – bet tieši tā tas notiek autoimūnās saslimšanas gadījumos. Antivielas, kuras ķermenis izstrādā, lai tiktu galā ar iebrucējiem, tādos gadījumos uzbrūk paša ķermeņa audiem, izraisot katastrofālas sekas.

Jau 2020.gada sākumā japāņu pētnieki atklāja, ka daudzas kovid nāves tika izraisītas tieši tā, pateicoties imūnsistēmas reakcijai. Par to bija arī pētījums, kas tika publicēts Inflammation un Regeneration žurnālā un kurā zinātnieki to dēvē par citokīnu vētru, kas pārņem organismu ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki miruši it kā no vīrusa.

Bet šis ķīniešu pētījums parāda, ka īstais vainīgais var būt vēl kāds imūnsistēmas elements. Un protams, pats svarīgākais šeit ir tieši tas, ka tieši esošās švakcīnas taču kā reizi ir domātas tam, lai organisms sāk šīs antivielas ražot. Tādas ir visas apstiprinātās potes un ja šī versija ir pareiza, tad mēs esam nonākuši vēl kāda baisa noslēpuma priekšā, kas var atklāties – bet varbūt, ka tas tā arī notiek jau sen. Ne jau velti tik daudzi cenzētie ārsti brīdina par šo pošu iespējamo katastrofu.

Un dati aizvien vairāk no visām pusēm apliecina, ka neko par tām neviens nezina, vai arī tieši otrādi, sen zina un viss notiek tīšām – vienkārši publikai pamazām tiek atklāta patiesība par to, kas ar viņiem notiek un kāda reakcija organismā no tā būs.

Ķīniešu pētījums runā par to, ka šīs vīrusa jeb pīķa proteīna izraisītās antivielas var uzbrukt pašam organismam. Viņi šo versiju testēja, identificējot 7 dažādas antivielas. Un tika atklāts, ka divas no tām pieķeras tieši bojātām plaušu šūnām – bet viens veids pat veselām. Šīs antivielas tika injicētas veselām grūsnām pelēm, lai redzētu, kas tur notiks. Un notika tas, ka šīs pašas antivielas nodarīja tādu pašu kaitējumu arī tām un pat mazuļu plaušu šūnām. Vēl vairāk, šī antiviela ar nosaukumu REGN10987 nogalināja pusi no tiem.

Tas ir ļoti satraucošs atklājums – saka Zoey O’Toole, pošu drošības speciāliste pēc iepazīšanās ar šo darbu. Tam vajadzētu uzlikt visus uz pauzes, īpaši sievietes – grūtnieces.

Šis jautājums par to, kāpēc lielākā daļa pat nejūt nekādus simptomus, bet kāda daļa mirst pēc vairākām nedēļām, kad it kā vīrusam vajadzētu jau iztīrīties, bet vēl kāda daļa ir tā saucamie hroniskie kovidnieki, kam vērojami dažādu orgānu bojājumi, kam nekāda sakara ar vīrusu nevajadzētu būt?

Tagad var izrādīties, ka vīruss tur nemaz arī nav pie vainas, bet pats organisms un šīs antivielas un autoimūnā saslimšana. Un ja tas varbūt nebija tik izplatīts dabiskā veidā, tad ar švakcīnas programmu tas ir pavisam kas cits. Šādus apstākļus un iespējas, ka potes var izraisīt autoimūno saslimšanu un nogalināt cilvēkus, turklāt masveidā, neviens oficiālais zinātnieks nav pat izskatījis, nerunājot par substances ražotājiem. Protams, tas tā, oficiāli – jo gan jau ka viņi to zina tīri labi. Par to nav runāts – par to brīdina tikai ‘sazvērnieki’ Bet pošu izstrādātāju oficiālā versija ir tā, ka viņi taču neuzskatīja, ka pats pīķa proteīns var būt bīstams, kur nu vēl antivielas – potes tikai veidotas uz principu, ka tikai vīruss ir bīstams. Tāpēc ievadīt šo pīķa proteīnu, lai tas stimulē antivielas, uz papīra šķiet lieliska ideja.

Bet tagad rodas problēmas – ir atklāts, ka toksisks ir gan pīķa proteīns, gan arī vismaz daļa no tā stimulētām antivielām. Līdz ar to, aizvien vairāk atklājas tas, cik šausminoši sasteigtas ir šīs potes un ka ticība zinātnei var nospēlēt tādu lāča pakalpojumu, kam sekas grūti pat iedomāties.

Ja vien tas nav plāns no paša sākuma. Bet tas ir kas cits.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s