Šprice un izglītības līmenis

Vakar galvenais melu rupors tvnet publicēja savu kārtējo sabiedrības šķelšanas un kādas iedzīvotāju grupas noniecināšanas rakstu. Šī tendence vērojama jau krietni sen un tā ir viena no Dallesa doktrīnas idejām – padarīt režīma oponentus par muļķiem.

Protams, ka viens no veidiem, kā to izdarīt, ir tieši šāds. Šajā gadījumā runa ir par tiem, kuri labprātīgi špricējas, tic tam, ka valdības ir labas un Farma domā nevis par miljardiem pāri līķiem, bet par viņu veselību. Un par tiem, kas tā nedomā un atsakās pakļauties Farmas un režīma kopējam teroram pret mūsu veselību.

Tiek postulēts, ka ‘zinātnei netic’ tieši tie ar zemāko izglītību un nelieliem ienākumiem un to parāda Latvijā veiktā aptauja. Uz cik cilvēkiem? Kādi pāris tūkstoši, tas LV mērogā ir normāla aptauja. Lai salīdzinātu šos datus ar notiekošo pasaulē, ir vajadzīgs kaut kas vēl un tas ir nesenais Karnegi universitātes pētījums tieši par šo pašu tēmu, bet tajā tika aptaujāti 5 miljoni amerikāņu, kas ir daudz vairāk, kā LV iedzīvotāju kopā.

Un tagad varam salīdzināt šos pētījumus. Redzam interesantu lietu – lielajā aptaujā veidojas U veida līkne, kur sākotnēji izskatās, ka patiešām vairāk švakcīnai pretojas mazāk izglītotie, bet tālāk seko kaut kas cits – šī pretestība palielinās un ir pat lielāka pašā augstākajā izglītības līmenī. Doktora grādus ieguvušie un profesoru amatos esošie, kā izrādās, ir vēl skeptiskāk noskaņoti, kā pamatizglītību ieguvušie.

Latvijas datos tādas tendences nav, vai arī tā ir nepateikta – varbūt mums vienkārši nav tik daudz šāda līmeņa doktoru, vai arī viņiem to neviens neprasīja.

Ko tad nozīmē šī tendence? Galvenais secinājums, protams, prasās pats no sevis – tieši augstāk izglītotie saprot vairāk, kas notiek un atsakās no tādas šprices. Bet tas ir pats augstākais izglītības līmenis, kurā muļķu tiešām vairs nevar būt.
Kas attiecas uz šo vidējo līmeni, kas it kā skaitās augstākā izglītība, vidusskola un augstākā izglītība – nopirkts diploms nenozīmē izglītību un neskaitāmi saštancētie bakalauri nenozīmē saprāta spējas. Tas ir katra individuālais apziņas ceļš, kā līdz tādam nonākt.

Ja ņem vērā to, kas vispār ir izglītības sistēma šodien, ko tā ražo un kādas sistēmas skrūvītes no tās nāk ārā, tad šis pētījums ir jāinterpretē pavisam citādi. Tieši tie, kuri mazāk ar to saskārušies un kam vēl nav izskalotas smadzenes, šobrīd vairāk spēj vadīties pēc iekšējās intuīcijas un ieklausīties organismā, nekā tie, kuri saņēmuši savus papīrus Rokfellera medicīnā, kas no paša sākuma ir izskaudusi visu dabisko, aizstājot ar sintētiku un Farmu.

Tieši šis klans ir radījis to monstru, kas ir lielā Farma šodien, kas ir astoņkājis ar taustekļiem visu valstu valdībās un organizācijās, kā arī izglītības sistēmā. Tāpēc taču mēs redzam, ka Rokfelleru fonds sponsorē un piedalās visā, kas saistās ar kovid histēriju un pasaules transformāciju, izmantojot to.

Ja uz to paskatās šādi, tad redzamie dati nozīmē pavisam ko citu. Vienkāršā tauta jau nekad nepelna lielu naudu, jo to pie šībrīža sistēmas var dabūt, tikai esot tai pietuvināts vai vienkārši nozagt – šajā sakarā izmantot to kā argumentu, sasaistot kopā ar zemu izglītības līmeni ir ne vien nekorekti, bet atklāti ciniski. Vēl jo vairāk vērojot, kā vakcinatori cenšas ievilināt savos slazdos ar virtuļiem, aliņiem vai 100 dolāriem. Tas nu nekādi neliecina par viņu augstām domām par to baru, kam viņi to grib iesmērēt.

Šajā sistēmā nav izglītības – tā ir prece, tas ir pakalpojums, ko jāpērk par lielu naudu un pat kredītā. Vai skolā māca to, kā tiek pārvaldīta sistēma, kā strādā banku kartelis, kādi nosacījumi ir reālajā politikā, kas ir blatu sistēma, kā strādā ‘otkati’ un viss pārējais?

Vai tur māca vismaz to, kā audzēt pašiem savu pārtiku, permakultūru, veidot pašpietiekamu saimniecību? Varbūt tur var iemācīties patieso planētas vēsturi, kā iegūt enerģiju un izvairīties no globālistu kontroles?
Neko tur tādu nemāca. Tieši otrādi, tur māca iekļauties un būt paklausīgam sistēmas uzgrieznītim. Un tagad piekļuve tam ir tikai ar QR kodu vai nebeidzamiem testiem uz viltus vīrusu ar viltus testu, par kuru tā izgudrotājs tika skaidri izteicies, ka tas nav tam domāts. Tā arī ir visa ‘augstā izglītība’

Es nekad neesmu skolai ļāvis jaukties manā izglītībā /Marks Tvens/

6 komentāri

 • Labs par to, ka mums, iespējams, doktoriem neviens nejautāja! Protams, nezinām it kā arī cik ASV pētījums ir korekts un vai nav fake news… Bet katrā ziņā Delfu raksti ir tāda miskaste un propaganda, ka es iekšēji kliedzu katru dienu atverot ziņas :/

  Patīk

 • Nu katrā ziņā,tie saucamie ārsti ir pilnīgi nevajadzīgi,jo ēdot dzīvnieku olbaltumvielas viņi ir paredzēti,jo cilvēkiem rodas visādas slimības no dz.olbaltumvielām,bet patiesībā cilvēki ir nozombētām smadzenēm,lai globālisti varētu cilvēkiem uzspiest feicisko vīrusu,jo kas ēd dz.olbaltumvielas,lai to nesaprastu,ka slimība patiesībā nemaz nelīp cilvēkam uz cilvēka.Jo viņa tiek inficēta ar covid testiem 100%tīgi…Jo ir jāēd dzīvcs uzturs,vegānisms,veģetārisms bez dzīvnieku olbaltumvielām…

  Patīk

  • Lai nepaliktu nozombēts ir pēc iespējas mazāk jāskatāsTV,un jālasa zombējošus,raksus un portālus.Lai nepaliktu nozombēts ir jālieto veselīgs uzturs bez dz.olbaltumvielām,un ir jāguļ uz vēdera,lai ir sasdaiste ar Visumu…

   Patīk

 • Delfi un tml miskasti nelasu jau sen. Tur smadzene asinjo no turienes psihiski slimo shiziku murgiem. Tieshi taa, jo augstaaks izglitibas liimenis,jo vairums ir pret sho afeeru. Ir protams izneemumi,bet ,manupraat, tie ir dabas kluudas , kaa jau visur.

  Patīk

  • Tur jau tā lieta,ka jebkuri negatīvi raksti Tev zombē smadzenes.Un lai būtu ar loģisku domāšanu cilvēkam ir jāpieņem lēmums,kam ticētdievam-sātanam jeb Mūsu Tēvam.Jocilvēkam ir loģiski jādomā,kādu uzturu,lai lieto,jo smadzenes zombē pimām kārtāmvisvairāk dzīvnieku olbaltumvielas,bet nākamais zombētājs ir TV,un trešais zombētājs ir prese,protams ne visa,bet ir…

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s