Izraēlas eksperiments – kas globālistiem ir sanācis?

Izraēla ir bijusi švakcinācijas marša priekšgalā kopš pagājušā gada novembra. Tad viņi parakstīja līgumu ar Faizeru un tad sākās milzīgs eksperiments ar visu viņu sabiedrību. Bet kādi tad ir šī eksperimenta rezultāti?

Tā bija pirmā valsts, kur uzsākās potniecība ar šo substanci. Tā bija pirmā valsts, kas izmēģināja ‘zaļo pasi’ savu pilsoņu segregācijai, kuru gan visai drīz tomēr atcēla. Un tagad tā ir pirmā valsts, kas izmaina arī līguma nosacījumus attiecībā uz šo darījumu, kurš saucās “sašpricējies un atgūsti daļu brīvības, ko mēs tev atņēmām pirms tam” Un jā, sākot ar divām nedēļām, lai ierobežotu vīrusu, mēs esam 18tajā mēnesī, kur divpotnieki kļūst par trejpotniekiem.

Izraēlas injekciju pavēlnieks Dr. Salmans Zarka to nosauca tā – mēs ‘apdeitojam’ jēdzienu ‘švakcinēts’ Citiem vārdiem sakot, divas Faizer dozas tur vairs nenozīmē, ka cilvēks ir ‘švakcinēts’ Nu to jau visi būs dzirdējuši, kas par šīm lietām interesējas. Bet ko tas nozīmē praksē un tālāk?

Nu pirmām kārtām tas nozīmē to, ka visi tie, kas nesen priecājās par kaut kādām brīvības atliekām, ko režīms bija atmetis par abām dozām, tagad pazaudē tās pašas, ja vien nav ar mieru špricēties turpmāk un regulāri. Jo arī trešā šprice nebūs pēdējā un arī pēc tās statuss saglabāsies tikai 6 mēnešus. Citiem vārdiem sakot, režīms ir radījis precedentu, kad tas var jebkurā brīdī atņemt pilsonim visas tiesības un brīvības, izmetot viņu no sabiedrības.

Kas arī bija mērķis no paša sākuma. Un tie, kas pakļaujas arī turpmāk, piedzīvos tikai to, ka ar katru reizi viņiem šo tiesību paliks aizvien mazāk. Izraēla ir bijis eksperiments šajā visā no paša sākuma. Ja tas nostrādās tur, tad tas pats mehānisms tiks mēģināts ieviest arī visur citur un prasība ‘uzrotīt piedurkni’ pēc režīma prasības būs regulāra. Šis ir tas brīdis, kad daudzi sākotnēji sašpricēti sāk saprast, ka ir izdarījuši kaut ko muļķīgu. Taču viņi tika brīdināti no paša sākuma, ka būs tieši tā.

Bet švakcīnas taču ir drošas un efektīvas? Protams, ja uz to skatās no Faizer puses – šis ir zelta pļaujas laiks, kad viņi var štancēt miljardus un pelnīt uz ko tādu, ko režīms uzspiež cilvēkiem ar varu. Tik labi Farmai klājās tikai Reiha laikos, kad ražoja Ciklons –B. Kompānijas akcionāri var atļauties privātas salas un lidmašīnas un tas arī ir galvenais – špricējieties, lai viņi to var turpināt. Taču tas vēl nav viss. Cilvēku padarīšana par sistēmas vergiem un finansiālais labums no tā ir tikai viena sadaļa. Tālāk sekos kaut kas pavisam cinisks.

Drīz sagaidāma gripas sezona – šeit nerunāsim par tiem, kuri noticēja tās pazušanai pagājušo gadu, jo tie ir tie paši, kas  tic Faizeram – normāla gripas sezona bija un būs arī tagad, tikai tā atkal tiks nodēvēta par šmovid. Un tagad padomājiet par to, kā izskatīsies šī rudens un ziemas statistika Izraēlā un visur citur, kur tiks izmainīts ‘švakcinētā’ statuss. Ko viņi darīja visu šo laiku, manipulējot ar jēdzieniem un mainot tos pēc vajadzības? Nosauca veselos par ‘asimptomātiskiem’, pozitīvu viltus testu par saslimšanu un tā tālāk.

Nu tagad vispār būs fantastika – visi tie, kas būs saslimuši vai miruši pēc savām abām dozām, taču skaitīsies nešvakcinēti un tas viss statistikā būs kopā ar īsteni nešpricētiem. Tā būs tāda ‘nevakcinēto pandēmija’, ka tik turies.  Ja taisnība būs kaut nelielai  daļai no tiem scenārijiem, par ko brīdina tik daudzi ārsti un zinātnieki, kas notiks ar šiem švakcīnu lamatās iekritušajiem, kad tie sastapsies ar īstām elpceļu un plaušu slimībām, tad šī gripas sezona var izvērsties par īstu katastrofu.

Un pat bez visa tā, šī velnišķīgā sistēma, kā padarīt cilvēku atkarīgu no režīma un injekcijas, lai viņš varētu atrasties sabiedrībā un darīt elementāras lietas, tas viss ir pa tiešo no Hakslija un citu ‘fantastu’ aprakstītā. Tikai Alduss Hakslijs jau nebija nekāds fantasts – viņa brālis Julians ir pirmais UNESCO direktors. Tā ir vistiešākā saikne ar globālistiem un viņu plāni šai dzimtai bija zināmi jau sen.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s