Vai globālistu plāni var izšķirties ASV?

Despotiski ļaudis mēdz telegrafēt savus nākamos plānus tāpat, kā nepieredzējis bokseris parāda savu nākamo sitienu. Tāpēc šos soļus nav tik grūti paredzēt un tur nevajag būt īpašam ‘sazvērestību’ zinātājam.

Tas vienkārši tā ir un šie ļaudis ir tā pieraduši izpostīt citu dzīves, ka viņiem ir radusies nesodāmības un visatļautības sajūta.

Tie, kas studējuši psihopātiju, zina, ka pats galvenais iemesls tam, kāpēc cilvēki masveidā tam visam laicīgi nepretojas ir tas, ka viņi vienkārši nespēj aptvert un noticēt tam, ka eksistē tāds ļaunums turpat acu priekšā. Ka var būt tādi globāli plāni un organizētas shēmas – tāpēc tas viss var notikt ļoti ilgstoši un uz to nav nekādas reakcijas. Un tomēr pienāk brīdis, kad psihopāti pārsniedz sarkano līniju. Tā ar viņiem arī notiek. Tāpat tas notiek ar veselām viņu organizācijām, tikai tas prasa ilgāku laiku.

Šī Reseta ietvaros tā ir medicīniskā tirānija, kas izmanto viltus vīrusu kā psihopātu elites nākotnes plānu atslēgu. To, ko teica daudzas saprāta balsis vēl pašā plāndēmijas sākumā, tagad var redzēt pa īstam. Piespiedu pasākumi un lokdauni nebeigsies tāpat vien – šī ir ‘viļņu teorija’ un Austrālijā dažās pilsētās ir jau sestais lokdauns. Sestais!

Šī cikla jēga ir pieradināt cilvēkus pie tā, ka valdībām ir tiesības ‘mikro menedžēt’ viņu ikdienas dzīves, ka tas ir normāli, ka tas ir ‘viņu labumam’ un ka īslaicīgie brīži starp lokdauniem ir varas dāvana mums. Tika arī brīdināts, ka lielākā daļa pasaules valdību agrāk vai vēlāk nonāks līdz centieniem pieprasīt svītru kodus, lai viņiem ļautu piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Pagājušo gadu mediji stāstīja, ka tas tā nebūs, daudzas valdības to ‘neplānojot’ un tā esot sazvērestība. Nu protams.

Redziet, kā tas strādā? Ja jūs atklājat patiesību par to, ko plāno totalitārs režīms un viņu melus, tad jūs esat sazvērnieks. Tad, kad režīms to ir izdarījis un jūs atsakāties ievērot viņu terora prasības, jūs atkal esat sazvērnieks vai jau pat terorists. Jūs, nevis viņi, kas to dara. Arī to mēs, veselie, ļaudis, paredzējām. Mēs teicām, ka svītru koda pretinieki tiks demonizēti, saukti par bīstamiem un egoistiem. Tā tas arī ir un šī stratēģija tiek jau iestrādāta pat oficiālajās specdienestu vadlīnijās – viena no terorisma pazīmēm tagad būs pretestība režīma potēm. Mēs zinājām arī to, ka visa šī vīrusa afēra tiks izmantota ceļošanas aizliegumiem un starppilsētu posteņu izveidei. Visātrāk tas notika Austrālijā un Jaunzelandē. Varbūt tāpēc, ka Austrālija kādreiz bija britu kolonija, kur izsūtīja katorgā tieši noziedzniekus? Tas faktiski bija viens liels cietums un tagad tas atkal ir tāds. Karma?

Protams, ka tādu pašu plānu globālisti grib arī visās citās valstīs. Tie ir šie telegrafētie sitieni, tas pats tiek plānots ASV un ES. Tikai atšķirība ir tajā, ka Rietumu pasaules šajā daļā to nevar izdarīt tik ātri – īpaši ASV, kur iedzīvotāju lielākā daļa ir pamatīgi bruņoti.

Tāpēc tur šīs vīrusa pases ir tikai daļēji un haotiski ieviestas, daudz kur pat aizliegtas. Tāpēc ārpus lielajām pilsētām amerikāņi šos aizliegumus vienkārši ignorē. Atšķirība starp pilsētām un lauku apgabaliem tur ir milzīga. Daudzi varbūt domā, kāpēc Francijā tik ļoti protestē, bet ne ASV? Bet tur jau pa lielam lokdaunu nemaz nav un arī tik drakoniski aizliegumi ir tikai dažās lielajās pilsētās – kā Ņujorkā.

Visādi citādi – tur nav centralizēta vara, katrā štatā ir savi likumi un to gubernatori ignorē arī Baidena administrāciju. Varbūt tas ir arī mentalitātes jautājums – salīdzinot ar to, cik biedējoši ātri viss notika AUS un NZ, amerikāņi un eiropieši vēl turās ļoti labi. Tur savukārt lokdauns jau ir normalizēts un valdībai vairs nevajag pat attaisnojumu tam. Grib un ievieš. Ar vienu pozitīvu testu pietiek, lai iemestu visus 5 miljonus jaunzelandiešu kārtējā lokdaunā. Un viss.

Un tagad par kaut ko pilnīgi pretēju – ko mēs tikko redzējām Afganistānā? To, ka pasaules ‘labākā armija’ 20 gadus tur mocījās un beigās neizdarīja neko, bet vietējie Taliban pārņēma valsti dažu dienu laikā un viņi ir tie, kas uzstāda noteikumus, kad amerikāņiem aizvākties. Nerunājot par visa tā kara politiskajiem iemesliem un to, kāpēc tas vispār bija vajadzīgs un ka to nekad nevarēja uzvarēt un izmainīt tur vietējās paražas. Bet tas parāda to, ka nekāda uzspiešana ar ieročiem nevar neko izdarīt tur, kur ir tāda pati pretestība. Taliban nav nekādi labi trenēti karavīri, viņu bruņojums bija primitīvs – tas tagad viņi tikuši pie simtiem tonnu ASV pamestiem ieročiem un pat lidmašīnām. Bet viņi atradās savā zemē.

Līdzīgi ir ar ASV – kā globālisti tur plāno uzspiest tādus drakoniskus lokdaunus un patruļas ielās, ja tur iedzīvotāju rīcībā ir ieroču daudzums, kas pietiekošs trešajam pasaules karam?

Turklāt tur ir daudz diezgan labi apmācītu bijušo profesionālo karavīru. Notiekošais pasaulē rāda, ka agrāk vai vēlāk tāds mēģinājums notiks – gan centieni atņemt viņiem tos ieročus, gan arī centieni uzspiest to pašu kārtību, kā Austrālijā. Un tā nu sanāk, ka ļoti daudz kas šajā globālajā cīņā var būt atkarīgs tieši no tā, kāda situācija ir tur, ASV – viņiem ir ieroči, mums to nav. Bet, ja globālais plāns nojūk tādā valstī kā ASV pateicoties tieši iedzīvotāju pretestībai, tad tas nojuks arī citur.

Lai vai kāda būtu ASV valdība, tur esošais deep state un viss pārējais, tomēr tur ir arī vienkāršie ļaudis, kas saprot notiekošo tikpat labi, kā mēs. Varbūt, ka tam ir lielāka nozīme, kā mums šobrīd šķiet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s