Izraēlas veiksmes stāsts – toreiz un tagad.

Kā zināms, tad pēdējā laikā pasaules uzmanības centrā ir tāda valsts kā Izraēla. Vispār jau visu laiku tā ir bijusi apspriešanas objekts un attiecīgā tauta kā tāda, paši zināt, par ko un kāpēc.

Un arī šobrīd tā ir globālā eksperimenta epicentrs, kur notiek masveida cilvēku nošpricēšana nu jau ar trešo dozu un ir atklāti paziņots, ka divas iepriekšējās vairs neskaitās švakcinēts. Tie no pirmā oktobra būs tādi paši ‘antivakseri’ kā tie, kas vispār nav špricēti un sertifikāts derēs tikai 6 mēnešus.

Pilnīga šizofrēnija un atgādinājums, kas gaida visus tos naivos ļaudis, kas būs iekrituši ‘sadarbspējīgā sertifikāta’ lamatās – arī pēc ‘revakcinācijas’ tā termiņš tik un tā būs tikai vēl 6 mēneši.

Bet šoreiz par ko citu. Vēl tad, kad visas pasaules lielie mediji intensīvi slavēja Izraēlu kā ‘veiksmes stāstu’, kas ir visvairāk potētā valsts, kura tūlīt atgriezīsies pie normālas dzīves un tā tālāk, arī pie mums bija tādi pati retorika. Un bija arī daudzi tādi, kuri uzskatīja, ka ebreji jau gan esot gudra tauta un ja viņi visi tur špricējas, tad tas noteikti esot pareizi.

Šajā sakarā atkal ir jāatgādina nedaudz vēstures. Un ir jāsaprot tas, ka šī tauta it nemaz nav kaut kas viens un monolīts –  ne jau velti tai ir vairāki apzīmējumi, no kuriem daudzus nemaz nedrīkst rakstīt, jo par to draud bloks soctīklos. Taču jūs tos zināt. Un tie nebūt nav sinonīmi, bet apzīmē dažādas kastas pašu ebreju sabiedrībā un arī ideoloģiju, ko tie pārstāv. Arī tur ir valdošā kasta un īpaši iesvētītie un ir parastā tautiņa. Visu to var saprast, palasot viņu svētāko darbu ar nosaukumu Talmuds, kas vienlaicīgi pauž arī attieksmi pret tiem, kas vispār nav ebreji – tie tur ir zemāk par lopiem.

Bet šis stāsts ir par to, ka vēsturiski šīs kastas vienmēr ir bijušas ar dažādu izglītības un zināšanu līmeni jeb piekļuvi tām. Cionisti un banksteri ir pavisam kas cits, kā vienkāršais ebrejs vai Izraēlas pilsonis. Tas, kas notiek Izraēlā tagad, ir tieši tas pats, kas notika nacistiskajā Vācijā. Kas tad bija tie, kuri tika diskriminēti, kuru veikalus demolēja un beigās masveidā sadzina getto un nometnēs, un krietnu daļu arī likvidēja fiziski? Tie jau nebija elites pārstāvji, bet vienkāršie cilvēki. Ebreju izcelsmes banksteri kā reizi bija tie, kas finansēja Hitlera nākšanu pie varas, lai caur to nolaistu asinis šai pašai tautai un pēc tam visu pasākumu izmantotu kā politisku ieroci cīņā pret visu pasauli. Tāpēc nedrīkst ne apšaubīt holokaustam iedotos ciparus, ne kaut ko iebilst pret to – tas maksā karjeras un par to var arī nonākt aiz restēm. Bet par to, kā tas viss notika, ir sarakstīta arī grāmata, kuras autors Bens Hehts, starp citu, pats ir ebrejs un pastāsta visu to, kā radās Izraēlas valsts un kā cionisti toreiz nolaida asinis paši savai tautai, jo cionismam jau tautības vispār nemaz nav.

Un tagad paskatāmies uz šodienas situāciju. Izraēla ir Pfizer eksperimenta poligons, bet šīs kompānijas prezidents Alberts Bourla ir kas? Grieķu izcelsmes ebrejs, kura vecāki ir tieši šīs tautas pārstāvji. Ebreju migrants uz ASV ir arī galvenais Pfizer zinātnieks Maikls Dalstens. Vēl vairāk, visu lielāko Farmas kompāniju vadībā ir tieši viņi un arī Moderna šprices tiešais izgudrotājs ir tāds pats. Par to raksta arī vietējā Izraēlas prese, atzīmējot to, ka visu šo injekciju izstrādātāji ir tiešā veidā vai netiešā veidā saistīti ar viņu pašu tautu.

Ko tad mēs redzam šajā situācijā – tieši to pašu, ko toreiz. Tie, kuri izstrādā šīs potes, paši ar tām špricēties netaisās un tieši tāpat, kā tas bija III Reiha laikā, atkal no ‘lielajiem ebrejiem’ ir dāvana ‘mazajiem’ – šoreiz tas ir medicīniskais genocīds un digitālā koncentrācijas nometne bez iespējām no tās izkļūt.

Un tas ir pavisam kas cits, nekā ‘ebreju gudrība’ – tie, kas rakstīja Cionas gudro protokolus un zina šos plānus, zina arī to, ka Izraēla ir tikai pagaidu konstrukcija un globālistu plānos tāda vairs nepastāv. Tagad vērojam plāna praktisko izpildi.

3 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s