Britu karaliskais institūts – Tev nebūs ēst.

Ja Jums kāds joprojām stāsta, ka viss patreiz notiekošais  nav globāla afēra, tad atliek tikai norādīt uz vietnēm, kur visi šie plāni ir skaidri izklāstīti. Viena no tādām vietnēm ir arī britu Karaliskais starptautisko attiecību institūts jeb RIIA.

Vēl šī gada februāra sākumā tur tika ievietots ‘pētījums’ jeb pareizāk sakot, scenārijs, kā atņemt cilvēkiem pārtiku. Tas tā arī saucas – stratēģija, kā samazināt pārtikas ražošanu un patēriņu visā pasaulē. Tiek piedāvātas arī metodes, kā to izdarīt. Viss, protams, balstās uz nepieciešamību aizsargāt planētu, tieši tāpat, kā zaļā afēra, kas ir viens un tas pats plāns.

“Food System Impacts on Biodiversity Loss: Three Levers for Food System Transformation in Support of Nature” ziņojumā tiek skaidri atklāts tas, ka monarhijai ir plāns palielināt pārtikas cenas pasaulē un piespiedu kārtā samazināt tās ražošanu. Turklāt ielāgojiet, ka tas viss notiek vienlaicīgi ar trauksmes pilnajiem ziņojumiem par to, ka pasaulē šobrīd jau ir simtiem miljonu bada cietēju un bads pļauj cilvēkus katru dienu vairāk, kā jebkurš vīruss, neskaitot šo viltus afēras izdomāto.

Šis ir atklāts depopulācijas un genocīda plāns. Tā autori ir 5 klimata afēras veterāni, galvenais no tiem ir Tims Bentons, kas vienlaicīgi vada arī Karalisko enerģijas, vides un resursu programmu. Viņš bija arī viens no autoriem 2017.gada īpašajam klimata ziņojumam. Bet šī ziņojuma galvenā tēze ir tajā, ka tieši pārtikas ražošana ir galvenais biodiversitātes zuduma iemesls.

Kopš 1600. gada lauksaimniecībā izmantotais zemes daudzums ir palielinājies 5.5 reizes. Šobrīd graudaugu un lopu audzēšana aizņem pusi no planētas apdzīvojamās zemes. Pārtikas ražošana ir kaitīga un degradē dabisko vidi, kā arī noved pie sugu izzušanas. Pēdējās desmitgades politika ir bijusi audzēt aizvien vairāk pārtikas par zemāku cenu. Intensificēta agrikultūra noplicina augsni un ekosistēmas, samazina augsnes auglību un tā aizvien jāpalielina jaudā, lai tā tiktu galā ar aizvien pieaugošo pieprasījumu. Lētāku kaloriju prasības pieaugums šo spiedienu tikai palielina. Patreizējā pārtikas ražošana ir atkarīga no pesticīdiem, augsnes bagātinātājiem, enerģijas, ūdens un zemes.

Tāpēc RIIA piedāvā trīs sviras, kā sagraut šo lētās pārtikas paradigmu.

Pirmais – Izmainīt cilvēku diētas, lai samazinātu pārtikas patēriņu. Kā to izdarīt? Samazināt pārtikas ražošanā iesaistīto sistēmu izmešus līdz 2015.gada Parīzes klimata afēras kritērijiem. Tas nozīmē samazināt cilvēces gaļas patēriņu uz augu biomasas lietošanu un samazināt arī to, lai cilvēki nelieto pārāk daudz kalorijas. Karaliskais institūts aprēķinājis, ka gaļas nomaiņa uz pākšaugiem vien Amerikā atbrīvotu 42% no izmantojamās zemes, lai to izmantotu ekosistēmu atjaunošanai. (Vai pārdotu Bilam Geitsam, kurš jau ir lielākais fermeris ASV)

Tāds ir arī otrais punkts – izņemt zemi no lauksaimniecības. Tas nozīmē, ka milzīgas zemes platības ir jāpārtauc apstrādāt un jāatstāj dabai, jo citām sugām vajag daudz vietas, lai attīstītos.

Un trešais punkts paredz atlikušās agrikultūras pārveidošanu un iesaistītās tehnikas daudzuma samazināšanu. Visi šie punkti var strādāt tikai vienkopus, atzīst autori. Bet galvenais no tiem šobrīd ir tieši izmaiņas diētā un pārtikas daudzuma samazināšanā, ko cilvēki apēd ikdienā.

Protams, ka cilvēce labprātīgi tādiem plāniem nepiekristu – tāpēc tiek izstrādātas globālās vadlīnijas, kā cilvēkus piespiest mainīties, sākot no finanšu instrumentiem, kas nozīmē atņemt finansējumu mūsdienu agrikultūrai, pārtraukt izsniegt kredītus, palielināt nodokļus un tā joprojām, bet veicināt piemaksas par to, ka lauki paliek tukši – tas ir pietiekoši efektīvs mehānisms, kas jau ticis atstrādāts tur, kur vietējā ražošana tika likvidēta ES nabadzīgajās valstīs, lai nebūtu konkurence lielajiem rūpniekiem. Tagad tas pats tiek attiecināts jau uz visiem globālā mērogā. Tālāk seko jauno tehnoloģiju izstrāde, miltu tārpi, siseņi, printētie burgeri un viss tas, kas neprasa izmantot zemi, bet ko var ražot ar ķīmiski –sintētiskiem procesiem. Protams, tālāk ir vegānā un cita veida propaganda.

Un atkal jāatzīmē, ka vegānisms, protams, ir sasniedzama un garīgi attīstīta cilvēka pašsaprotama lieta. Taču šajā gadījumā tas ir pavisam kas cits – visa šī plāna rezultātā tiek realizēts masveida depopulācijas un kontroles mehānisms, kas paredz tieši to, kas tagad arī notiek – pārtikas trūkumu, cenu pieaugumu un simtiem miljonu ‘lieko ēdāju’ aizvākšanu. Tapēc Jums ir “vīruss” un ar to saistītie uzvedības dresūras paradumi, nestaigāt pa veikaliem, iepirkties ātri, tikai pašu vajadzīgāko. Cik daudz šī afēra skars katru attiecīgo sabiedrību, ir tiešā veidā atkarīgs no tā, cik katrā populācijā ir iespējas audzēt pašiem savu pārtiku, cik daudz dzīvo pilsētās.

Bet pasaulē miljoni cilvēku turpina fanot par karaļnamu, seko tā izdarībām kā realitātes šovam un nespēj saprast ne to, kas tas ir, ne tā realizēto genocīdu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s