Oficiālā bērnu potēšanas statistika – LV potē pirms oficiālā apstiprinājuma?

Ļoti interesantas lietas atrodamas oficiālajā valdības datu bāzē. Šeit ir saraksts ar visām LV veiktajām švakcinācijām un iestādēm, kur katra no tām ir veikta. Tur redzamas vairākas  dīvainas lietas.

Ieejot attiecīgajā saitē, varat redzēt šo sarakstu un tad var to dabūt arī Excel formātā kā tabulu un failu. Datu apjoms tur ir milzīgs, bet ar šo tabulu var pastrādāt un paskatīties, kā izskatās špricēšana, kas un kur to ir dabūjis. Protams, tur nav minēti sašpricēto vārdi, bet vieta, vecums, dzimums, indikācijas potei un tās nosaukums.

Tabulai var uzlikt sarindošanu pēc kārtas dažādiem parametriem. Un te arī sākas interesantais. Piemēram, apskatot to, kas ir pati pirmā LV veiktā injekcija, redzam, ka tā veikta kādam 33 gadus vecam vīrietim jau 2020.gada 21. maijā. Vieta ir Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecība, bet injekcija ir Spikevax – Moderna.

Kā tas ir iespējams, ja maijā tikko vēl pilnā sparā notika klīniskie testi šai injekcijai, kuru ārkārtas stāvokļa lietošanai FDA apstiprināja tikai 2020.gada 18.decembrī? ES tas notika tikai 6.janvārī. Vienīgais izskaidrojums būtu tas, ka šis cilvēks piedalījās  Moderna klīniskajos testos, bet par tādiem Latvijā nekas nav dzirdēts.

Tam seko vēl citas dīvainības. Piemēram, nekur pasaulē vēl netiek potēti bērni zem 12.gadiem, tāda pote nav autorizēta pat ārkārtas situācijai un klīniskie testi notiek šobrīd. Pirmie Pfizer dati būs tikai septembrī. Taču šajā tabulā redzam, ka Latvijas bērnu klīniskajā slimnīcā ar šo poti jau ir injicēti pieci 11 gadus veci bērni  – četri jūlijā un viens augustā. Var pieņemt, ka divi ir tie paši, kam jau abas šprices. Bet tik un tā – kas par eksperimentiem notiek Zavadskas iestādē?

Arī vecuma grupā 16-17 gadiem vērojamas nesaprotamas lietas. Šīs potes oficiāli Latvijā sākās no 17.maija un tikai ar Pfizer. Savukārt tabulā redzams, ka Latvijā viņus sāka špricēt jau no 26.janvāra – turklāt daudzās iestādēs.

Līdz 17.maijam, kad saskaņā ar presē rakstīto sākās pieteikšanās uz tām, vairāki simti jauniešu jau bija ar tām nošpricēti. Turklāt ne tikai ar Pfizer – jau 22.februārī parādās pirmā Modernas pote. Bet tās oficiāli sāka izmantot tikai 2.augustā un presē skaidri rakstīts, ka ES zāļu komisija tikai 20.jūlijā ieteikusi šo injekciju apstiprināt 12-17 gadīgiem. Pirms tam izmantota tikai Pfizer. Taču tabulā rakstīts, ka izmantotas ne tikai Moderna, bet arī Astra Zeneka un jau martā.

Tātad kamēr oficiālie mediji raksta vienu, tikmēr saskaņā ar šo tabulu sanāk, ka šeit notiek kaut kādi nesaprotami eksperimenti, tiek špricētas visas potes pēc kārtas, kamēr tās nav pat apstiprinātas ES attiecīgās vecuma grupās. Kas notiek Latvijā?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s