Nākamās paaudzes injekcijas – ko gatavo Farma lētticīgajiem.

Ko gatavo Farmas industrija naivajiem ļautiņiem, kuri gribēja izbeigt plāndēmiju, sašpricējot sevi ar nezināmu seku substanci? Otrās paaudzes substanci un nākamo eksperimentu.

Tagad, kad pasaulē kārtējo reizi mainījušies plāndēmijas uzstādījumi un tiek samazināta esošo sasteigto pošu efektivitāte, visvairāk sašpricētās valstīs atjaunoti aizliegumi un šur tur jau kārtējie lokdauni, jo grieķu alfabētā vēl ir daudz burtu un tad sekos arī zvaigznāji, kā nesen paziņoja PVO – gadījumā, kad jauno variantu apzīmēšanai pietrūks burtu, varam pievērsties kādai būtiskai tēmai. Tās ir nākamās paaudzes švakcīnas un tehnoloģijas.

Jā, vai tad tiešām kāds domāja, ka kaut kas pasaulē tiks atrisināts ar šīm, pirmajām potēm? Nē, tāds uzstādījums nekad nav bijis. Tie, kas rūpīgāk seko līdzi afērai, varbūt būs ievērojuši planētas galvenā daktera Bila Geitsa paziņojumu vēl pagājušā gada oktobrī, īsi pirms sākās masveida potēšanas programmas un cilvēkiem tik solīts, ka tā esot caurlaide uz laimi un jauno dzīvi vecajā normālajā. Arī tagad režīmi turpina melot par to, kas nekad nav bijis.

Bet onkulis Bils savā intervijā pateica sekojošo – ar pirmās paaudzes švakcīnām pasaulei nekas nebūs līdzēts, tā varēšot domāt par atgriešanos tikai ar otro injekciju paaudzi. Un tā, kamēr pasauli mānīja ar pirmo paaudzi, lai iedabūtu cilvēkus digitālajā verdzībā, tikmēr notiek šo otrās paaudzes tehnoloģiju izstrāde.

Ar tām var iepazīties kādā rakstā, kas iznāca šī gada maijā. Tāpēc tas sākas ar muļķībām par to, ka Pfizer potes ir efektīvas un 95% labas, bet ir laiks domāt par vēl kādu potes tipu, kas izmantos nevis RNS, bet DNS. Lai varētu nopotēt 7 miljardus cilvēku – un tas ir skaidri atzīts viņu mērķis, ir vajadzīgs cits veids, kam nebūšot blakus efektu un arī ierastā špricēšanas metode ar adatu tam īsti neder, kur nu vēl vajadzība pēc kaut kādas temperatūras režīma, kas gan ir nobraucis no -70 līdz špricēšanai kapu svētkos uz ielas.

Bet tas tā – lai varētu ievadīt jaunās DNS substances šūnās, ir vajadzīga cita tehnoloģija un to sauc par elektoporāciju. Šādu tehniku izstrādā Inovio kompānija. Tas ir elektriskais pulss, kas īslaicīgi atver šūnas kanālus un tas ļauj substance tur iekļūt. Ierīce atgādina elektrisko zobu birsti, kuru spiež pret ādu un tad pēc pogas spiediena rodas šis impulss, kas ļauj ātri un efektīvi sapotēt cilvēku. Tas pēc Farmas domām ir tas instruments, kas viņiem vajadzīgs, lai panāktu savu nolūku – nospricēt katru planētas iedzīvotāju un pabeigt savu lielo eitanāzijas plānu. Un protams, ka šis projekts peldas naudā un nekas tam netrūkst – ASV Aizsardzības Departaments noslēdzis ar Inovio kontraktu par 71 miljonu dolāru, lai ierīces var ātrāk ražot, bet Bila un Melindas fonds iedevis vēl 5 miljonus.

Šobrīd Inovio jau testē šīs injekcijas, vai grūti pat saprast, kā to tagad saukt – ierīces un viņu plānos jau ir simtiem miljonu dozu planētas iedzīvotājiem, kuriem drīzumā acīmredzot tiks paziņota priecas vēsts, ka līdzšinējā špricēšanās ir kļūda un jāatrota piedurknes jaunam eksperimentam, šoreiz ar DNS tehnoloģiju. Vienīgā problēma ir tā, ka šī metode ir tik nestandarta, salīdzinot ar ierasto šļirci, ka tas var radīt zināmas problēmas – ar to jāprot arī rīkoties un potējamie cilvēki to var arī nesaprast. Taču lielajam plānam skepticisms netraucē – Inovio ir vēl viens kovid afēras vinnētājs, kas nekad nav radījis šādu DNS vakcīnu, bet cer noķert lielo rubli kopā ar tādām kompānijām, kā Moderna – arī tai viņu produkts ir pirmais visā vēsturē un to ļauj testēt uz cilvēkiem, neprasot atbildību – tas taču ir lieliski.

Savā ziņā DNS tehnoloģija ir līdzīga mRNS, arī tur tiek ievadīts svešs ģenētiskais materiāls, ko ķermenis dabiski nepieņem, tāpēc ir vajadzīgas metodes, kā to izdarīt. mRNS injekcijā tā ir papildus ķīmija, kas nodrošina substances iekļūšanu šūnā. Bet DNS injekciju gadījumā šī tehnika nestrādā, tapēc izstrādātāji ķērās pie jaunas piegādes veida, jo DNS molekula ir pārāk liela, lai to iedabūtu šūnas iekšpusē – atšķirībā no mRNS injekcijas tā nevar strādāt ārpus šūnas kodola.

Tas nozīmē, ka vajag veidu, kā fiziski iespiest šo molekulu tur, kur dabiski tā nevar nonākt. Tā sākās eksperimenti ar dažādām tehnoloģijām, bet vislielākais potenciāls ir tieši eklektroporācijas metodei. Inovio jaunākā ierīce saucas Cellectra 3PSP un to darbina baterijas. To var lietot vairāku simtu dozu ievadīšanai ar vienu uzlādi un tās resurss ir apmēram 5000 injekcijas. Tā izskatīsies nākotnes injekciju štancēšana, ja šis process turpināsies un eksperimentiem ar cilvēci netiks pielikts punkts.  

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s