LV mediji iekrīt uz viltus ziņām

Pavisam nesen, pirms nepilna mēneša jeb 25.jūlijā vairāki vietējie melu mediji vienlaicīgi publicēja stāstu par to, ka tikai 12 cilvēki šogad soctīklos esot publicējuši līdz pat 65% no satura, kas vērsts pret injekciju šļuru.

LSM par to bija pat vesels sižets. To viņi sauca par ‘dezinformācijas dūzi’, apgalvojot, ka šiem 12 cilvēkiem sekojot gandrīz 60 miljoni cilvēku un tieši viņi ir galvenie pasaules ‘antivakseri’. Visa šī propaganda balstās uz “digitālā naida apkarošanas centra’ pētījumiem. Tas ir mistisku ļaužu sponsorēts britu kantoris jeb CCDH, kas vēl šī gada martā izdeva šo savu aprakstu jeb uzbrukumu šiem 12 cilvēkiem, prasot aizvākt tos no visām sociālām platformām, īpaši FB. Tā dbinātājs ir kāds Imrah Ahmed, kas sevi dēvē par atzītu speciālistu interneta sociālajā dinamikā un visā, kas saistās ar troļļošanos.

Viens no galvenajiem viņu sarakstā, protams, ir Roberts Kenedijs, par kuru raksta arī vietējais melu rupors. Vēl tur ir Joseph Mercola, viens no pasaules vadošajiem alternatīvās medicīnas speciālistiem un Barbara Loe Fisher, kura vada ASV ļoti ietekmīgu no vakcīnām cietušo organizāciju, kas nav saistīta tikai ar šīm jaunajām šļircēm. Ar to pilnīgi pietiek, lai saprastu to, kāpēc pret šiem cilvēkiem izvērsta tāda kampaņa, ko arī atgremoja vietējās tenku lapas LV.

Bet tagad ir notikusi interesanta un pat negaidīta lieta. Tas pats FB, kuru CCDH nemitīgi tramdīja par to, ka tas nav nobloķējis attiecīgos 12 ‘dezinformatorus’ un ļauj tiem burtiski slepkavot cilvēkus, stāstot tiem par šo injekciju blaknēm, ir atzinis, ka šim naida apkarotāju ziņojumam nav faktoloģiska pamata.

Tas patiešām ir interesanti, jo tieši šis tā saucamais pētījums pēdējos mēnešos bija viens no galvenajiem ieročiem pret tiem, kas runā patiesību par šīm švakcīnām – šis viņu ieviestais jēdziens ‘dezinformācijas ducis’ Google tagad uzrāda gandrīz 85 tūkstošus rezultātu. To savā propagandā izmantoja pat gulošais Džo un Baltā nama preses sekretāre Psaki.

Bet tagad pats FB ir uzrakstījis savu ziņojumu atbildē uz to un tajā ir teikts sekojošais:

Pēdējās nedēļās ir bijušas diskusijas par to, vai globālā injekciju dezinformācijas kampaņa var tikt atrisināta, vienkārši novācot 12 cilvēkus no sociālajām platformām. Cilvēki, kas bīda šo ideju, apgalvo, ka šie 12 ir atbildīgi par 73% šādas informācijas FB. Tam nav nekādu pierādījumu. Vēl vairāk, fokusējoties uz tādu mazu grupu notiek uzmanības novēršana un kompleksām problēmām saistībā ar šo tēmu. Šie 12 patiesībā ir atbildīgi tikai par 0.05% no satura par vakcīnām FB.

Pati CCDH daudz vairāk atbilst ekstrēmistu statusam, kā šie 12 cilvēki, kuram katram ir vai nu ārsta, vai jurista prakse. Pašās ASV viens no senatoriem šo kantori kritizēja kā ārzemju tumšas naudas grupējumu pēc tam, kad gulošais Džo savā runā pret nešpricētajiem arī piesauca to pašu duci, kas vainīgs pie visām injekciju negribēšanas problēmām.

Bet tas, ko var un vajag izlobīt no šī FB ziņojuma ir tas, ka viņi paši atzīst  – minētie 12 ir tikai niecīga daļiņa no visas pretestības kustības šim nelietīgajam eksperimentam. Tie ir simtiem miljonu dažādu postu par to drošības problēmām un tas nozīmē, ka nekādi 12, bet miljoni cilvēku visā pasaulē runā un raksta par to ārprātu, kas notiek. Bet CCDH melo tik ļoti, ka pat FB to nevar izturēt.

Interesanti, vai vietējie melu mediji ir kaut ko dzirdējuši par šo paziņojumu?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s