Digitālās lamatas.

Šobrīd globālisti cenšas vienlaicīgi realizēt vairākas kontroles tehnoloģijas, kuras it kā izskatās nesaistītas, taču tas viss ir lielā plāna sastāvā. Tās ir rūpīgi plānotas digitālās lamatas, kurās, kā viņi cer, mēs visi iekritīsim. Vai tā būs, atkarīgs no zināšanām.

Tikmēr šīs lamatas tiek izliktas ļoti rūpīgi. Galvenais instruments tajā ir kovidšovs, kas visu procesu daudzkārt paātrina. Daudzi to joprojām nesaprot, ka viņi tiešā ceļā iet uz šo būri, kas rezultātā padarīs viņus pašus par skanējamiem QR kodiem – izsekojamiem, kontrolējamiem un pilnībā atkarīgiem no Lielās Tehno un Farmas karteļa dieviem, kas būs jaunā reliģija.

Lai saprastu to, kā tas notiek, ir nedaudz jāaplūko esošās tendences, kas vēlāk saplūdīs vienotā kontroles mehānismā. Pirmais solis tajā ir acīmredzams – tās ir digitālās veselības pases, jeb vietējo “alunānu” vārdiem sakot – ‘sadarbspējīgie sertifikāti’ Tie jau tiek ieviesti daudzās valstīs un tos plāno arī šeit. Tie, kas protestē, nav nekādi ‘antivakseri’ – protesti notiek pret digitālo verdzību. Vēl 2.augustā Baidena vīrusa grupas coordinators Jeffriey Zients paziņoja, ka ir laiks ieviest dažas prasības attiecībā uz švakcinēšanos. Uz jautājumu par to, kas tās par prasībām, sekoja atbilde, ka izskatīts tiks jebkas. Jebkas. Tas nozīmē arī nepotēto izvietošanu īpašās nometnēs – ar tādu ideju CDC nāca klajā jau pagājušā gada jūlijā.

Bet digitalizācija sākas ar pilsētām. Ņujorkas pilsētas mērs bija pirmais, kas sāka pieprasīt šādas pases. Nekad cilvēces vēsturē nav bijis mēģinājums sadalīt cilvēkus pēc vakcinēšanās statusa – ne polio, vai vējbaku, vai Spāņu gripas un parastās gripas epidēmijas laikā – nekad. Bet tagad tā notiek un Ņujorkā mērs ir licis arī biznesiem aizliegt pakalpojumus nepotētajiem, kas ir 30% no iedzīvotajiem. Šobrīd nav skaidrs, kā viņš to grasās realizēt praksē. Vai tur būs policija pie katra veikala? Bet ASV ar policiju ir lielas problēmas un BLM kustības ietekmē tur notiek akcija ‘pārtrauc finansēt policiju’, kā rezultātā strauji pieaug noziegumu skaits. Nu jau bijušais Ņujorkas štata gubernators Cuomo savukārt centās būt nedaudz diplomātiskāks un pierunāt biznesus ieviest šādas prasības, stāstot, ka tas esot viņu interesēs. Redzēs, ko darīs nākamais gubernators šajā štatā.

Taču lai vai kā, tādas prasības nozīmē izslēgt 1/3 populācijas no klientu saraksta un uzskatīt tos par necilvēkiem. Tieši tāpat tas bija nacistiskajā Vācijā, kad valsts aizliedza veikt darījumus ar ebrejiem  – taču to populācija nebija 1/3 vai pat puse, kā tas daudzviet ir tur, kur šāds sadalījums ir starp potētiem un nepotētiem. Tas nozīmē, ka 1/3 Ņujorkā vienkārši nevar pabarot pat savus bērnus, ja netiek lielveikalos. Šīs digitālās pases prasa lejupielādēt skanējamu QR kodu viedtālrunī un tas parāda, ka cilvēks ir saņēmis savu šprici.

Bet tas ir tikai plāna pirmā daļa. Otrā ir jaunā digitālā ID sistēma, kas ir plašāks jēdziens un tur ietilpst ne tikai šī digitālā vīrusa pase. Tā ir ID2020 alianse, kur ietilpst vairāk kā 35 dalībnieki un te ir visi varas kārie globālistu veidojumi – Microsoft, Rokfelleru fonds, MasterCard, Accenture, IBM, Bila Geitsa Gavi vakcinatoru alianse un daudzi citi.

Šī gada februārī viņi palaida Good Health Pass iniciatīvu, kas apvienos visas dažādās kovid aplikācijas. Papīra vīrusa pases var tikt viegli viltotas – tā brīdina alianse savā preses relīzē. Tāpēc ir jānodrošina, ka to var pierādīt ar digitālo kodu.

Nākamais solis ir programmējama digitālā valūta. Pasaules centrālās bankas uz to strādā ļoti cītīgi – tas nozīmē, ka viņi varēs pilnīgā redzēt katru transakciju un jebkurā brīdī atslēgt cilvēku no sistēmas, vai aizliegt iegādāties konkrētu produktu. Iedomājieties, ka varat piešķirt savam bērnam 10 digitālos eiro, bet noteikt aizliegumu iegādāties alkoholu vai cigaretes? Skan jauki, ja tas būtu tā – taču tagad attieciniet to pašu uz sevi un valdību, kas uzliek aizliegumus kaut kur iepirkties pašam. Starptautiskais valūtas fonds jūlijā publicēja rakstu par to, ka tā ir Indija, kas uzsākusi aktīvāko karu, lai likvidētu skaidru naudu. Un protams, arī šeit par iemeslu atzīmēts vīruss, kas ir iemesls atteikties no skaidras naudas. Nu bet protams.

Un tā mums jau ir digitālā identitāte, digitālā veselības pase, kas regulāri jāatjauno ar booster poti un digitālā nauda, kas savienojas vienā sistēmā.

Un tagad atliek pēdējais solis digitālās verdzības ieviešanā – uz ko Lielais Tehno arī strādā dienu un nakti. Tā ir visas pretestības aizvākšana no digitālās vides un Interneta. Šim nolūkam tiek izstrādāta tā saucamā Interneta pase, kur lietotājam nepieciešams arī šāds apliecinājums, kura ietvaros tiek pārbaudītas viņa darbības tīklojumā. Tas sākas ar meliem par vajadzību regulēt ‘kiberuzbrukumus’ un ‘balto rasismu’ – Paypal jau ir paziņojis, ka sāk tādus meklēt un viņu konti tiks slēgti. Protams, nav ilgi jādomā, kas patiesībā būs tie, kuriem visu slēgs un bloķēs – tie nebūs ne ‘teroristi’ ne pedofīli, jo tie paši sēž visu valstu vadībās – tie būs nepotētie un ar tirāniju neapmierinātie ļaudis.

Šodien daudziem internets ir kļuvis ne tikai par saziņas līdzekli, bet arī par darba un finanšu plūsmas rīku. Atslēdzot no tā, tas nozīmē ka par disidentu nozīmēts cilvēks bez šiem sertifikātiem ne tikai nevarēs fiziski ieiet veikalā, lai nopirktu maizi, bet viņš to nevarēs izdarīt pat internetā kā pasūtījumu ar piegādi. Tad atliek tikai melnais tirgus, Darknets un dzīve pagrīdē. Bet tur, saulainajā augšpusē visi staigās ar sociālā kredīta punktiem un zem nemitīgas kontroles, kas tos maina uz augšu vai uz leju. Orvels vēl daudz ko nespēja iedomāties no tā, ko var izdarīt ar šodienas tehnoloģijām, no kurām daudzi ir kļuvuši pilnībā atkarīgi.

Bet viss sākas ar rindām pie švakcinācijas centriem. Tas ir tas pirmais solis, kas ved uz šo stalli, no kura ārā tikt būs praktiski neiespējami. Par to ir šis stāsts, nevis par ‘veselību’ vai  ceļošanu.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s