Sociālo kredītu sistēma arī Rietumos?

Pēc 6.janvāra notikumiem ASV tika paziņots, ka sācies karš. Tieši tāpat tas bija pēc 9/11 notikumiem jeb dvīņu torņu uzspridzināšanas. Jā, lietosim šo jēdzienu, jo šodien ticēt oficiālai versijai ir tas pats, kas ticēt īstai pandēmijai.

Tikai toreiz karš bija pret ārējiem teroristiem, kamēr tagad tie ir pašu pilsoņi. Protams, paskatoties nedaudz dziļāk, mēs redzam to, ka arī pēc 11.septembra patiesais karš tika pieteikts tieši ASV un visas pasaules cilvēkiem, kurus sāka stingrāk uzmanīt, ieviešot dažādas pārbaudes un atņemot daļu brīvības jau toreiz. Starptautiskais terrorisms ir tāda pati fikcija, kā tagadējā plāndēmija un mērķi šiem procesiem ir tieši tādi paši.

Tieši tāpat, kā toreiz, izmaiņas ir paredzētas tieši sabiedrībā kopumā. Un tās ir vērstas uz tādas pašas sociālo kredītu sistēmas ieviešanu, kā tas jau ir Kīnā. Tā ir kombinācija starp valdības un korporāciju novērošanas sistēmām un tā piešķir katram punktu skaitu – no tā atkarīga viņa dzīve sistēmā, jo tas nozīmē ierobežojumus – pie nepietiekoša punktu skaita var iestāties aizliegums pirkt lidmašīnas biļetes, iegādāties īpašumus, saņemt kredītus utt. Un to nosaka uzvedība jeb paklausība. Cita starpā, cilvēku psiholoģija ir tāda, ka lielākā daļa no viņiem labprāt lielās ar saviem punktiem.

Bet tas ir globāls plāns un to paredzēts turpināt arī citās valstīs. Vairākas lielās Rietumu un ASV korporācijas mērķtiecīgi virzās tieši uz to. Nesen Paypal paziņoja par kooperāciju ar Southern Poverty likumu centru, lai ‘izmeklētu balto rasistu’ lomu un atklātu tos, kuri runā pretī valdībai. Tas jau ir tiešs solis uz šo pakalpojumu atņemšanu tiem, kuri tiks atzīti par neuzticamiem. Un protams, Feisbuks – tas savukārt nesen ieviesis īpašus paziņojumus, kuros aicina lietotājus ziņot par ‘ekstrēmistiem’. Vienlaicīgi kopā ar Microsoft viņi apvienojušies ar ANO, lai izstrādātu attiecīgu datu bāzi. Kas tajā būs – varat minēt trīs reizes – veselie, nepotētie un tradicionālo uzskatu ļaudis. Protams, sākotnēji viss tiek attaisnots ar sabiedrības drošību un vispār jau pasaulē patiešām ir arī dažādi īsti ekstrēmisti, tikai jāatceras, ka tas viss notiek sadarbībā ar valstu specdienestiem un tie pārsvarā tikai instrumenti, lai sasniegtu lielākus mērķus.

Un viens no šiem mērķiem ir tieši tāds – izmantojot kā ieganstu un pat tīši organizējot šādus ekstrēmisma paveidus, panākt visas sabiedrības kontroli. Viena daļa ir QR kodi, kas nāk ar regulāru švakcinēšanos, bet otra daļa ir kontrole pār cilvēka darbībām virtuālajā vidē, kur šodienas jaunieši faktiski ir pārvākušies uz dzīvi un kur notiek arī finanšu plūsmas. Līdz ar to visvieglāk cilvēkus ietekmēt ir tieši ar to, uzliekot specifiskus aizliegumus dažādam aktivitātēm, ja cilvēka uzskati neatbilst korporācijas vai valdības uzskatiem. Tā ir maigā sociālo kredītu sistēma, kas tiek ieviesta pamazām, bet potenciāls tam ir daudz lielāks. Kompānija, kas var izsekot Jūsu aktivitātes, piešķirt bonusus par paklausību un vienlaicīgi nobloķēt par nepareizu uzvedību – kas tad Jūs esat šajā sistēmā, kam Jūs piederat un ar ko cilvēks atšķiras no dresēta dzīvnieka?

Ja cilvēks vairs nedrīkst izteikties par pošu blakus efektiem, par to, ka viņam nepatīk praids vai transpersonu piedalīšanās olimpiādē, bet varbūt viņš atbalsta ģimenes vērtības un viņu par to atslēdz no pakalpojumiem un iespējām kaut ko darīt, tad tas ir jebkuras totalitāras iekārtas sens sapnis, ko pa īstam realizēt var tikai šodien, tehnoloģiju laikmetā. Pieņemot, ka cilvēki no tām būs neglābjami atkarīgi.

Bet viss sākas šodien ar vīrusa pasēm. Pēc tam jau lavīna būs aizvien straujāka.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s