Globālais digitālais pilsonis – UNESCO programma bērniem jau 2016.

Ko jūs zināt par tādu organizāciju kā UNESCO? Tās pilnais nosaukums ir The United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization. Skaists nosaukums, bet kas slēpjas tur iekšā?

Tā ir ANO viena no sadaļām jeb programmām, kas dibināta 1945.gadā un kuras cēlā misija, tāpat, kā pašai ANO ir nest mieru, izglītību un kultūru visai pasaulei. Šajā organizācijā ietilpst 193 valstis. To visu var atrast un izlasīt jebkurā enciklopēdijā. Arī Latvija ir šajā organizācijā jau kopš 1991.gada.

Tagad pie nākamā – pamazām jau cilvēkiem rodas skaidrība par to, ka šīs globālistu organizācijas sevī slēpj pavisam citus mērķus, nekā to redzam uz to skaistajām izkārtēm, vai arī ko esam par tām domājuši.

Protams, ka UNESCO ir viena no svarīgākajiem viņu instrumentiem, kas paredzēta tieši cilvēku un īpaši bērnu apziņas formēšanai, izglītošanai un audzināšanai caur izglītības, kultūras un zinātnes programmām, kas arī ir šīs organizācijas nosaukumā.

Taču šajā sakarā ir pēdējais laiks sākt pievērst uzmanību tam, kas tad īsti slēpjas aiz šiem skaistajiem saukļiem. Bet slēpjas te kaut kas baiss. Vienlaicīgi tas vēlreiz parāda to, ka notiekošā afēra un kovidšovs ir grandiozs un sen iestudēts centiens veikt globālu transformāciju un izmainīt visu, ko mēs līdz šim esam pazinuši, ieskaitot pašus cilvēkus. Kā to var izdarīt  – protams, ir grūti salauzt tos, kuri vēl saprot to, ka viss notiekošais nav normāli un nav pieņemami, tāpēc jebkuram uzurpatoram ir svarīgi pārņemt savā kontrolē bērnus un sāk mācīt viņus savā jaunajā kārtībā.

Tieši to arī dara UNESCO. Šeit atrodams gluži šokējošs dokuments, kas iznācis vēl 2016.gadā. Tas ir nākotnes izglītības projekts un tas tika prezentēts attiecīgā seminārā Parīzē. Šis projekts audzina digitālos globālos pilsoņus. Tieši tā. Saskaņā ar autoru prognozēm, jau 2025.gadā pasaulē būs triljons sensoru, kas pieslēgti pie Interneta, 90% pasaules iedzīvotāju lietos viedtālruņus. Lieki piebilst, ka iniciatīvu organizē Klauss Švābs ar savu Davosas forumu.

Šeit ir aprakstīts, kā padarīt bērnus piemērotus dzīvei kibertelpā – sākot ar digitālo identitāti un apmācību Internetā un beidzot ar apzinīga digitāla pilsoņa kodeksu. Šī apmācība sākas vecumā no 6-12 gadiem un sākotnēji to paredzēts uzsākt Āzijas reģionā. Acīmredzot tāpēc, ka tur cilvēki jau ir izdresēti tehnoloģijās kā paklausīgi biorobotiņi un tur šī programma jau darbojas.

Taču šobrīd ir palaista darbībā arī attiecīga mājas lapa, kas visu šo programmu plāno ieviest arī visā pārējā pasaulē. Tā saucas tieši tāpat – globaldigitalcitizen.org un šeit varat izlasīt to, kas ir viņu vīzija un ko nozīmē būt par globālu digitālu pilsoni. Viss tas, ko varēja lasīt fantastikas grāmatās par to, kā pasauli pārvalda milzīgs Kults, tagad ir atklāti publicēts.

Aiz skaistiem vārdiem par kopējo atbildību ir redzams arī tas, ka šeit vairs neeksistē tāds jēdziens kā valsts vai nacionālā piederība, jo visi taču ir globāli un digitāli kaut kā pilsoņi. Vispār jau to sauc par vienoto pasaules valdību, kas nesen vēl skaitījās lielākā sazvērestība.

Nu un šeit izlasāmi arī tādi paši noteikumi, kā savulaik bija pionieriem vai skautiem, tikai šeit ir pavisam cita opera. Galvenais no tiem skan tā –

Digitālajam pilsonim ir jāapzinās, ka viņš dzīvo pasaulē, kur viss ir kopējs un caurredzams, tāpēc jāņem vērā, ka ikviena darbība tiek fiksēta un reģistrēta.

Tad, kad sāksiet domāt par to, kāpēc bija vajadzīgs kovidšovs, plāndēmija un digitālās pases, bet tālāk digitālais ID, 5G un Lietu internets, tad atcerieties, ka Jaunās pasaules kārtībai bērnus sāka audzināt jau 2016.gadā. Tieši tāpēc visiem saprātīgiem vecākiem būtu pēdējais laiks izņemt savus bērnus no globālistu pārvaldītām skolu sistēmām un pāriet uz alternatīvajiem projektiem, ja negribat viņus pazaudēt ar špricēm un pat bez tām šādā neprātā. Šī vairs nav nekāda izglītība, tas ir tehnokrātu Kults.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s