Nepotētie kā teroristi – kāds ir nākamais afēristu solis?

Kā zināms, tad vakar Tvnet publicēja tā saucamās ‘komunikāciju ekspertes’ S Veinbergas, kārtējo naida runu. Šī kundze vienmēr izceļas ar īpaši šizofrēnisku rusofobiju un dažādu ultra liberālo izkropļojumu aizstāvību.

Nesenā pērle bija histēriskie meli par homofobiju un varavīksnes cilvēku slepkavību Tukumā, kas emocionālā formā tika pasniegts kā pret minoritāti vērsts noziegums, kurā tika vainoti konservatīvie politiķi un baznīca. To sauc par viltus ziņām, taču uz šo terminu šodien attiecina tikai uz alternatīvajiem medijiem. Tagad šī pati kundze skaidri definē, ka nepotētie ir iekšējie teroristi.

Tas bija vakar, bet kas ir šodien? Loģiski, ka ir jāseko nākamajam solim. Ja reiz veselie un brīvie ļaudis tiek apzīmēti kā teroristi, tad ir vajadzīgi kaut kādi pierādījumi un darbības, kas viņus par tādiem padara. Protams, ka realitātē nekā tāda nav, bet tas jau netraucē tos safabricēt. Latvijas mērogā tas jau bija nesenais jauns.lv kārtējais šausmu raksts attiecībā par ‘antivakseru’ aicinājumu slepkavot ārstus, par ko iesniegta prasība prokuratūrā kā par apmelošanu un neslavas celšanu – tas ir saistībā ar Jāni Pļaviņu.

Bet pasaulē lietas tiek gatavotas daudz nopietnākas. Šī informācija vairāk saistās ar ASV, kā tas plānojas tur, bet shēma jau ir tā pati un ļoti iespējams, ka tas notiks vēl kādās valstīs. Kas tad gatavojas štatos? Tur ‘sazvērestības teoriju’ piekritēji brīdina par to, ka tuvāko vairāku nedēļu laikā gulošais Džo plāno ieviest nacionālo lokdaunu, vainojot Delta variantu un protams, nešpricētos. To viņš jau ir darījis vairākās intervijās, jo šī taču esot ‘nevakcinēto epidēmija’ Šim lokdaunam nebūs specifiska termiņa un ja sarkanajos štatos tam būs liela pretestība, tad demokrātu štati tiks pārvērsti par brutālu cietumu pēc Austrālijas parauga.

Tie būs tik totalitāri aizliegumi, ka tie neizbēgami izraisīs masveida protestus. Un tas arī ir daļa no plāna. Bet nākamā plāna daļa ir tā saucamais ‘false flag’ jeb inscenēta vardarbība, kas būs vērsta uz kādu medicīnas iestādi vai mediķu grupu. Jūs taču zināt, cik meistarīgi ir ASV specdienesti, organizējot šos pasākumus no 9/11 līdz “es nevaru elpot” un 6.janvāra ‘iebrukumam’ Kapitolijā. Tā kā afēristi kļūst izmisuši, viņiem atliek vēl šāds, pēdējais solis, lai izspēlētu kārtējo teātri.

Tātad vispirms ir lokdauns, tad amerikāņi uz to reaģē, tad režīms izmanto šos protestus tam, lai izspēlētu vardarbīgu ‘terora aktu’ pret kādu medicīnas iestādi, iespējams, ka tur būs arī slepkavības un tie būs ‘antivakseri’, kas to būs izdarījuši. Tālāk darbu sāk CNN ar savu sagatavoto melu materiālu un propagandu un masu histēriju, kurinot vēl lielāku naidu pret nepotētajiem. Un tad Džo izsludina pavēli atņemt ieročus visām civilpersonām. ASV ir vēl tāda sadaļa, kas traucē tur ieviest totalitāru režīmu, jo teju katram amerikānim mājās ir šaujamais un ar to globālisti mēģina tikt galā, regulāri rīkojot viltus apšaudes skolās. Un tagad iedomājieties kārtējo ‘vientuļo šavēju’, kas to izdara kādā slimnīcā, kur “varonīgie mediķi cīnās ar vīrusu” Iedomājieties mediju histērisko reakciju, ka tas būs ‘antivakseris’. Pietiek ar vienu tādu gadījumu tajās pašās ASV, lai histēriju saceltu visā pasaulē. 9/11 taču arī izvērtās par globālu karu ‘pret terorismu’ jeb FBI plānotā operāciju, kā atņemt cilvēkiem daļu no brīvības. Toreiz teroristi bija ārējie, tagad tie ir iekšējie – tie esam mēs, veselie ļaudis.

Cik tālu aizies šis faktiski pilsoņu karš ASV un citās valstīs, to ir grūti prognozēt. Taču šis plāns pastiprināt histēriju pret mierīgajiem un veselajiem cilvēkiem nebūt neaprobežosies tikai ar ASV. Visu šo pašu tikpat labi var un visdrīzāk arī pielietos citās valstīs, tikai ar citādu specifiku. Jo Delta varianta praktiskā nozīme afērā ir tieši tāda – ieviest vēl drakoniskākus lokdaunus un tad izmisušie cilvēki būs spiesti iet ielās, jo vairs nebūs nekādu pabalstu un čeku, bet tikai terors vai šprice.

Ir laiks arī mums padomāt par krājumiem, vai atkāpšanos no pilsētām uz laukiem, kam ir tāda iespēja, jo tumšie spēki ļoti drīz sāks trakot pavisam nopietni. Paies praids un sākas gatavošanās lokdaunam. Bet tas var nozīmēt arī reālu loģistikas apstāšanos un tukšos plauktus, kā tas vērojams UK. Ļoti gribētos, ka šī paliktu tikai ‘sazvērestības teorija’, bet tā gribās jau pusotru gadu. Diemžēl viss liecina par to, ka režīmi daudzās valstīs iepērk gāzes granātas un aprīkojumu cīņai pret savām tautām un to nesen izdarīja arī vietējie okupanti.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s