Resets darbībā – no īpašnieka par īrnieku un tad uz ielas.

Daudz rakstīts par to, kas ir Lielais Resets. Taču tas ir tik daudzgalvains nezvērs, ka par to var rakstīt vēl un vēl, kas arī ir jādara. Mēs daudz domājam par pošu pasēm, lokdauniem un citām ar vīrusa afēru saistītām lietām, bet process ir daudz grandiozāks.

Atkal jāatgriežas pie galvenā saukļa – jums nekas nepiederēs, bet būsiet laimīgi, Kas tad ir galvenais, kas cilvēkam dzīvē var piederēt? Tās ir mājas. Un šajā sakarā lielajā globālistu presē jau vairākus gadus cilvēkus cenšas radināt pie domas, ka labāk īrēt, kā būt par māju īpašnieku. Tā ir apzināta programmēšana un tā pieņemas spēkā pēdējos mēnešos vairāk, kā jebkad. Tiešā tekstā tas pateikts nesenā Bloomberg rakstā America Should Become a Nation of Renters. ASV jākļūst par īrētāju nāciju.

Tajā pietiekoši skaidri paziņots, ka visi tie apstākļi, kas reiz padarīja ģimenes māju pieejamu gandrīz katram, tagad vairs neeksistē. Cits medijs The Atlantic šo pašu domu pateica rakstā Why Its Better To Rent Than Own. Kāpēc labāk īrēt, kā būt par īpašnieku. Arī visi citi lielie mediji, Insider, Forbes, Yahoo ir pilni ar šāda veida rakstiem. Ir vēl absurdāki piemēri, kā tiek izvērsta šī anti-mājokļu propaganda, kā piemēram, Vox raksts ar nosaukumu Homeownership can bring the worst in you. Būt par mājas īpašnieku var parādīt jūsu sliktās īpašības. Tajā pausta doma, ka namīpašnieks ASV ir kļuvis gluži par slikto personāžu no filmām, jo viņi bloķējot daudzus projektus, negribot bezpajumtnieku nometnes savā tuvumā utt. Ko tad nozīmē šāda smadzeņu skalošana?

Nu to jau nav grūti izdomāt, atceroties Reseta saukli. Viss sākas ar attiecīgu propagandu. Taču ar to vien nepietiek. ASV šobrīd ir vēl kāds process, kur milzīgās investīciju kompānijas kā Vanguard un Blackrock ar triljonu kapitālu uzpērk visas iespējamās ģimenes mājas un veselus jaunos kompleksus par cenām, kas ir stipri virs vidējās tirgus cenas. Līdz ar to ģimenes vienkārši nevar iegādāties šādas mājas, kuras tur jau tāpat sen ir astronomiskās cenās.

To var tikai ļoti bagāti cilvēki. Parastie ļaudis veido miljonu bezdarbnieku rindas un lielai daļai vispār draud izlikšana no viņu mājām. Vēl kādai daļai nekas cits neatliek, kā pārdot savas mājas par šobrīd speciāli uzskrūvētu cenu šīm pašām kompānijām. Viss tas kopā ar ekonomisko recesiju tad arī ir apzināti veidots process, kā atbrīvot cilvēkus no mājvietām un neļaut viņiem iegādāties jaunas. Arī tie, kuri pārdod labākas mājas ar domu ievākties kaut kur lētāk, ātri vien atrod to, ka arī tur cenas jau ir sakāpušas un viņiem nekas cits neatliek, kā īrēt dzīvesvietu no tām pašām kompānijām. Tas arī ir lielais plāns.

Tās jau 2020. gadā desmitkāršoja šo māju uzpirkšanas apjomus, salīdzinot ar 2018. Taču vienlaicīgi pieaug arī īres cenas, tā kā pieprasījums arī kļūst liels. Tas viss veido milzīgu problēmu un tas neapstājas tikai ASV. Tur sistēma ir iestrādāta citādi un tur cilvēkiem parasti nav nekādu uzkrājumu, visi parastie cilvēki dzīvo uz kredīta un no čeka līdz čekam. Tāpēc pietiek tikai dažus mēnešus nesamaksāt kredītu par māju un jau sākas izlikšanas darbi.

Protams, ka tajos pašos lielajos medijos ir tādi paši ‘faktu čekeri’, kas cenšas noliegt patieso problēmu un stāsta, ka nevis lielās kompānijas ar valdības atbalstu sagrauj mājokļu tirgu un izstumj no tā cilvēkus, bet ka tas notiek vienkārši resursu trūkuma dēļ, vai kaimiņu un vietējo pārvalžu nevēlēšanās būvēt jaunus projektus. Un tā atkal ir tā pati propaganda, kas minēta sākumā – jo ne jau globālisti vainīgi, bet tie, kam jau pieder mājas, jo viņi negrib ļaut sev kaimiņos būvēt jaunas. Vai nav veikla manipulācija? Jo mājas īpašnieki taču ir slikti cilvēki. Nu lūk.

Taču tai pat laikā ASV aprēķināts, ka 15 miljoni māju vienkārši stāv tukšas. ASV ir 500 tūkstoši bezpajumtnieku. Nu kā ar matemātiku? Taču tā tas nenotiek. Tās stāv tukšas tāpēc, ka nevienam nav tādas naudas, par ko tās nopirkt. Ienākumu pieaugums ASV jau desmitiem gadu ievērojami atpaliek no dzīves dārdzības un nekāda sapņu zeme tā nav vairs sen. Tāda tā bija 60-70tajos, kad viens pilna laika darbs ģimenē varēja atļauties nodrošināt 4 cilvēku ģimeni savā mājā. Šodien jāstrādā visiem, bieži vien vairākos darbos un ar to pietiek tikai īrei.

Bet visu šo rezumējot, protams, ka tas viss nav tikai par naudu un ekonomiku. Tas ir pavisam kas cits. Tā ir kontrole – tā pati kontrole, kas liek nēsāt uzpurni, izvairīties no cilvēkiem, špricētie, karot ar klimatu un sēdēt lokdaunos. Un tālāk viņu plānos ir atņemt arī mājas tiem, kam tās vēl ir. Ķermeni viņi jau ir atņēmuši tiem, kas ir piespiedu vai labprātīgi sapotēti – Jums nekas nepiederēs, ar to jāsaprot, ka absolūti NEKAS. Pat ne savas domas.

Mājas īpašnieks vēl ir daudz maz neatkarīgs. Īrnieks tāds nav. Šeit arī slēpjas visa problēma, kas jārisina globālistiem, ja viņi grib atjaunot feodālismu, kas arī ir viņu plāns. Tajā sistēmā cilvēks ir tikai piedeva vasalim piešķirtajā pārvaldes apgabalā.

Tāpēc šie daži gadi parādīs, ko vērta ir cilvēce kā suga vispār. Jo ikvienā sugā ir izdzīvošanas un pašsaglabāšanās instinkts, taču vismazāk tas nez kāpēc darbojas tieši cilvēkos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s