Veselie kā drauds globālistiem – kāpēc jānošpricē visus?

Tagad, kad pietiekoši skaidri ir redzama gan vīrusa afēra, gan pošu bezjēdzīgums, kuru nu jau var pamatot pat ar pašas oficiālās ‘zinātnes’ un medijos publicētiem datiem un statistiku, atliek jautājums par to, kāpēc joprojām sazvērējušies režīmi gandrīz visā pasaulē par katru cenu cenšas panākt 90-100% iedzīvotāju nošpricēšanu?

Kas ir tas, kāpēc šis spiediens ir tik izmisīgs īpaši pēdējā mēneša laikā? Kamēr aizvien vairāk cilvēku saprot to, ka tas nekādā ziņā nav un nevar būt saistīts ar rūpēm par veselību, tomēr jautājums par to, kas tad īsti ir par iemeslu tādam neprātam, gan interesē daudzus.

Protams, tas ir Resets un tas ir QR kods, kas kontrolē to, kur cilvēks atrodas – tā ir viena būtiska sadaļa un par to ir rakstīts ne reizi. Bet ir kaut kas vēl. Ne jau velti tik daudzi īsti eksperti ir brīdinājuši par dažādiem kaitīgiem blakus efektiem un par to sācis runāt pat viens no mRNS tehnoloģijas pionieriem Roberts Melouns, kuru tūlīt pat izsvītroja no Wikipedia vēstures par šo tēmu. Bet visi viņi brīdina par autoimūnām saslimšanām un neauglību.

Oficiālie mediji un globālistu kalpu valdības nemitīgi stāsta, ka neesot pierādījumu tam, ka šīs injekcijas kaut ko tādu izraisa. Taču viss ir otrādi – nav pierādījumu, ka tās ir drošas. Lai to vispār varētu noskaidrot, ir jāpaiet gadiem, ne jau velti īstas vakcīnas tika testētas 10-15 gadus un tajās bija īsts, novājināts vīruss, kas pierāda to, ka tāds vispār eksistē dabā. Šeit nekā no tā nav. Potes sastāvs tika ģenerēts burtiski stundu laikā, saņemot datorizētu vīrusa genoma sekvenci no Ķīnas caur internetu – tas vispār ir kas? Bet tas ir publiski atrodams un izlasāms – tieši tā to izdarīja Moderna janvārī, kad par tādu vīrusu pasaulē vēl daudzi nebija pat dzirdējuši. 48 stundas un pote gatava.

Tas noved pie būtiskā jautājuma, kāpēc viņi šo substance grib dabūt teju katrā cilvēkā? Paskatieties globālistu retoriku jautājumā par neauglību. Viņi kategoriski noliedz to, ka šīs potes varētu to izraisīt, bet turpat blakus ir dati par to, ka kovids to varētu gan. Bet kāda tad ir atšķirība starp to, vai cilvēka organismā nonāk pīķa proteīns caur infekciju, ja vīruss būtu īsts un to, ka viņa organisms saņem instrukciju tādu ražot pats, kas ir mRNS tehnoloģija? Šī nelielā nianse tad arī slēpj sevī baiso noslēpumu.

Tas vienlaicīgi atbild uz šo jautājumu, kāpēc vajag nošpricēt visus. Gluži vienkārši, ja tas nesanāk, tad nepotētie ir dzīva liecība šim noziegumam. Ir gluži skaidrs, ka Davosas iecerētais Resets nav iespējams bez būtiskas planētas iedzīvotāju skaita samazināšanas un tieši par to taču bez apstājas runā visa tā pati elite, kas tagad rūpējas par mūsu veselību. Papildus tam, ka ir pieteikts totāls karš un baltās rases izpostīšana ar visām iespējamām genderisma un citām ideoloģijām, ir jābūt vēl kādam mehānismam, kas to realizē. Un tam jāizskatās pietiekoši dabiski, tāpēc tiešā mirstība no potēm nebūs šis mehānisms, kaut arī tas daļēji jau kļūst uzkrītošs. Bet autoimūnās saslimšanas diagnostika parasti prasa 4-5 gadus, bet neauglību var sākt fiksēt laikā no 6-12 mēnešiem.

Tātad, ja tuvāko gadu laikā pasaulē paliek pietiekoši liela populācija, tad tas būs tas pats, kas kontroles grupa. Tie ir eksperimenta neskartie cilvēki. Kad špricētās grupas sāk uzrādīt visus šos simptomus, bet kontroles grupā to nav, tā ir droša zīme tam, ka pirmā grupa ir saindēta tīšām. Tāpēc puse no amerikāņiem un vēl lielākas grupas citās valstīs šobrīd vēl ir tāda kontroles grupa. Un tieši no tā baidās režīmi, tāpēc viņi cenšas demonizēt un terorizēt šos cilvēkus, kas atsakās piedalīties šajā genocīdā.

Un tas arī ir iemesls, kāpēc šīm grupām ir jāiztur un jābūt par pierādījumu tam, ko globālisti dara ar planētu. Ja viņiem izdotos nošpricēt visus vai gandrīz visus tuvākos gados, tad pierādījumu vairs nebūs, jo tad visus simptomus un mirstību mierīgi varēs norakstīt uz vīrusa jauniem variantiem. Tad baltā rase aiziet bojā un īstenojas Kalergi plāns par jaukteņu rasi un Švāba biomasa.

Bet, ja pastāv kontroles grupas, tad Resets izjūk. Tieši tāpēc ir šis karš pret veseliem cilvēkiem, jo vini tiešā veidā apdraud globālistu plānus ar savu eksistenci. Injekcijas, lokdauni un sertifikāti ir viņu ierocis, bet viņiem tā visa realizācijai ir tikai daži gadi, ko arī skaidri saprot tas pats Švābs un nemaz neslēpj. Vai nu tagad, vai nu cilvēce atmostas un viss viņu gadsimtiem lolotais plāns sabrūk.

Izturiet.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s