Plastmasa kā pārtika – globālistu ēdienkarte zemcilvēkiem

Ja reiz lielais Resets iecerējis apturēt ierasto agrikultūru, industriālo gaļas ražošanu un samazināt visa veida patēriņu, izveidojot mākslīgo dabiskās pārtikas deficītu, tad ko viņi plāno kā pārtiku sintētiskajiem nākotnes cilvēkiem? Tā būs plastmasa.

Tieši tā – kādreiz slavētā plastmasa ir kļuvusi par globālu problēmu un tās piesārņojums visā pasaulē ir grandiozs – vispirms globālisti pieradināja cilvēkus Rietumos pie plaša patēriņa un vienreizējām lietām, ieskaitot plastmasas izstrādājumus, tas noveda pie milzīga piesārņojuma un ekoloģiskas problēmas, kam viens no risinājumiem  tagad ir drastiski samazināt šo patēriņu, pašu cilvēku skaitu un pārtraukt lēto tūrismu starp valstīm. Tas arī ir viens no kovidšova un Reseta uzdevumiem, kas realizējas plašajā pasaulē visapkārt. Zaļā afēra jau tieši tas arī ir. Un tagad ir pienākusi kārta nākamai fāzei – likt cilvēcei šo plastmasu apēst.

Zinātniekiem dots uzdevums šo problēmu atrisināt un viņiem jau ir dažas idejas, kā to izdarīt. Viens no mehānismiem ir plastmasas pudeļu pārvēršana vanilīnā, izmantojot baktērijas.

Bet nesen parādījās informācija, ka divi zinātnieki ir radījuši īpašu ‘pārtikas ģeneratoru’, kas pārvērš plastmasu proteīnā. Par to viņi ir saņēmuši 2021.gada Future Insight balvu miljona eiro apmērā.

Šo projektu sākotnēji kūrēja nekas cits kā DARPA – ASV Pentagona paspārnē esošā ‘advancēto’ projektu programma un tai tika piešķirts grants 7.2 miljoni dolāru uz 4 gadiem. Tā vadītāji ir Ting Lu, Ilionosas Universitātes bioinženierijas profesors un Stephen Techtmann, Mičiganas Tehnoloģiskās universitātes profesors. Projekta mērķis ir uzlabot plastmasas konvertācijas procesu uz proteīna pulveri un lubrikantiem, izmantojot īpašu ķimikātu un augstas temperatūras procesu. Un to viņi sauc par ‘pārtikas ģeneratoru’

Mēs lietojam ģenētiski modificētus organismus, kas sašķeļ plastmasu un neēdamu augu masu, ko pēc tam pārvērš pārtikā, paskaidro Tehtmans. Tas ir liels gods saņemt šo balvu. Tā mums ļaus turpināt meklējumus augsta riska un augstas atdeves pētījumos un izdarīt to ātrāk.

Pētnieku vīzija ir sistēma, kurā pats indivīds var ielikt savus plastmasas atkritumus vai nelietojamu biomasu. Tas iedarbina pārstrādes reaktorus, kur ar karstuma palīdzību tas tiek sašķelts. Šis pagaidu produkts tālāk nonāk īpašā konteinerā ar baktērijām, kas no tā barojas. Tālāk tas tiek sakaltēts un saberzts pulverī, kas ir lietojams ēšanai, vismaz pēc šo pētnieku uzskatiem. Šāds produkts saturēšot visus vajadzīgos elementus, nebūšot toksisks un būs pat veselīgs – tā apgalvo Merck grupa, kas arī ir viens no projekta sponsoriem. Ticami, vai ne?

Bet pētnieki tikmēr eksperimentē ar dažādiem plastmasas produktiem, lai atrastu oprimālo daļiņu izmēru un pārstrādes parametrus, kas samazina enerģijas patēriņu, vienlaicīgi ražojot vispiemērotāko masu, kas patiks baktērijām. Šī tehnnoloģija varot nodrošināt nepārtrauktu ēdiena ražošanu, vienlaicīgi samazinot vides piesārņojumu, kuru rada tradicionālā agrikultūra un fermas.

Vēl jau Davosas forums nesen reklamēja arī siseņu fermas, bet Eiropas veikalu plauktos parādījušies miltu tārpi. Plastmasa, siseņi, tārpi un printētā gala – tā ir Davosas foruma paredzētā ēdienkarte cilvēkiem, kurus viņi par cilvēkiem neuzskata. Atkal atgriežamies pie tēmas par pārtiku un nepieciešamību par katru cenu nosargāt vietējos mazos ražotājus. Mēs varam iztikt ar to, kas mums ir, tikai jāapvienojas un jāpārtrauc atbalstīt visas lielās globālistu ķēdes.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s