Kontrolētā ekonomikas demontāža – afēras pēdējā fāze

Viens no veidiem, kā globālisti cenšas ieviest savu lielo Resetu un IV industriālo revolūciju ir nojaukt pasaules ekonomiku un globālas pārtikas apgādes ķēdes. Tāda simulācija risinājās jau 2016.gadā. Citiem vārdiem sakot, tiek plānots apzināts bads un cilvēku pakļaušana caur haosu.

Kā tas izskatās pasaulē un kā to pasniedz, kļūst jo dienas redzamāks. Tie ir jaunie grieķu alfabēta burti, televīruss, tās ir klimatisko ieroču izraisītās dabas katastrofas visā pasaulē, tehnogēnās katastrofas, kad viena aiz otras sprāgst ķīmiskās rūpnīcas un gāzes vadi. Un protams, tam nāk klāt jauns instruments jeb tā saucamie ‘kiber uzbrukumi’ pa atslēgas infrastruktūru.

Līdz ar to vienlaicīgi tiek panākts gan darbinieku, gan citu resursu trūkums, tiek iznīcinātas ražas visā pasaulē un vienlaicīgi ASV fermeriem tiek piedāvāta arī nauda, ja viņi nevāc ražu. Tā rezultātā notiek straujš cenu pieaugums, parādās tukši veikalu plaukti un sākas vispārēja panika. Tāds arī ir plāns un to jau redzam darbībā gan pašās ASV, kur uz ielām valda afro bandas, gan DĀR, kur vispār izskatās pēc zombiju apokalipses – vardarbība, haoss, veikalu izlaupīšana un apzagšana gaišā dienas laikā jau ir ikdiena. Un tas viss darbojas pēc šī plāna –radīt valdībām iemeslu pārņemt kontroli ar jauniem lokdauniem, armiju un pilnībā pakļaut attiecīgās sabiedrības zem dzelžainas pārvaldes.

Tā visa mērķis ir jauna finanšu sistēma, kas balstās uz caurredzamu kriptovalūtu un sociālo kredītu sistēmu, bez personiskām brīvībām. Plāndemija, klimata afēra, kiber uzbrukumi un mērķtiecīga bada izraisīšana, kur vien tas iespējams, kopā ar masu bezdarbu un inflāciju ir Trojas zirgi, kuru uzdevums ir atņemt cilvēktiesības, izpostīt veselas nācijas un tad arī noņemt valdību jēdzienu kā tādu, radot jaunu, pilnībā tehnokrātisku sabiedrību. Visa atslēga tam ir nemitīgas krīzes un ārkārtas stāvokļi, kas ļauj valdībām pārņemt pilnīgu varu, atceļot iespējas pilsoņiem jebkādā veidā piedalīties demokrātiskā iekārtā, kuras vairs nav. Tālāk seko nemitīgi kontroles mehānismi, biometrija, Universālais ienākums, piespiedu injekcijas un digitālā identitāte. Bet vispirms ASV un Eiropā tiek apzināti pludināti vēl vairāk migrantu, kuru uzdevums būs destabilizēt situāciju un radīt papildus krīzi. Nu jau tepat Lietuvā tas notiek.

Līdz ar to mums ir jāsaprot, kas šeit ir bīstami un kam jāgatavojas visvairāk – tā ir elementārā pārtika. Tie, kas špricējas un gaida kaut kādu normālu dzīvi, nekādi nespēj saprast to, ka viss šis velnišķīgais plāns tādu neparedz, tas nav iespējams – priekšā ir grandioza transformācija un milzīga cīņa par cilvēci kā tādu. Ir jādomā nevis par bāriem, restorāniem vai ceļošanu, bet par elementāru izdzīvošanas taktiku, vietējās pārtikas apgādi un savu ražotāju maksimālu atbalstu. Patiesais iemesls, kāpēc tieši Latvijā režīms tik ļoti cenšas iznīcināt tautu, ir tieši tas, ka salīdzinoši ar citiem pasaules reģioniem šī patiesi ir Dievzemīte tādā ziņā, ka šeit nav nekādu klimata katastrofu, ne zemestrīču, šeit ir klusu un mierīgi un mēs varētu būt pilnīgi pašpietiekami, ja vien ne drausmīgais globālistu iznīcības plāns, kas paredz šo vietu izpārdot citiem, kuri te plāno dzīvot mūsu vietā.

Bet apkārtējā pasaulē šobrīd pāŗtikas apgādes mākslīgā demontāža jau sasniegusi kritisko punktu un tas viss ļoti drīz sāks brukt – nenormālās cenas uz visiem materiāliem un resursiem to skaidri apliecina. Nākamie lokdauni un valstu izolācija to tikai pastiprinās un visi taču zina, ka tā būs, neatkarīgi ne no kādiem loģikas vai zinātnes argumentiem par to, kādas drausmīgas sekas radīja iepriekšējie. Jo tas arī ir plāns – tas ir viņu lielais plāns, ja cilvēki spētu paskatīties globālāk, nevis tikai savā darba vietā vai sētā, vai valstī, tad redzētu, ka tas viss notiek sinhroni un plānoti visā pasaulē.

Tiek izjaukti gan jūras ceļi, gan sauzsemes loģistika, tas tiek panākts gan ar vīrusa histēriju, gan plūdiem. Tiek apstādinātas veselas industrijas, kā Toyota, kas apturējusi darbību Taizemē un Japānā tāpēc, ka tai vairs nav pieejamas vajadzīgās detaļas. DĀR konteineru ostā nesen atkal kārtējai uzbrukums, kas izjauc tā darbību. Tas notiek visā pasaulē un kopaina izskatās šausminoša, ja to visu ierauga vienlaikus. Tepat Eiropā gluži nedabiski plūdi un postījumi, bet UK simtiem tūkstoši nevar iziet darbā dēļ vīrusa aplikācijas, kas viņiem uzrāda kontaktu ar kādu slimo.

Tieši tāpēc cilvēkus jau laicīgi radināja pie pirmās nepieciešamības precēm jau pirmajos lokdaunos un stingrām rindām. Jo tieši tā izskatīsies ekonomikas sabrukuma pēdējā fāze – tie, kas atceras PSRS sagraušanu, atcerās, kā lielajā valstī sākās tāds pats mākslīgs deficīts un tika ieviesti taloni uz elementārajām precēm. Tieši tāpat tas tiek plānots arī kapitālisma demontāžas stadijā, kad visa līdzšinējā apgādes un loģistikas sistēma tiek pa gabalam izjaukta un katra valsts paliek ar to, ko tā spēj iekšēji sev nodrošināt – vēl vairāk, katra komūna paliek ar vietējo pašapgādes tīklu, ja tāds tai vispār ir. Turklāt tas skars visus vienādi, ja vien valdība neizdomās kaut ko pavisam holokausta cienīgu, piemēram, izsniegt pārtiku tikai špricētiem ar zvēra zīmi.

Kaut gan ņemot vērā viņu plānus un naidu pret cilvēci, tas pat nebūtu īpašs pārsteigums. Lai vai kā, tāds ir šis lielais plāns un tāpēc mums būtu pēdējais laiks apzināt savus un vietējos resursus, kā pārdzīvot šo, pēdējo kontrolētās demontāžas fāzi, kur vairs nebūs nozīmes pat dalījumam špricēts vai nē, jo ēst pagaidām vēl vajadzēs visiem dzīvajiem.

To, kā izskatās situācija pasaulē un kā brūk loģistika, var izlasīt šajā rakstā no Insurance Journal.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s