Kad ķermenis vairs nepieder cilvēkam – kas ir IntraBionet programma?

Ko grib izdarīt vīrusa afēristi un kā vizuāli izskatās viņu plāns darbībā, kāpēc vajadzīgas eksperimentālās švakcīnas un kas ir biodrošības fašisms?

Lai to saprastu, mums vajag iepazīties ar viņu koncepciju. To sauc par Resilient&Intelligent NextG Systems jeb saīsinājumā RINGS un par to jums nestāstīs ne MK, ne SPKC. Nedz arī to, kas ir IntraBioNets programma, kuras ietvaros ir apvienojušies National Science Foundation un lielākie tehnoloģiju fašisti, ieskaitot Apple, Ericsson, Google, IBM, Intel, Microsoft, Nokia, Qualcomm un citi. Ja ir savākta tāda komanda, tad viņu plānos ir jābūt kaut kam grandiozam. Un tā tas arī ir. Jautājums tikai par to, ko tas nozīmē cilvēcei.

RINGS programma domāta tam, lai paātrinātu izpēti tajās jomās, kas nodrošina nākamās paaudzes kopējo bezvadu un mobilo sakaru tīklu. Tikai atšķirība starp iepriekšējo paaudžu tīkliem ir tajā, ka NextG sistēmas paredz iesaistīt šajā tīklā arī pašus cilvēkus ar viņu ķermeņiem. To viņi sauc par ierīču, cilvēku un datu mākoņu attiecību revolūciju. Kā tas izskatās praksē – tas nozīmē to, ka cilvēks ir nemitīgi saslēgts tīklā ar visām šīm ierīcēm, viņā tiek implantēti dažādi sensori un notiek nemitīga biometrisko datu vākšana un uzraudzība. Ne vien tas, bet sistēma paredz arī iespējas reaģēt uz izmaiņām šajos datos un ievadīt attiecīgas vielas cilvēka organismos, ja viņā ir iepriekš iemontēti attiecīgi mikro vai nano mehānismi, kurus iespējams vadīt no attāluma.

Jau 2018.gadā NSF piešķīra pirmos 300tk dolārus Džordžijas štata Tehnoloģiju institūtam, lai uzsāktu minēto IntraNetsBio programmu. Tā pēc savas būtības ir iekšējais dažādu biosensoru tīkls pašā cilvēkā, kurš tad tiek saslēgts ar pārējo RINGS sistēmu ārpusē. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē tieši to, par ko savās grāmatās visu laiku raksta tas pats Klauss Švābs, apzīmējot nākotnes cilvēku kā ‘bioloģijas un sintētikas savienojumu”, kas nozīmē nemitīgu kontroli pār organismā notiekošiem procesiem, datu vākšanu un nosūtīšanu caur Lietu Internetu uz attiecīgiem datu centriem.

Vai tagad skaidrs, kas ir 5G, mRNS, grafēna oksīds, hidrogēls un viss pārējais šajās un nākamās paaudzes potēs? Bez tā visa nav iespējams realizēt šādu tīklu, kurā organisms tiek savienots ar bezvadu tīklu un kāds iegūst totālu kontroli pār cilvēku līdz pat šūnu līmenim, sirdspukstiem, sajūtām, emocijām un pat domām. Tā ir absolūta vara, kāda nekad cilvēces vēsturē nav piederējusi nevienam.

Taču tagad tāds ir viņu plāns un viss sākas ar digitālām pošu pasēm un ID, kas ir vajadzīgs tikai tāpēc, lai reģistrētu cilvēka atrašanos tur vai citur, nekāda sakara tam nav ar veselību vai vīrusiem. Tālāk seko viss pārējais, Lietu Internets, tad ir Ķermeņu internets un vēl ir tāds jēdziens kā BioNanoLietu internets jeb IoBNT, kas ir agrīnā infekciju slimību diagnostika caur biomedicīnas tehnoloģijām, molekulāro komunikāciju, integrētām sistēmām, nanosensoriem un sintētisko bioloģiju, kas palīdzēšot uzlabot cilvēka dzīves.

IoBNT  – krieviski tas skan tā pareizāk – tas nozīmē dažādus nano-kodus, kas uzturas ķermenī, uzrauga tur datus un signalizē tā saucamiem nano-rūteriem, kas ir lielāki izmēros un kam piemīt arī skaitļošanas jauda. Tie var dot arī komandas kaut ko izmainīt, tas viss saslēdzas ārējā tīklā un informācija tad nonāk līdz ‘veselības uzraugiem’ attiecīgās iestādēs. Tās savukārt dod komandu pa šo pašu tīklu cilvēka ķermenī esošiem nanobotiem sintezēt attiecīgās vielas un tās izdalās organismā. Tāda izskatās viņu ieplānotā sistēma, uz ko ļoti strauji virza cilvēci.

Tieši tāpēc viņiem vajag par katru cenu iedabūt organismos pirmās mRNS substances, kas sagatavo ķermeņus nākamām fāzēm, kas notiks caur booster potēm. Lai vai kā to cenzē un slēpj, bet visa šī pasākuma jēga ir tieši tajā, ka ar tādu tehnoloģiju tiek programmētas ķermeņa šūnas. Šajā gadījumā tas skaitās pīķa proteīna ražošana, taču, ja šūnas var programmēt darīt to, tad tās var programmēt arī ražot visu ko citu.

Tādā veidā afēristi iegūst pilnīgu kontroli un cilvēka organisms kļūst par programmējamu ierīci. Tas arī ir viņu plāns un ja cilvēki laicīgi to nesaprot, ka šeit notiekošais process ir ķermeņa atņemšana pašam cilvēkam caur piespiedu injicēšanu, tad mūs gaida smagi laiki. Jums nekas nepiederēs – ar to jāsaprot arī tas, ka mums tādā gadījumā nepiederēs pat pašu ķermeņi.

6 komentāri

 • Elektroniskas ID , jeb zaļas pases vai Covid pass -ka nu katra valsti taas sauc ir ari pamatakmens sociālās kredit sistēmas ieviešanai līdzīga kāda ir komunistiskajā Ķīna . -Jūs šajā nedēļa jau divreiz pirkāt liellopa galu , jau trešo reizi diena lietojat elektrisko tējkannu , sildītājam mājokli virs +20C -tas ir daudz par daudz , jūsu sociālā kredīta punkti dzēšas ,,,, vel ļaunāk , ja izsakāt kritisku piezīmi par valsts “ saulveziem “ , vai soc . tīklos sazinājāties ar kādu disidentiski noskaņotu eksemplāru,,,, -jūsu digitālais maciņš -slēgts . Lielāka dala iedzīvotāju nespēj pat iedomāties cik esoša situācija ir dramatiska .
  Paldies par rakstu , Aivi ! ❤️👍🇱🇻💪🌿

  Patīk

 • Tieši tapēc, JAU tagad, viņus ir jāpasūta.

  Patīk

 • Labs raksts👏👏👏

  Patīk

 • Nu tieshi to vini jau arii grib. Lai ir kaa zombiju filmaas. Visi zem total control. Un dara ko vajag saimniekam. Pilniibaa okupeeta Zeme un cilveeki. Vaajpraats. Cik ir jaabut degradeetam lai to neapjeegtu ?

  Patīk

 • Paldies, īsi un izsmeljoshi!

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s