Levits un cilvēktiesības – kas tika pateikts?

Noteikti, ka pēdējo dienu būtiskākais notikums LV informatīvajā telpā ir tā saucamā ‘prezidenta izstrādājuma’ spriedelējums par cilvēktiesībām. Ka tiem, kas atsakās pakļauties globālistu verdzības plānam, vairs nebūs cilvēktiesības.

Var jau teikt, ka tas ir kaut kā izrauts no konteksta vai viņš domāja kaut kā citādi – taču šis cilvēks esot augsta līmeņa jurists un darbojies Eiropas tiesā. Viņš būtu varējis izvēlēties gan citus izteicienus, gan vispār politiku, taču viņš izdarīja tieši to, skaidri definēja globālistu pozīciju un nu jau neatgriezeniski sašķēla tautu divās kastās – ja tas kādam vēl nebija saprotams un jau realitātē esoša parādība.

Protams, tas izraisīja kārtējās emocijas un šūmēšanos arī sociālajos tīklos, bet atmetot to visu, ir skaidri jāapzinās, ar ko mums ir darīšana. Paralēli to var izskatīt vairākos virzienos. Viens ir saliekot kopā trīs lietas – prezidenta izteikums, vietējo mediju ziņa par praidu un vēl 2016. gada Davosas foruma jeb Klausa Švāba rakstītais. Un tas izskatās šādi:

“Ja es saku, ka es negribu vakcinēties, vai ja es citādā veidā apdraudu citu cilvēku, tad, protams, manas cilvēktiesības tur arī beidzas.”

Augusta sākumā Rīgā notiks Baltijā lielākais cilvēktiesību pasākums “Baltic Pride 2021”

“Līdzīgi risinās revolūcijas biotehnoloģijās un mākslīgā intelekta jomā, kas izmaina definīciju par to, ko nozīmē būt cilvēkam, atbīdot šī brīža robežas saistībā ar dzīves ilgumu, iespējām un izmainīsies arī mūsu morālās un ētiskās normas”

No šiem trīs teikumiem skaidri izkristalizējas notiekošā jēga un būtība – pie tam pirmais pēc nozīmes ir Švāba izteikums par to, ka tiek izmainīts cilvēka jēdziens kā tāds. Viss pārējais ir šī plāna realizācija, kas sākās patiesībā jau ļoti sen ar dažādu destruktīvo ideoloģiju ieviešanu sabiedrībā, bet kulmināciju sasniedza līdz ar Reseta palaišanu caur vīrusa afēru. Citiem vārdiem sakot, tā ir posthumānisma – transhumānisma sabiedrības veidošana, kurā dabiskam un veselam cilvēkam vairs nav vietas, bet par cilvēkiem pasludina biorobotus, transpersonas un tamlīdzīgus īpatņus. Saprotot to, tālāk saliksies kopā arī nākamie vietējo varnešu paziņojumi un vēl lielāka diskriminācija pret visu dabisko.

Otrs virziens ir jau iepriekš minētās 8 genocīda stadijas. Aplūkojiet to vēlreiz un tur ir skaidri apzīmēti pasākumi un procesi, kādā veidā tiek veidots uzbrukums kādai sabiedrības daļai. Vispirms tas ir klasifikācija, tad simbolizācija un tad seko attiecīgās daļas dehumanizācija, turpat ir arī polarizācija, kas faktiski ir vienlaicīgi notiekošs process. Ja kaut kas pārsteidz, tad vienīgi tas, cik ātri un mērķtiecīgi tas tiek realizēts un cik perfekts mehānisms šīs feik vīrusa histērijas veidolā ir ticis izvēlēts. Mēs jau esam sasnieguši dehumanizācijas stadiju – tieši to nozīmē šis izteikums, kas tiešā tekstā nozīmē to, ka nešpricētie vairs nav cilvēki, ka viņus vairs nesargā nekādas tiesības, likumi un ar viņiem var rīkoties ārpus tā visa. Viņi tiek salīdzināti ar kaut ko netīru un pazemoti, radot augsni tālākām darbībām pret viņiem.

Tieši tā, kā tas bija ar ķeceriem vai ebrejiem attiecīgajās iekārtās un laikmetos. Tālāk sekos polarizācija, tas nozīmē vēl intensīvāku sanaidošanu starp šīm grupām. Tieši tam ir paredzēts feik vīrusa nākamais vilnis jeb Delta, kas ir tukša skaņa jeb kārtējā feik PCR testu uzdzītā ‘pozitīvā kovid’ statistika, pret ko nepalīdz arī šprices.

Jo arī tās nekad nav bijušas domātas kaut kādai kolektīvai imunitātei un vispār viss šis pasākums ir viena afēras fāze aiz otras. Tagad viņi ir panākuši, ka ir šīs divas kastas, apmātie sašpricētie un tie, kas pretojas un tās ir divas dažādas apziņas, kas nespēj eksistēt vienā telpā, jo tur neizbēgami rodas konflikts. Tas arī ir mērķis – iesprostot visus atkal lokdaunos un paziņot, ka pie tā vainīgi nešpricētie, izraisot milzīgu agresijas lēkmi no špricētiem, kuri jutīsies piemuļķoti un sapratīs, ka nekas viņiem nav mainījies, izņemot veselības problēmas. Saprotams, ka šo agresiju valdība negrib saņemt uz sevi, bet novirzīt uz veseliem cilvēkiem, demonizējot un rādot ar pirkstu, ka lūk, viņi nepotējas, viņi apdraud sabiedrību, viņiem nav tiesību, metieties viņiem virsū. Tieši tāda ir retorika ne vien LV, bet visur pasaulē, kur vien pie varas ir šie fašisti.

Tāds ir šis plāns no paša sākuma un Levits te neko jaunu nepateica. Līdz ar to, atliek vien kādu laiku dzīvot teju pagrīdē, kamēr sāk darboties tas pīķa proteīns un tad jau ļaudīm ātri atvērsies acis uz to, kas patiesībā notiek – ja no vīrusa apkārt kritušos nekad nevarēja redzēt, tad no injekcijām jau sāk krist aizvien vairāk pat viņu potniecības centros. Pirmās sešas genocīda stadijas, tas vēl ir brīdinājums, to vēl var apturēt. Bet tad sākas organizācija un rīcība un tad gan ir par vēlu.

5 komentāri

 • Skaidri redzems ká pasaule tiek iekarota izmantojot uzvalkos térptas lelles.
  No sérijas vini ir sheit, vini ir starp mums. Ir bijis pieprasijums atbrívot teritoriju no cilvékiem.
  A kam dot pa muti? Gejiem praidá? Levitam? Jégas maz, jaunas lelles sataisís.
  Geji un Leviti besiem pildíti cilvéki, ja tos besus árá izdabú nav pa muti jádod nevienam.

  Patīk

 • Gribu redzēt,ko teiks Levits par nodarīto ļaudīm…

  Patīk

 • Nolīst “savā alā” nesanāks – principā pilsētā palikt ilgtermiņā kļūst ļoti riskanti. Paņemot jebkuru TĀDA TIPA filmu, mēs redzam, ka pilsētas paliek zombijiem/vīrusa skartajiem/citu dimensiju iekarotājiem…respektīvi, tiek skaidri un gaiši pateikts, ka pilsētās nebūs aršanas. Bet ārpus pilsētas tikai plus mīnus komūna ar līdzīgi domājošajiem varētu normāli eksistēt. Tu vari būt Rembo, bet pienāks laiks, kad gribēsi ēst (jāmedī/jāaudzē/jāgatavo) vai gulēt. Kamēr gulēsi – nogriezīs galvu. Respektīvi, ja aizies līdz aktīvam genocīdam, bez savstarpēja atbalsta neko. Tad nu jautājums – kur un kā un vai mēs vispār spēsim apvienoties.

  Patīk

 • Jā, sākumā visi mira no covid, tagad, kad mirst pēc vakcīnām, tad nāves iemesls var būt da jebkāds, tikai ne no vakcīnas🤔

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s