Masu nemieri – operācijas nākamā fāze

Kā mēs varam vērot daudzviet plašajā pasaulē, tad lielā afēra strauji pāriet vēl uz nākamo fāzi. Tie ir dažādi nemieri un grautiņi. Viss sākās vēl pagājušā gadā ASV, kur šobrīd uz ielām daudzās pilsētās faktiski jau ir pilsoņu karš un tur valda bruņotas bandas. Ko vajag organizatoriem?

Visi šie demokrātiskās partijas ķēdes suņi, blm, antifa un floida pielūdzēji tur plosās jau gadu. Bet ar to vien nekas nebeidzas. Sākušies nemieri arī daudzviet citur – Dienvidāfrikā, Haiti, Kubā – paralēli tam arī Eiropā risinās protesti un pēdējo dienu notikumi par obligātām injekcijām jau izraisījuši masu gājienus ielās Francijā, kur tāpat jau visu šo laiku un arī pirms kovidšova nemitīgi risinās mērens pilsoņu karš.

Kaut arī cēloņi formāli ir dažādi, taču būtība visur ir viena – ir vajadzīgs izraisīt šos nemierus un vēlams arī grautiņus. Ja protesti saistībā ar šīm injekcijām principā līdz šim risinājās daudz maz mierīgi, tad šobrīd situācija sāks mainīties, jo cilvēki tiek spiesti ar brutālu spēku potēt sevī šīs bīstamās substances un tas notiek aizvien vairāk valstīs.

Un tas mūs arī noved pie šī lielā plāna izpratnes. Patreiz pasaule tiek apzināti bīdīta uz to, lai šie masu nemieri sāktos visur, kur vien iespējams. Patiesībā šī piespiedu potēšana ir vairāk domāta tam, lai cilvēkus maksimāli satracinātu un sarīdītu gan vienu pret otru, gan arī pret valdošajiem režīmiem. Tāpēc izskan šie paziņojumi un attiecīgi seko reakcija, kuru globālisti ir paredzējuši tāpat, kā visu līdz šim notiekošo.

Tas, ko viņiem vajag, lai pilnībā realizētu savus plānus, ir tieši šāds masveida haoss, jo tieši tas viņiem ļaus ķerties pie noslēguma fāzes jeb jaunās pasaules kārtības ieviešanas. Jo ar visu šo biedēšanu, propagandu un teroru tam tomēr ir par maz – lai uzspiestu jaunu, totalitāru režīmu, tas vienmēr notiek caur vecās iekārtas demontāžu, bet tas sevī ietver sociālās kataklizmas, nemierus, revolūcijas vai pilsoņu karu.

Tas ir vajadzīgs tāpēc, lai oficiāli uzsāktu karu un vajāšanas kampaņas pret tiem, kurus nav iespējams piemuļķot ar propagandu vai injekcijām un varas meliem par pandēmiju. Ja Jūs paskatīsieties vēsturē, tad redzēsiet, ka citādi domājošo likvidācija vienmēr sākas ar kaut kādiem lieliem grautiņiem, būtu tā Bērtuļa nakts Francijā vai Kristāla nakts nacistiskajā Vācijā. Arī šobrīd viss tiek darīts pēc tāda paša scenārija un katrā valstī tiek atrasts kaut kāds katalizators, kas var iedarbināt masu nemierus – piespiedu potniecība ir viens no galvenajiem, bet tiek izmantoti arī citi – tracis ap lgbt Eiropā, štatos tas bija Floida sakrālais upuris, Haiti tas ir prezidenta slepkavība, DĀR tas bija bijušā prezidenta arests, Gruzijā tagad ir kaut kāds nogalināts lgbt žurnālists, vārdu sakot, visur šie notikumi tiek rūpīgi organizēti un pulvera mucas sprāgst viena aiz otras.

Parādās arī totalitāra režīma atribūtika dažādu plakātu veidā tepat pie mums un aizvien agresīvāki saukļi ierobežot brīvību veseliem ļaudīm, kas negrib ne slimot ar feik vīrusu, ne testēties, ne arī durties ar eksperimentālu šļuru. ASV jau darbojas arī brigādes, kas iet uz mājām un cenšas pārliecināt špricēties turpat uz vietas. No visa šī vairs atliek tikai mazs solītis līdz saukļiem par to, ka veseliem un nepotētiem pienākas fiziska likvidācija un to mēs arī diemžēl drīz varam piedzīvot.

Visas šīs tracināšanas nolūks ir viens – panākt pēc iespējas lielāku haosu un nekārtības, lai izdarītu to, kas ir visa plāna galvenais noslēgums. Un tas ir iedzīt visu pasauli tādā haosā, ka cilvēki ir tik salauzti un sabiedrība tā izpostīta, ka viņi paši prasa pēc stingrās rokas, kas to visu aptur un ievieš kārtību. Tam visam paralēli darbojas inflācija, cenu pieaugums, aizvien pieaugošais bezdarbs un bezcerība. Un atkal piemērs mums nav jāmeklē īpaši tālu – atcerieties, kāda bija situācija ar Veimāras republiku, pirms pie varas tur nāca nacistu partija. Tagad tā ir jau pašās ASV, bet DĀR vispār pārstājusi eksistēt kā valsts un sabiedrība.

Tas bija demo modelis, kuru tagad grib realizēt uz visu pasauli – vispirms haoss un grautiņi, tad stingrā roka un kārtība – jaunā pasaules kārtība. Tieši tāpēc viss viņiem ir saplānots jau šogad – obligātā pote līdz septembra vidum, masveida protesti un provokācijas uz grautiņiem, ko veiks nevis ‘antivakseri’ bet gan īpašas vienības, kas vienmēr to dara un tad novembrī globālās pandēmijas līgums, kas atceļ visas Konstitūcijas un cilvēku tiesības. Varbūt tam būs kādas nobīdes, varbūt kaut kas būs citādi, bet tāds ir viņu plāns.

Līdz ar to, cilvēki darītu daudz gudrāk, ja uz visu notiekošo reaģētu mierīgi – vienkārši saprastu, kas ir vinu domubiedri darba vietās, kur draud atlaišana un kolektīvi iestātos par savām tiesībām. Labus sava darba pratējus neviens atlaist negribēs, jo nepotēts un zinošs kadrs ir vērtīgāks par potētu muļķi. Vienkārša šo noteikumu nepieņemšana būtu daudz efektīvāka, kā šie protesti ielās, kas tiks apzināti pārvērsti par grautiņiem, jo to arī gaida afēras organizētāji. Diemžēl cilvēka dabā parasti ir iekrist uz visām provokācijām un uz visu skatīties no negatīvās un dusmu puses, kas arī tiek izmantots pret mums pašiem.

A view of a Jewish-run shop in Germany, after being vandalized by Nazis and covered with anti-Semitic graffiti, on Nov. 10, 1938.

Tādā veidā veseli ļaudis tiks padarīti par zemcilvēku klasi un kaut arī gāzes kameras it kā nav paredzētas, tad totāla izstumšana no viņu ‘kultūrslāņa’ gan. Tagad svarīgākais ir jautājums par to, cik daudzi patiešām zaudēs pacietību un kļūs par ekstrēmistiem, bet kuri saglabās veselo saprātu un rīkosies miera un zināšanu vadīti, iesaistoties projektos, kas ļauj nodrošināt vismaz kaut kādu dzīvi – protams, ne visas Maslova piramīdas zemāko tieksmju piepildījumu, bet elementāras lietas.

Jo visi šie viņu kārdinājumi, ko mēs nevarēsim darīt, balstās tieši uz šo piramīdu un komforta zonas atņemšanu, kas patiesībā ir galvenais iemesls tam, kāpēc lielākā daļa skrien potēties, cerībā to nepazaudēt. Taču nekas no tā Resetā tik un tā nav paredzēts un arī cilvēku uz Zemes globālistiem ir daudz par daudz, tāpēc tas nav risinājums ne viņiem, ne citiem – komformisms šeit nestrādā.

Tāpēc ir laiks pastudēt Gandiju un nevardarbīgās pretošanās metodes, jo tikai tā ir vienīgā izeja no situācijas, jo to afēristi negaida. Viņi ir pārliecināti, ka mēs visi atkal iekritīsim viņu kārtējās lamatās. Bet tas taču nav obligāti.

5 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s