“Hroniskais kovid” un ikmēneša injekcijas

Daudzos miljonus, kas iekrituši uz globālo afēru un noticējuši varas un farmas kopējām rūpēm par viņu veselību, sagaida nākamais pārsteigums. Sākas ikmēneša injekciju testi.

Protams, pārsteigums tas ir tikai tiem, kuri neinteresējas par to, kā strādā Farmas industrija, bet tikai pērk tabletes un špricē visu, ko tā saka. Varbūt arī viņiem tas patiesībā nav nekāds pārsteigums un viņi to pieņems tikpat mierīgi, kā visas līdzšinējās izdarības.

Bet Farmas kartelis dara to, ko tas dara vienmēr. Tagad tas atradis jaunu veidu, kā medīt ļaudis, kuriem jau ir dažādas hroniskas kaites. Viena afēŗas daļa bija pārliecināt viņus, ka šīs kondīcijas un jau esošās kaites ir kovids, tad tika izstrādāta un tiek uztiepta injekcija pret to. Un tagad notiek nākamā fāze – Farma izgudrojusi jaunu jēdzienu, ko varētu dēvēt kā ‘ilgtermiņa kovidnieks’ – angliski tas saucas “kovid long hauler” Tas apvieno visas šīs kaites un problēmas zem viena jumtiņa un piedāvā savu risinājumu – vēl vairāk injekciju.

Zem šīs stratēģijas ir pilnīgi vienalga, kāda ir patiesā katras slimības sakne. Tie, kas cieš no hroniskā noguruma, elpas trūkuma, artrīta, neskaidras apziņas, enerģijas samazinājuma un visa kā cita, tagad tiek apzīmēti kā ‘ilgtermiņa kovidnieki’ Kaut arī patiesībā visas šīs problēmas ļoti bieži jau ir dažādu medikamentu lietošanas blaknes, kas nekad neārstē cēloni, tikai nodzen simptomus uz kādu brīdi.

Tam visam klāt nāk pusotru gadu ilgstošās histērijas sekas, izolācija, stress, bailes, daudziem situācija pasliktinājusies tieši pēc nesaprotamiem ārstēšanas protokoliem ar spēcīgām ķīmiskām zālēm un plaušu ventilatoriem. Tas ir vesels komplekts ar kaitēm, kas cilvēkam jau bija un ko viņš ir dabūjis kā sekas no ārstēšanas pret ‘kovid’, ar ko tas viss tika apzīmēts. Un tagad visu to kopā nosauc par hronisko kovidu. Nu kur var iet vēl tālāk pilnīgā stulbumā?

Bet var. Britu pētījums apliecina, ka vairāk kā miljons iedzīvotāju tur šobrīd jau cieš no šādām problēmām tieši pēc ‘atveseļošanās’ no vīrusa. Bet tas neizdala to, cik no šīm problēmām viņiem bija jau pirms ārstēšanas un ko viņi ieguva tieši no tās – šeit parādās visas histērijas laikā savāktais uzkrājums, kad nekas netika normāli diagnosticēts, jo veica tikai kovid testus un nekas cits vispār neeksistēja.

Protams, ka tā saucamā tradicionālā medicīna jau tāpat reti kad spēj noteikt patiesos kādas slimības iemeslus. Un kā viņi vispār var izvērtēt lokdaunu un stresa radītās sekas un nemitīgo baiļu atmosfēras izraisītos bojājumus? Nekā nevar – tieši tāpēc ir ievests šis jaunais termins, zem kura tas viss arī tiek pabāzts. Un tagad britu zinātnes spīdekļi grib visu šo komplektu nosaukt par hroniskām kovid sekām un piedāvā to visu ārstēt ar vēl vairāk potēm.

Tāpēc ir uzsākts jauns klīniskais pētījums, kurā 40 šādi hroniskie ‘kovid slimnieki’ saņems vēl vairākas papildus injekcijas. Britu preses rakstā par šo tēmu atzīmēts arī tas, ka žurnāls Lancet jau ir publicējis pētījumu par to, ka apsekojot vairāk kā 900 šādus jaunizgudrotos hroniskos slimniekus, vairāk kā pusei sākotnēji uzlabojies veselības stāvoklis pēc pirmās un otrās injekcijas, tomēr tāds efekts bijis īslaicīgs.

Citiem vārdiem sakot, Farmas loģika ir tajā, ka tādā gadījumā jāšpricē vēl daudz biežāk un kāpēc gan ne katru mēnesi? Un te jau parādās arī 15 mārciņas par poti, ko tas izmaksā, acīmredzot, ka šīs ikmēneša potes valsts vairs neapmaksās.

Tā pamazām ļaudis tiek noskaņoti uz Farmas gigantu patiesajiem nodomiem – narko dīleri tieši tāpat pirmās dozas iedod par velti, uzsēdina cilvēkus uz narkotiku atkarības un tad jau viņi paši pērk attiecīgās substances. Farma var sākt savu lielo pļauju un ražas ievākšanu – tirgot injekcijas pret iepriekšējo injekciju radīto postu, kas vēl vairāk sadragās ļaužu veselību un tā uz priekšu – tas ir tiešais ceļš uz sabiedrības likvidāciju. Un pats traģiski komiskākais tajā visā ir tas, ka šie ļaudis līdz kapa malai turpinās ticēt, ka ir saslimuši ar to, kā nav un nesapratīs, kā Farma savu radīto postu slēpj ar vēl vairāk toksiskām zālēm.

3 komentāri

  • Spāņu zinātnieki , analizējot vakcīnu sastavu, atrada materiālu , kurš ir oglekļa (C) paveids ,daudz reižu izturīgāks par tēraudu , , izcili vada elektriskos impulsus un elektromagnētiskos viļņus-grafena oksīdu (GO).Ja šāda viela pošu veida tiek injiceta cilvēkos , tie ,praktiski klust par staigajosam antenām , kas saņem signālus no ārpuses . Tagad jau varam salikt puzli -kad bus pabeigta pāreja uz digitālo valūtu , ieviests 5G , visi planētas cilvēki ievadījusi sev Grafena oksīdu un pārejas nejaucibas , kas ir jaunajās potes , tad slazds aiz mums visiem aizcirtisies . https://youtu.be/_kAevCpFNW0

    Patīk

  • Vai valsts policijai ir noziņots par šīs lapas pastāvēšanu ? ja nē tad es to izdarīšu….

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s