Haiti prezidenta slepkavība – vai kārtējais globālistu brīdinājums nepaklausīgajiem?

Tas bija jau pirms nedēļas, kad pasaulē izskanēja paziņojums par to, ka savā residencē nošauts Haiti presidents Jovenel Moise. Tas notika viņa kalnu mājoklī, tāpat cietusi arī sieva un vēl vairāki ievainotie. Varētu domāt, nu kas tur Haiti, kaut kāda trešā pasaules valsts un kāda tam nozīme. Bet kāpēc tā notiek?

Un tomēr – acīs krīt ļoti asas sakritības ar citiem valstu vadītājiem, kuri pēdējā laikā aizgājuši bojā mistiskos apstākļos. Tas krīt acīs arī faktu čakariem un viņi jau ir pasteigušies nocenzēt versiju par to, ka ir kaut kāda saikne starp šo notikumu, neseno Tanzānijas prezidenta aiziešanu un pirms tam vēl Burundi vadītāja sirdslēkmi ar tādu pašu letālu iznākumu.

Kas tad ir kopīgs šīm valstīm un to vadītājiem? Viņu valstīs nebija kovidšova vai švakcīnas – viņu vadītās valstis atteicās to pieņemt. Tāpēc mums ir notikumu ‘oficiālās’ versijas un ir tas, ko jūs katrs varat padomāt un izvērtēt.

Oficiālā versija vēsta, ka Haiti prezidentu nogalinājuši vairāki desmiti algotņu, kuri viņa villu burtiski ieņēmuši triecienā, izliekoties par ASV narkotiku apkarotāju vienību. Reida laikā viņš sašauts 12 reizes un izlaupīta visa māja. Vēlāk arī daudzi no apzīmētajiem uzbrucējiem sašauti un nogalināti dažādās apšaudēs.

To visu var izlasīt dažādos avotos un tas nav nekāds noslēpums, kas tur bija – bet jautājums ir par to, kas tad pasūtīja šādu uzbrukumu. Protams, ka oficiālie izmeklētāji var apspriest tikai politiskas lietas, atentāts, cīņa par varu un tā tālāk –kā jau tas viss no ārpuses izskatās. Loģiski, ka tur tagad notiek cīņa par varu un valsts ir iegrimusi haosā – arī tas ir acīmredzams organizētāju nolūks, jo visa veida nemieri un revolūcijas visā pasaulē burtiski sprāgst no vienas vietas pēc Džo nozagtajām vēlēšanām – tā ir klasiska ASV hegemonijas noturēšanas taktika, iznest iekšējās problēmas uz āru un izraisīt konfliktus visā pasaulē, lai būtu iemesls būt par ‘labo policistu” – brūkošās Pax Americana agonija.

Taču daudz interesantāks šeit ir kaut kas cits. Visi šie politiskie un citi skaidrojumi varbūt ir gana pietiekoši ierindas vērotājam, taču vienmēr vērts palūkoties dziļāk.

Tas ir 8.jūnija raksts par to, ka Haiti uz to brīdi ir ne vien nabadzīgākā Rietumu hemisfēras valsts, bet arī vienīgā, kura nav švakcinējusi nevienu savu pilsoni. Viņiem ir piedāvātas Covax programmas Zeneka injekcijas, bet valdība no tām atteikusies, pamatojoties uz iedzīvotāju bailēm par to drošību.

Covax ir PVO starptautiskās mafijas organizētā ‘palīdzības programma’ tieši nabadzīgajām valstīm. Kaut kādu iemeslu pēc Haiti līdz šim no viņu piedāvātām švakcīnām kategoriski atteicās.

Savukārt pašā Haiti jau krietnu laiku notiek masu nemieri, bet tagad jau nošautais prezidents vēl februārī paziņoja, ka negrasās pamest amatu pirms termiņa beigām 2022.gadā. Iespējams, ka viņam tas bija brīdinājums to izdarīt.

Vai tam visam ir sakars ar notikušo un kā tā sagadījās, ka arī citu valstu vadītāji, kuri līdzīgā veidā centās nepieļaut globālistu injekciju nonākšanu savās valstīs, tagad ir miruši, to izdomājiet paši. Vispār tā šobrīd ir cenzēta sazvērestības teorija, bet tās, kā zināms, nu jau vienmēr piepildās ļoti ātri.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s