Ieskats grāmatā “Pseidopandēmija” II daļa.

Jaunais pseidopandēmijas bio-drošības aparāts ir veidots nolūkā kontrolēt mūsu uzvedību un mēs atrodamies piespiedu globālas transformācijas posmā. Tie, kas aiz tā stāv, cenšas pārveidot ne vien cilvēkus, bet arī visu starptautisko finanšu sistēmu, lai realizētu pasaules pārvaldību tehnokrātijas formā. Tā ir neofeodāla, totalitāra sistēma.

Sabiedrībai tiks piedāvāta daļēji iluziora demokrātija un iespēja piedalīties tajā, ko viņi sauc par civilizētu sabiedrību. Taču šī sabiedrība drīkstēs piedalīties tikai globālistu plānu realizācijā. Psiholoģiski šī sabiedrība tiek pieradināta pie tā, ka paklausīt varas pavēlēm, tas ir morāla atbildība. Bet visa notiekošā mērķis ir izmainīt cilvēku uzvedību tā, lai mēs pierastu pie tehnokrātiskās sabiedrības un stingra ikdienas regulējuma. Jaunais globālais  ekonomiskais modelis ir balstīts uz oglekļa tirgošanu un ‘klimata investīcijām’ – šobrīd tiek būvēts 120 triljonu dolāru vērts tirgus. Savukārt kapitāla ieguldījumu vērtība tiek mērīta ar jaunu sistēmu – stakeholder capitalism metrics – un tas ir pavisam citādi, kā ierastajā kapitālisma modelī.

Šeit darbojas sociālo kredītu sistēma un tos piešķir par atbilstību klimata afērai, tam, vai kompānijā strādā pietiekoši daudz melno vai transpersonu, nevis peļņas gūšanas iespēja, kā līdz šim. Šos rādītājus Davosas Forums un lielās bankas jau ir izstrādājušas. Globālā centrālo banku sistēma pa tiešo finansēs valdību politiku. Visa šī sistēma paredzēta tam, lai tikai pareizie ‘steikholderi’ iegūst attiecīgo vērtējumu. Tie, kas nevarēs tādu iegūt – un tie ir praktiski visi mazie un vidējie, pat lielie biznesi, tiks izspiesti no šīs sistēmas un tirgus. To sāka īstenot jau pirms PVO pasludinātās pandēmijas. Visas ekonomiskās un finanšu reakcijas tās laikā, kā arī biznesa atbalsta paketes ir vienošanās rezultāts, kas tika panākta jau 2019.gada augustā.

Visas tā saucamās ekonomiskās stimulācijas programmas ir krāpšana. Tās balstās uz parādu monetizācijas shēmas – tās rada neiedomājamus parādus, kurus nekad nav iespējams atmaksāt.  Šī nauda, kas uzdrukāta bez nekāda seguma, tiek pumpēta pareizo ‘steikholderu’ bagātības palielināšanai. Milzīgā brīvās naudas plūsma drīz novedīs pie hiperinflācijas. Masu bezdarba un inflācijas komplekts savukārt novedīs pie stagflācijas – tas ir ekonomiskās krīzes veids, kad ir milzīgas cenas, bet cilvēkiem nav naudas, par ko iegādāties preces. Tas šobrīd strauji arī notiek tepat pie mums. Tas ievada pārēju uz jauno ‘nulles oglekļa’ ekonomiku, kurā tehnokrātiskā elite piedāvā universālo ienākumu, bet to izmaksā tikai pakļauties gatavajiem un digitālā formā. Līdz ar to, savas naudas un iespējas brīvi rīkoties ar to cilvēkiem nebūs – tas viss pieder tikai ‘steikholderiem’ un visas transakcijas būs skaidri redzamas un kontrolējamas.

Tie, kuri pretojas neofeodālām autoritātēm, tiek atslēgti no visām šīm sistēmām un līdzekļiem. Tādā veidā pseidopandēmija ir izveidojusi pamatus bio-policejiskai sistēmai, kura pilnībā kontrolē cilvēka dzīvi. Pošu pases un QR kodi – tas ir tiešais ceļš uz pilno biometrisko identitāti katram pilsonim jaunajā normālajā Tehnātā. Kods  būs jāuzrāda visur – piekļuve pakalpojumiem un precēm darbosies pēc Tehnāta iegribām. Viņiem nav vajadzīga arī nauda tādā formā, kā mēs to saprotam. Jaunais ekonomiskais modelis ļautu tiem kontrolēt visus planētas resursus – visa zeme, okeāni, atmosfēra un par kosmiskā telpa – tas viss tiek pārveidots viņiem piederošās vērtībās saskaņā ar jauno metrisko sistēmu. Ne vien cilvēkiem šajā sistēmā nav paredzēta nauda – nav paredzēta arī piekļuve dabiskajiem resursiem bez Tehnāta atļaujas

Šo sistēmu viņi plāno jau veselu gadsimtu, bet pēc 2008.gada finanšu krīzes transformācija tika strauji paātrināta. Tā kā visa esošā nauda faktiski ir parāds, esošās sistēmas sabrukums tik un tā ir neizbēgams –toreiz tas pārgāja sarkano līniju. Tāpēc šī krīze ir tieši tas, ko vajadzēja tās arhitektiem, lai sāktu ieviest pavisam citu sistēmu, Tieši tāpēc jebkādas zinātniskas un medicīniskas šaubas par notiekošo tiek pakļautas nežēlīgai cenzūrai un normāli demokrātiski procesi tiek apturēti. Tiek ieviesti likumi, kas ļauj valdībām veikt jebkādus noziegumus, ja tas atbilst planetāro saimnieku interesēm. Daudzu valstu valdību pirmie soļi ‘vīrusa apkarošanā’ ir tieši vārda brīvības un protestu aizliegumi un cenzūras ieviešana nacionālajā likumdošanā. Un tas nav tāpēc, ka ir vīruss, bet tāpēc, ka tuvojas Tehnāts.

Tas ir šo arhitektu pasaules pārvaldības projekta fināla akts. Tikko viņiem ir kontrole pār planētas resursiem, viņiem vairs nav vajadzīgi ne patērētāji, ne cilvēki kā tādi. Tad sāk darboties straujas depopulācijas plāns, kas patreiz jau uzņem apgriezienus. Tas ir viņu plāns un kamēr cilvēki to nesaprot, tas tiek realizēts.

Mums nav jācīnās ar vīrusu un tas mūs neaiztiek – mēs esam sastapušies ar neofeodālismu un tā saimniekiem. Taču viņiem nav reāla spēka – visa viņu mašīna balstās uz meliem, ilūzijām un viņi ir izmisuši, lai to noturētu. Tāpēc tiek investēti miljardi propagandā, hibrīdkarā un drošības sistēmās, jo viņi zina, ka pasaule spēj saprast to, ko viņi dara un  viņu uzvara ir tajā, ka cilvēki klusējot tam visam piekrīt.

Ja mēs tam nepiekrītam katrs savā vietā, dzīvē un apvienojamies ar līdzīgi domājošiem, tad viņi nevar neko no tā izdarīt. Bet izšķirošais brīdis ir tagad.

2 komentāri

  • Tā saucamā reliģija no viņas ir jānovēršas,jo dievs ir sātans,kas šo plandēmiju ir paredzējis,jo tāds ir viņa plāns iznīcināt pasauli ar šiem visiem projektiem,bet nākamais projekts būs iznīcināt sauli,un tas nozīmē planētu kopumā,tam ir jātic,jo to man pastāstīj mana Karma.Cilvēkam ir grūti noticēt,tādiem stāstiem,jo viņš lieto nozombētu(dzīvnieku olbaltumvielas) pārtiku.Kapēc,jo dzīvnieku olbaltumvielas ir nāvējoš ierocis dieva-sātana rokās,un tas ir fakts 100%tīgi…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s