Ieskats grāmatā “Pseidopandēmija” I daļa.

Jā, ir iznākusi tāda grāmata un tās autors ir Ian Davis. Turklāt to var iegādāties par Amazon tirgotavā. Ja kaut ko būtu vērts tur pirkt, tad iespējams, ka tieši šo grāmatu. Nu jau tā ir mūsu modernā vēsture – lasām, kā tas bija.

Neliels ieskats un reizē kopsavilkums par to, kas tad ir noticis pasaulē un kā to redz autors. Materiāls būs II daļās.

Kovid bija un ir pseidopandēmija. Tā ir milzīgs draudu pārspīlējums, kas līdzinās zemas mirstības elpceļu slimībai, kā gripa. Bet tā ir psiholoģiska operācija, kura radīta ar nolūku terorizēt sabiedrību. Tās mērķis ir pieradināt cilvēkus pie drakoniska sistēmas totalitārisma, pamazām iepazīstinot viņus ar ‘biopolicejiskas’ valsts mehānismiem.

Pseidopandēmija ir balstīta uz gripai līdzīgu slimību, kura neatkarīgi no izcelsmes nav nekas tāds, kas būtu iemesls īstai pandēmijai. To tā varēja pasludināt tikai pēc tam, kad PVO izņēma atsauces par augstu mirstību pandēmijas definīcijā. Šai slimībai nav nekādu īpašu pazīmju, atšķirībā no gripas, kura vairāk skar tieši jauniešus.

Ja ne politiskais teātris un lielo mediju histērija, kas sākās Ķīnā, neviens, izņemot medicīnas darbiniekus un saslimušos, nebūtu pievērsis tai nekādu uzmanību globālā mērogā. Savukārt pārpildīto slimnīcu ilūzija tika radīta, pirms tam dramatiski samazinot to ietilpību un darbinieku skaitu, vienlaicīgi orientējot mediķus uzskatīt ikvienu ar elpceļu saslimšanām kā šī vīrusa nēsātājus. Realitātē plāndēmijas laikā bija ievērojami mazāk aizņemto vietu, taču tas tika izmainīts ar šīm procedūrām un daudzviet tika radīts mākslīgs haoss.

Tas nāca komplektā ar testiem, kuri nav spējīgi neko diagnosticēt, bet kas tiek uzskatīti par pierādījumu šīs slimības eksistencei. Visā pasaulē valdībām tas ļāva izteikt absurdus apgalvojumus par draudiem sabiedrībā. Viņi balstās uz viltus zinātni un nepatiesiem datiem visu šo laiku. Tā kā simptomātiskie pacienti nekādā veidā nespētu radīt trauksmi, afēristi paziņoja, ka slimību izplata arī tie, kas ir veseli, nosaucot tos par asimptomātiskiem pārnēsātājiem. Tas ir pilnīgas muļķības.

Nav pierādījumu, ka tādi eksistē vai spēj kādu inficēt. Vienīgie, kas vispār ir riska grupā, ir neliela ļaužu daļiņa, kam ir lielāks vecums un jau esošas hroniskas kaites. Masveida mājas aresti, lokdauni un citas izdarības, kā uzpurņi tika izmantoti, lai palielinātu infekcijas risku, samazinātu sabiedrības imunitāti un radītu ilūziju par kaut kādiem briesmīgiem draudiem sabiedrībai.

Medicīnas pakalpojumu atcelšana citām, īstām un nopietnām kaitēm, ieskaitot onkoloģiju un sirds slimības komplektā ar izmaksu pieaugumu tika izmantota kā papildus faktors pandēmijas ilūzijas radīšanai. Tie, kas nomira no pašas slimības, ir ļoti niecīgs skaits. Pandēmijai nav efekta uz kopējo mirstības statistiku. Tā saucamās ekstra nāves tika panāktas tieši ar šīm manipulācijām, veselības pakalpojumu nepieejamību, veco ļaužu nomērdēšanu aprūpes namos, stresu un kopējo histēriju. Un pat ar visu to, iepriekšējos gados daudzās pasaules valstīs ir bijusi augstāka mirstība kā 2020.gadā ar visu pandēmiju.

Kovid praktiski nerada nekādu risku jauniešiem un strādājošo cilvēku vecuma grupās. Skolu slēgšana ir tikai daļa no psiholoģiskās operācijas un ārkārtas stāvoklis ir tikai attaisnojums izvērst masveida potēšanas programmas. Viss pasākums ir plānots ar domu pilnībā transformēt mūsu kultūru un sabiedrību. Tas ir pilnībā pārvērtis attiecības gan savā starpā, gan ar valdošo režīmu, tam ir katastrofiskas ekonomiskās sekas un miljoni ir nonākuši atkarībā no valdību žēlastības. Un tas arī ir nolūks, jo plāndēmija ir pirmais etaps globālam planētas apvērsumam. Agrāk tādi bija atsevišķās valstīs, bet tagad tas notiek globāli.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s