Starptautiskais pandēmiju līgums – civilizācijas krustceles

Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu.

Šī ideja vispār nāk no aizvēsturiskiem laikiem – palasiet Veco Derību un redzēsiet, ka jau tur ebreju īstais mesija ir nevis Kristus, kuru ortodoksālajā jūdaismā neatzīst, bet gan kāds, kurš apvienos visu pasauli zem vienas reliģijas un likumiem un valdīs par to. Tāpēc viņiem mesija joprojām nav atnācis, bet visu šo laiku ir gatavoti priekšdarbi tam, lai tādu vienoto pasaules kārtību varētu ieviest.

Īpaši tas ir vērojams pēdējā gadsimtā, kad tika izveidotas vairākas milzīgas globālistu struktūras, ANO, Starptautiskais Valūtas Fonds, Federālā Rezerve, Pasaules Banka, PVO un daudzas citas. Tai skaitā arī ES. Taču ar to ir par maz, jo tas viss ir bijis tikai sagatavošanās darbi kaut kam daudz lielākam.

Un tas notiek šobrīd. Daudzi joprojām nespēj noticēt tam, ka šobrīd notiek grandioza pasaules transformācija, visu līdzšinējo sistēmu demontāža, cilvēcības un pašu “ļieko ēdāju’ izdzēšana un tas ir vēl ļoti maigi teikts. Turklāt visi šie plāni ir atklāti parādīti, uzrakstīti un redzami.

Visu šo gadsimtu cilvēce ir tikusi virzīta aizvien lielākā atkarībā no sistēmas, bet globālistu rokās ir koncentrēta aizvien lielāka vara. Turklāt viņu vara ir citādā formā, tā nav tieša likumdošana, bet prasmīga dažādu globālu procesu vadīšana, kas plānota gadu desmitiem uz priekšu. Vēsturiski šādas pārvaldes piemērs ir Vatikāns – tam taču nav nekāda reāla spēka, ne armijas – bet viduslaikos tam bija absolūta vara pār jebkuru Eiropas karali un procesiem – bez Svētā krēsla ‘svētības’ nevarēja notikt nekādi ģeopolitiski procesi, bet Krusta kari un ekspansijas apvienoja visus zem vienas ticības un misijas uzdevuma. Ekskomunikācija savukārt bija sliktākais, kas varēja notikt ar kādu valdnieku. Templiešu ordenis ir vēl viens virsnacionālās pārvaldes piemērs un tādi ir arī visi citi slepenie un ne tik slepenie ordeņi un brālības. Šodien pārvalde notiek tāpat – kas maksā, tas pasūta mūziku un tautām savā dzīvē diemžēl ir visai maz teikšanas.

Tik daudz par vēsturi, bet šobrīd ir pienācis brīdis, kad visa šī pārvaldes sistēma grib pārņemt kontroli pār visu planētu. Tas, kas notika pēdējā pusotra gada laikā, ir pēdējais posms lielajā plānā, ko sauc par lielo Resetu. Kovidšova histērija, sašpricēšana un terors bija domāts tam, lai nojauktu nacionālās robežas, demokrātiju un cilvēktiesības. Tas viss traucē vienas pasaules valdības ieviešanai. Attiecīgs ziņojums par to bija jau šī gada maijā, kad ‘neatkarīga’ PVO apmaksāta organizācija nāca klajā ar skaidru valodu – nacionālo valstu Satversmes un cilvēku tiesības traucē ‘apkarot’ globālas krīzes.

Tālāk seko nākamās darbības – tiek gatavots tā saucamais starptautiskais līgums par pandēmijām, par kuru izlasīt var ES mājas lapā. Tas paredz daudz plašākas pilnvaras globālistiem, tai skaitā PVO, kopēju reaģēšanu un te var izlasīt pavisam dīvainus terminus – paredzēta pieeja ‘viena veselība’, kas sasaista cilvēķu, dzīvnieku veselību. Tas ir kā? Visi būs saslēgti 5g, sačipoti vai Lietu internetā?

Taču savā patiesajā būtībā šis līgums nozīmē globālu sazvērestību, kuru jau it kā ir parakstījušas 24 valstis. Bet tas nav pieejams publiski, nav nekādu diskusiju par to un protams, ka tas nekad netiks parādīts sabiedrībai, varbūt tikai pašā pēdējā brīdī.

Ja reiz tas jau tiek parakstīts, tad noteikti, ka tas jau eksistē. Bet tas, kāpēc par šo ir jāceļ trauksmi, ir tā patiesā būtība. Tas nozīmē to, ka ar parakstīšanas brīdi pārtrauc eksistēt visu valstu Satversmes un arī līdzšinējie starptautiskie līgumi, kā Nirnbergas kodekss vai Ovjedo konvecija. Nevarētu teikt, ka jau tagad tās kāds īpaši ievēro. Bet vismaz teorētiski tās darbojas. Taču šis līgums acīmredzami būs augstāk par to visu un tas paredz neierobežotu šo organizāciju varu pāri visam – atsaucoties uz ‘globālo labumu’ Un tad jau seko viss, ko vien var iedomāties, gan piespiedu pasākumi, gan sabiedrības pilnīga saskaldīšana nederīgajos, kas faktiski jau notiek un viss kas cits.

Un jūs redzēsiet, ka šis līgums nekur netiks apspriests publiski, arī vietējais režīms vienkārši to parakstīs un sekas tam stāsies spēkā, mums par to neko nezinot. Ja vien cilvēki to pieļauj, ja neko nedara, ja neprasa atklātību un par šo paliek klusums, tad cilvēce tiek iegrūzta feodālismā. Protams, šo karteļu vara ir iluzora un tai nav nekāda reāla spēka. Tāpēc jau viņi visu dara šādi, slepenībā. Diemžēl viņi ļoti labi zina cilvēka dabu un prot iedzīt bailes un paklausību. Šobrīd projekta izskatīšana paredzēta šī gada novembrī, kad globālistu sulaiņi atkal sabrauks kopā.

Varam būt droši, ka līdz tam viņi organizēs trešo vilni un totāļu lokdaunu, lai uz tā fona pasaulei paziņotu, ka ir pieņēmuši šo plānu, jo katra atsevišķa valsts ar ‘šmovid’ netiek galā. Tūkstoš gadu gatavošanās process ir noslēdzies un cilvēce ir izvēles priekšā, saprast un izcīnīt brīvību, vai nolemt sevi kaujamo aitu statusam.

One comment

  • Nav atrodams: 404

    On Fri, Jul 2, 2021 at 12:00 PM Patiesība ir visapkārt – atver acis. wrote:

    > aivisv posted: ” Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi > izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast > veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus > tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu. Šī” >

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s