divas kompānijas, kas kontrolē pasauli

Daudz esam dzirdējuši jēdzienus Lielā Farma un ‘masu mediji’ Daudzi arī saprot to, ka šodienas pasaulē gan viens, gan otrs faktiski ir globālās pārvaldes vieni no galvenajiem elementiem. Bet kas tad ir tie, kas stāv aiz tā visa?

Nav nekāds noslēpums, ka Farma pati par sevi ir milzīga krimināla struktūra ar saviem lobijiem gandrīz visu valstu valdībās un lielās medicīniskās kompānijas to vien dara, kā rauš milzu peļņu uz slimiem cilvēkiem un nodarbojas ar kukuļošanu, eksperimentālu substanču izmēģinājumiem uz cilvēkiem un tas notiek arī šobrīd.

Arī par masu medijiem vien retais vairs nesaprot, kāda ir to patiesā loma – viens sadarbojas ar otru un rezultātā sabiedrībām tiek pilnībā atņemtas spējas pašiem domāt, ja viņi noticējuši vienai vai otrai industrijai.

Bet var paskatīties vēl tālāk – kas tām abām ir kopīgs? Tām abām ir vieni un tie paši saimnieki. Lielāko tiesu tās pieder divām pasaulē lielākajām investīciju kompānijām BlackRock un Vanguard Group. Un tām ir slepens monopols, kā rezultātā tām pieder faktiski viss, ko vien jūs spējat iedomāties.

Visu pasaules lielāko korporāciju akcijas pieder tiem pašiem investoriem. Viņi visi pieder viens otram. Tas nozīmē, ka it kā konkurējošas kompānijas, kā Pepsi un Cola patiesībā nav nekādi konkurenti, jo to akcijas pieder tām pašām investīciju kompānijām, apdrošinātājiem, bankām un reizēm pat valdībām.

Mazākie investori pieder lielākiem. Tie savukārt pieder vēl lielākiem. Redzamā piramīdas virsotne beidzot noved tikai pie divām mega – korporācijām – BlackRock un Vanguard. Šo abu ietekme ir ārpus cilvēka spējas to iedomāties. Ne vien tām pieder liela akciju daļa lielajās kompānijās, bet arī šo kompāniju investor akcijas. Tas dod absolūtu monopolu.

Bloomberg ziņojumā minēts, ka līdz 2028.gadam abu šo kompāniju rīcībā būs investīcijas 20 triljonu dolāru apjomā. Tas nozīmē, ka tām piederēs praktiski viss.

Kas ir Vanguard? Šis jēdziens nozīmē atrasties uzbrūkošās armijas pašā priekšējā pozīcijā, to pašu attiecinot uz kādu procesu. Abos gadījumos apraksts atbilst tam, ko varētu dēvēt par globālistu behemotu un tas visuzskatāmāk demonstrē to, kas tad ir lielais Resets kā kapitāla pārsūknēšana kādas ļoti šauras elites grupas rokās.

Vanguard savukārt ir lielākais BlackRock investors. Un šai grupai ir ļoti īpatnēja korporatīvā struktūra, kas padara patieso īpašnieku noskaidrošanu diezgan apgrūtinošu. Vanguard pieder dažādiem fondiem, kuru akcijas savukārt pieder dažādiem akcionāriem – bet zīmīgi ir tas, ka sistēmai nav nekādu ārpuses investoru un tās akcijas netiek publiski tirgotas. Tā ir sava, noslēgta sistēma.

Acīmredzot, ka Vanguard īpašnieki ne visai grib atrasties uz redzamās skatuves, lai arī to nav iespējams noslēpt. Ziņojumi no Bloomberg un Oxfam skaidri saka to, ka 1% pasaules iedzīvotāju pieder vairāk naudas, kā pārējiem 99% kopā. Vēl sliktāk – Oxfam ziņo, ka, piemēram, 2017.gadā 82% no visa pasaulē nopelnītās naudas aizgāja šim pašam 1%.  Vārdu sakot, ir pavisam atklāti redzams tas, ka šie abi finanšu behemoti pārvalda visas pasaules industrijas un tie pieder nelielam skaitam dižciltīgo ģimenņu, no kurām daudzas bija pasakaini bagātas vēl pirms rūpnieciskās industriālās revolūcijas 19.gs. Tas, ko var noskaidrot visai ātri, ir tas, ka lielākie Vanguard īpašnieki ir tādas kompānijas kā Rotschild Investment Corp un Edmond De Rotschild Holding. Šis uzvārds tur figurē visu laiku. Bet tur ietilpst arī Bušu klans no ASV, Britu karaliskā ģimene, Morgani, Vanderbilti un arī Rokfelleri. Saskaņā ar Wall Street 2020.gada februāra ziņojumu, BlackRock un Vanguard bija divi lielākie akciju turētāji kompānijā GlaxoSmithKline. Tāpat tas Pfizer, tikai tur secība ir otrāda.

Turklāt procentuālā attiecība visu laiku var mainīties, jo kompānijas pērk un pārdod šīs akcijas visu laiku. Galvenais ir tas, ka abām šīm kompanijām piemīt spēja jebkurā brīdī kontrolēt notiekošo gan caur Farmu, gan masu medijiem. Un šobrīd tas ir redzams labāk jā jebkad. Tieši Farmas kompānijas nosaka tā saucamo ‘reakciju uz vīrusu’, kas ir patiesais apdraudējums sabiedrībai, savukārt masu mediji tam visam nodrošina informatīvo pārklājumu. Tāpēc ir būtiski saprast to, kas tad ir centrālie spēlētāji šajā teātrī, kur rodas šīs idejas un ka tieši tāpēc tam visam nav nekāda sakara ar rūpēm par cilvēku veselību.

Jo arī lielajos laikrakstos, kā New York Times redzam to pašu situāciju, kad arī tur lielākie akcionāri ir šī pašas kompānijas. Vēl viņiem ir lielākās akciju paketes arī Time Warner, Comcast, Disney un lielākajās mediju korporācijās, kuras savukārt pārvalda 90% informatīvā lauka ASV un visā Rietumu pasaulē. Caur to tiek kontrolētas veselas tautas un valstis. Tāds izskatās šodienas korporatīvais fašisms un tādā veidā ikviens, kurš nesaprot to, kas tad ir globālā pārvalde un kā šaura elite kontrolē visu pasauli, var pārliecināties, kā tas praksē notiek. BlackRock investīciju sarakstā ir visas lielākās pasaules kompānijas, ieskaitot Microsoft, Apple, Facebook, Intel un tamlīdzīgi. Paskatoties šo sarakstu, uzreiz kļūst skaidrs, kas ir pasaules pašieceltie saimnieki.

Protams, ka šis monopols ietver arī tālāko šo abu sadarbību ar lielajām bankām un Resetā iesaistīto valstu administrācijām – viņi ir tiešie šo procesu bīdītāji. BlackRock šobrīd ASV nodarbojas ar to, ka intensīvi uzpērk visus iespējamos īpašumus un ģimenes mājas par astronomiskām cenām, tīši veidojot jaunu īpašumu cenu burbuli, lai vienkāršā tauta neko no tā nevar nopirkt. Tad viņi tos izīrē – tieši tā, kā paredz lielais Resets, kad cilvēkiem nekas nepieder, bet viņi var tikai visu īrēt no šiem globālistiem. Jo ātrāk cilvēki sapratīs, cik viss pasaulē notiekošais ir mākslīgi veidots šaurās grupas interesēs, jo ātrāk varēsim iziet no viņu spēlītēm. Un protams, atkal varat uzdot jautājumu – vai tiešām šis kartelis tā rūpējas par mūsu veselību?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s