Vācijas PCR testu pētījums atzīst, ka tie nav piemēroti diagnostikai.

Vairāk kā puse pozitīvi testēto nav bijuši inficēti, bet pats tests nav piemērots diagnostikas veikšanai. Šādu sen gaidītu atzinumu beidzot izdarījusi arī Duisbergas-Esenes Universitāte Vācijā.

Viņu veiktais pētījums nesen publicēts Journal of Infection žurnālā. Un tā atkal kārtējā sazvērestības teorija ir piepildījusies, bet pasaule sper vēl vienu solīti tuvāk vīrusa afēras sabrukumam. Tikai par to, saprotams, nevar izlasīt nevienā medijā, jo šis pētījums nav interesants režīmiem, kuri grib paturēt sagrābto varu, kur varēja izdarīt, tieši pateicoties viltus testēšanai un veselu ļaužu pasludināšanai par slimiem un bīstamiem.

Kas rakstīts pētījumā?

Visā pasaulē turpinās kovid infekcijas noteikšana un uzraudzība, izmantojot RT-PCR testus. Jau pagājušajā gadā šajā žurnālā veiktais PCR testu apskats apliecināja, ka šo testu spēja diagnosticēt slimību ir visai tālu no perfektas.

Mēs analizējām reālā laika datus no lielas Minsteres laboratorijas – šajā pilsētā dzīvo 313 tūkstoši iedzīvotāju, kas tika iegūti no Roche diagnostics izveidotās RT-PCR platformas, izmantojot tos pašus divus gēnu mērķus visa pētījuma periodā, kas risinājās no 2020.gada 10-49 nedēļai. Šī laboratorija veica 80% no visiem testiem Minsterē attiecīgajā laika posmā. Mēs izpētījām procentuālās pozitīvo testu izmaiņas šajā laikā. Papildus tam, mēs izvērtējām arī papildus faktoru ietekmi, kā vecums, dzimums un simptomi pirmā PCR testa laikā un to, cik ilgā laikā tika testēti paraugi, kā arī to, cik testa cikli tika veikti.

Gandrīz visi savāktie paraugi tika testēti 24H laikā no ievākšanas brīža. Testi un to interpretācijas tika veiktas saskaņā ar Roche ārkārtas protokolu, kurā par meklējamo objektu tika noteikti pan Sarbecovirus E gēni.

Testi, kuri nepārsniedza pozitīvu atzīmi pēc 40 cikliem, tika atzīti par negatīviem. Ciklu skaits jeb CT ir apgriezti proporcionāls meklējamās nukleīnskābes daudzumam un relatīvs indikators vīrusa daļiņu koncentrācijai dotajā paraugā.

No 162.547 tūkstošiem testēto tas bija pozitīvs 2.6% gadījumu. Bērniem vecumā līdz 9 gadiem tas bija mazāks – 2.2% un arī vecākiem par 70 gadiem tas bija tikai 1.6%, kamēr lielākai daļai no 10-69 gadiem tas bija 2.8% No visa tā tikai 40.6% uzrādīja pozitīvu vērtību zem 25 CT, kas nozīmē to, ka persona varētu būt inficēta.

Līdz ar to, izteikti lielākā daļa pozitīvo testu ir tie, kam CT ir virs 25, kas nozīmē ļoti mazu vīrusa koncentrāciju. Ciklu skaits simptomātiskajiem gadījumiem ir mazāks, nekā asimptomātiskiem.

Žurnāls atzīmē, ka līdzīga statistika vērojama arī UK, kur 45-68% no pozitīvi testētiem neuzrādīja nekādas slimības pazīmes.

Šo secinājumu ietekmē tiek atzīts, ka lielākā puse no pozitīvi testētiem visdrīzāk nav inficēti un nav slimi – tāpēc pozitīvs tests nevar tikt uzskatīt par akurātu mēru slimības noteikšanai. Šie rezultāti apstiprina arī citus līdzīgus pētījumus, ka rutīnas pozitīvu PCR testu izmantošana, saucot to par ‘zelta standartu’ un sekojoša rezultātu izmantošana slimības kontrolē aizmirst pieminēt to, ka 50-75% no tā saucamajiem slimniekiem patiesībā nav slimi.

Asimptomātiskie indivīdi ar pozītīvu testu uzrāda augstāku ciklu skaitu un mazāku iespēju būt inficētiem. Turklāt nav arī starptautiska standarta laboratorijās – tas viss padara PCR testa rezultātu interpretāciju problemātisku, ja tas tiek izmantots masveida testēšanā.

Protams, tas viss ir zināms jau sen – tieši to jau visus 18 mēnešus runā visi tie, kas kaut nedaudz ir iedziļinājušies šī testa būtībā, kas vispār nav tests, bet pavairošanas metode. Par to ir runājus pats šīs metodes izgudrotājs Kary Mullis un viņš jau sen ir nosaucis dakteri Fauči par meli un pateicis visu, ko domā par šo ierēdņu korupciju un nekompetenci. Acīmredzot tieši tāpēc viņš dīvainā kārtā nomira neilgi pirms afēras sākšanās.

It kā nekā jauna šajā pētījumā nav, vien tas, ka šis ir ievērojams dokuments un arguments no ‘oficiālās zinātnes’  kurai mūs visu laiku aicina ticēt. Nu tad lūdzu, te jums ir zinātne – taču lokdauniem un uzpurņiem ar to nekad nav bijis sakars.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s