Džordžijas vadlīnijas – slepeno kultu plāni iecirsti pat akmenī.

Bieži var dzirdēt jautājumus no tiem, kuri nesaprot globālo pārvaldi un to, ka visi procesi uz Zemes šobrīd ir vadāmi. Vai tad globālisti jums stāsta savus slepenos plānus, vai tad jūs tos varat zināt un vispār tas vis sir muļķības. Tad stāsta vai nestāsta?

Protams, ka stāsta. Gan atklātā tekstā, gan caur dažādām grāmatām, filmām, klipiem un vispār visos iespējamos veidos, Ja ar to šķiet par maz, tad viņu plāni ir pat akmenī iekalti. To sauc par Džordžijas vadlīnijām un tas ir monuments, kurā skaidri un gaiši iegravēti 10 jaunās pasaules kārtības baušļi. Sabiedrībai netiek atklāts, kas ir šī darba autori, bet viņu vēstījums ir skaidri norādīts. Tas ir granīta monuments, kas atrodas Džordžijas štata Elbertas rajonā. Pazīstams arī kā amerikāņu ‘stonhedža’, tas sastāv no 6 granīta stabiem ar kopējo svaru 108 tonnas. Tas parādījās 1980 gadā, kad to izveidoja kāds vīrs ar pseidonīmu R. C. Christian un darīja viņš to kādas ‘nelielas’ grupas vārdā, kuri tad bija īstie sponsori. Un šeit tad arī iekalts vēstījums jeb 10 noteikumi Jaunai pasaules kārtībai. Un tie ir sekojoši:

Saglabājiet cilvēku skaitu zem 500 miljoniem balansā ar dabu.

Vadiet reprodukciju gudri – uzlabojiet fitnesu un dažādību.

Apvienojiet cilvēci zem vienas jaunas valodas.

Valdiet kaisli, ticību, tradīcijas un visas lietas ar cietu loģiku.

Aizsargājiet cilvēkus un nācijas ar godīgiem likumiem un taisnīgām tiesām.

Ļaujiet visām nācijām valdīt iekšēji, ārējos konfliktus risinot Pasaules tiesā.

Izvairieties no nejēdzīgiem likumiem un liekiem ierēdņiem.

Balansējiet personiskās tiesības ar sociāliem pienākumiem.

Ievērojiet patiesību, skaistumu, mīlestību, meklējot harmoniju ar mūžīgo.

Neesiet vēzis uz Zemes – atstājiet vietu dabai.

Šie teksti tur ir 8 valodās un viss būvēts tā, lai struktūra varētu stāvēt simtiem un pat tūkstošiem gadu.

Nu lūk, ir pat dažas it kā labas lietas, vai ne? Tikai problēma ir tajā, ka tās īstenot pirmām kārtām prasa masīvu depopulāciju, samazinot cilvēku skaitu vismaz 10 reizes. Visādi citādi šeit nav nekādas hipotēzes un viss ir pilnīgi skaidrs. Tā ir vienas pasaules valdības jeb slepeno okulto biedrību pārvaldītās ideālās pasaules apraksts. Šāda monumenta eksistence skaidri parāda to, ka tas viss ir īsts un tikai gaida brīdi, kad varēs šos plānus realizēt. Šobrīd viņi to ir sagaidījuši un cenšas izdarīt.

 Starp citu, monumenta augšpusē ir arī īsāks vēstījums 4 senajās valodās – klasiskā grieķu, babiloniešu, Sanskrita un Ēģiptiešu hierhoglifos. Šīs valodas ir ļoti nozīmīgas tieši okulto mistēriju apguvēju vidū un tajās tiek apmācīti gan masoni, gan rožkrustieši. Vaira Vīķe pieder pie šī ordeņa.

Monuments ir izvedots, izmantojot dažādas astronomiskas korelācijas, tas izkārtots atbilstoši Saules gada gājumam un centrālajā blokā izurbts caurums, kur vienmēr var redzēt Polārzvaigzni, ir ievērota arī cita bloka sakritība ar austošo Sauli vasaras un ziemas Saulgriežos. Tā pamatos ir paskaidrojošā zīme, kas apraksta arī laika kapsulu zem tā, bet tās saturs ir pilnīga mistērija.

Tomēr pietiek ar to, kas mums ir pavēstīts. Pirmais un pēdējais bauslis faktiski attaisno visas cilvēces pasludināšanu par vīrusu un 90% likvidāciju, ja skatāmies pēc šodienas rādītājiem. Tā pati zelta Miljarda teorija. Nu un te jau arī slēpjas visas atbildes uz patreiz notiekošo. Atceramies eigēnistus, miljardieru ‘labo klubu’ un Resetu. Ko tad viņi grib izdarīt? Tak jau tieši to, kas rakstīts šajos akmeņos. Visa viņu retorika taču lieliski saskan ar to, kas tur rakstīts un ko vajag izdarīt, izveidojot labāku pasauli jeb ‘build back better’

Žēl tikai, ka pļaujamā zāle cilvēku izskatā nespēj to saprast un izlasīt, lai pavaicātu par to, kāpēc, nu kāpēc tad šie ‘labdari’ ir tik izmisuši visus nošvakcinēt.

Otrais bauslis skaidri norāda uz to, ka reprodukcija ir jāvada prātīgi, veicot selekciju. Nu un lūdzu – visi šie mijardieri vienlaicīgi darbojas arī ‘planned parenthood’ jeb ‘ģimenes plānošanā’. Tas ir vēl viens skaists apzīmējums eigēnikai un depopulācijas teorijai.

Tāpat redzam arī skaidras norādes uz vienotas globālas institūcijas nepieciešamību – būtu tā Pasaules tiesa vai kas cits. Nu un kas tad ir plānotais ‘kovid’ starptautiskais līgums un attiecīgo institūciju izveide, kas planetārā mērogā ‘uzņemsies atbildību’ par turpmāko krīžu uzraudzību? Tas arī ir, viņiem taču pilnīgi vienalga, zem kāda nosaukuma to pabāzt un kāda krīze tam nepieciešama. Pati labākā metode acīmredzot ir medicīniskais terors un zaļā afēra – tieši tas, kas vajadzīgs, lai attaisnotu minēto baušļu realizāciju.

Šo objektu var uztvert divejādi – vai kā saucienu pēc šādas jaunas pasaules kārtības, vai kā tās paziņotāju. Drīzāk jau kā otro, jo attiecīgā retorika pirmo reizi parādījās 90to sākumā, kad terminu ‘jaunā pasaules kārtība’ sāka izmantot Dž. Bušs vecākais.

Līdz ar to, nekādu pārsteigumu no viņu puses šeit nav un viss ir sen skaidri pateikts un notiek centieni to realizēt praksē. Lai arī ir diezgan acīmredzami, ka šī afēra brūk pa vīlēm, bet tas nozīmē to, ka vēl kādu brīdi notiks lietas, kur vairs netiks ievērots nekāds tiesiskums, demokrātija vai cilvēktiesības. Labā ziņa ir tā, ka šī sistēma vairs nav monolīta, bet pati cīnās savā starpā, lielie globālisti ar valstiskajām elitēm, Ķīna ar ASV un dažādi grupējumi savā starpā visos līmeņos, kamēr gaisma vienkārši nogaida, kamēr viss sabrūk.

One comment

  • Kaut kāds “vīrs ar pseidonīmu R. C. Christian” izdomāja uzstādīt akmens stabus ar savu redzējumu par to, kas būtu jādara. Atnāk Aivis (Vai Deivids Aiks) un secina, ka stulbie Restara organizatori ir tik neiedomājami stulbi, ka savis ļaunos plānus iekaluši amenī, lai Deivids vai Aivis varētu tos izlasīt, popularizēt netā un sagraut visus viņu plānus.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s