Vegānisms novērš smagu kovid saslimšanu? Bet kur āķis?

Nesen Britu medicīnas žurnālā publicēts pavisam interesants pētījums, kas veikts 6 valstīs. Tas vēsta par to, ka augu vai vismaz zivju diēta ievērojami samazinot risku saslimt ar kovid smagā formā. Un cipari ir patiesi iespaidīgi –vegāniem risks samazinās par 73%, bet zivju diētas gadījumā par 59%.

Šis ir grandioza atklāsme – šāds riska samazinājums tad iznāk nesalīdzināmi lielāks, kā Farmas potēm, kuru efektivitāte vispār neattiecas uz smago saslimšanu, bet tikai maigu un vidēju simptomu samazinājumu, par ko vēl pirms to apstiprināšanas rakstīja šis pats BMJ.

Diētas pētījums atrodams šeit.

Vairāki pētījumi liecina par to, ka diētai var spēlēt nopietnu lomu kovid infekcijas ilgumā un smaguma pakāpē, bet līdz šim nav bijis pietiekoši pierādījumu tādas versijas apstiprināšanai. Tagad tika aptaujāti 2884 ārsti un medmāsas, kam bijusi intensīva saskarsme ar kovidniekiem 6 dažādās valstīs, Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā, ASV un UK. Visi šie darbinieki ir daļa no starptautiskā Healthcare Globus Network tīkla, kurā reģistrēti tie, kam ikdienā ir tiešā saskarsme ar slimnīcām.

Pētījums risinājās no 2020.gada jūlija-septembrim un tajā tika noskaidroti šo cilvēku diētas paradumi un meklēta korelācija starp to un saslimšanas smagumu. Tur ietilpst jautājumi arī par lietotajām zālēm, personiskām īpašībām un dzīvesveidu kā tādu. Tad tika izdalīti divi diētas tipi –viens, kas balstās pamatā uz augiem un otrs, kam vēl pievienotas klāt zivis. Tad tika aprēķināta statistika – 568 gadījumos bija cilvēki ar simptomiem un pozitīvu testu, bet 2316 gadījumos nebija simptomu, kaut tests pozitīvs. Te arī var redzēt, cik daudz vienmēr ir šo viltus pozitīvo gadījumu. Bet tas ir cita tēma. Tātad no šiem 568 simptomātiskajiem 138 gadījumos tie tika klasificēti kā vidēji/smagi, bet 430 tika cauri ar viegliem. No šejienes arī tika sarēķināts, ka vieglie simptomi ir bijuši daudz vairāk tiem, kuru diēta balstās uz augiem.

Aprēķināts, ka augu diētas lietotājiem ir 4 reizes mazākas iespējas piedzīvot vīrusa smagākās formas. Pētījumā gan netika konstatēta korelācija starp diētu un infekcijas izplatību, jeb iespējām nesaslimt vispār. Taču tiek atzīts, ka augu diēta ir bagāta ar vitamīniem un minerāliem, kas visi ir svarīgi veselīgai imūnsistēmai. Jā, šeit vismaz tāda eksistē, atšķirībā no nesenā Rejbaltikas paziņojuma, kurā viņi noliedz pat dabisko imunitāti. Arī zivis atzītas par svarīgu D vitamīna un omega 3 avotu un tiem abiem piemīt pret iekaisuma iedarbība.

Kopējais slēdziens ir sekojošs – veselīga diēta var tikt uzskatīta par aizsardzību pret smagāku saslimšanu ar kovid. Ir vēl nepieciešami pētījumi, bet korelācija ir aptuveni skaidra.

Tāds lūk, pētījums. Vārdu sakot, tagad iznāk, ka augu diēta ir vēl efektīvāka par injekciju. Vispār lieliska ziņa, tagad vegānus principā var laist iekšā turpat, kur sapotētos, ar tādiem rādītājiem viņi taču ir vēl labāk pasargāti, nekā sašpricētie?

Tomēr visā šajā lietā ir kāds āķītis. Padomāsim mazliet, kāpēc tad šāds pētījums tagad parādās – atcerēsimies to, ka visam notiekošajam pamatā ir zaļā afēra un karš pret klimatu – kovidšovs tajā ir tikai viens no elementiem. Agrikultūras un ierastās lauksaimniecības, gaļas industrijas apturēšana – viss šis process, ieskaitot augu diētas propagandu, taču risinās mūsu acu priekšā. Un šeit atkal ir globālistu viltība un amizanti velnišķīgās shēmas – protams, augu diēta ir laba lieta un cilvēks uz to var pāriet, bet tas pirmām kārtām ir garīgs process un tad organisms dabīgi tam pielāgojas un viss ir lieliski.

Taču šeit notiek pavisam kas cits. Agresīvā zaļā propaganda jau neparedz kaut kādus ekoloģiski tīrus produktus un pat dabisku lauksaimniecību. Tās ir Monsanto plantācijas, ģenētiski modificēti organismi, laboratorijā audzētas substances un printēta biomasa. Tas atkal ir tas pats Absolute Zero plāns un Resets, kurā cilvēkus pieradina pie miltu tārpiem un siseņiem. Ja šī augu diēta, ko masveidā štancēs lielās korporācijas, izmantojot Roundap un citas kancerogēnas vielas ir tas, ko piedāvā par pamatu pārtikai, tad tas ir tāds pats genocīds, kā potes un viss pārējais.

Jau 2019.gadā par to tika celta trauksme – viens no viltus gaļas industrijas līderiem Impossible Meats šobrīd jau piedāvā savus burgerus, bet tie ir tādi paši un vēl briesmīgāki junk food, kā parastie. Tajos ir milzīga kancerogēnu koncetrācija un tas ir tāds pats ierocis pret cilvēkiem, kāda ir modernā medicīna.

Nu lūk, ar šādu pētījumu faktiski tiek ievadīts jauns afēras cēliens – feik vīruss un zaļā afēra ir medaļas abas puses un viss iet roku rokā. Tagad cilvēkiem jārada tieksme pāriet uz globālistu paredzēto pārtikas saimniecību, iedrošinot viņus ar to, ka tas mazina iespējas saslimt smagā formā. Protams, ka normāla imūnsistēma nodrošina visu, ko cilvēkam vajag bez visām potēm un Farmas indēm, bet šajā gadījumā tas āķītis ir mazliet cits. Te jāaplūko viss process kopumā un tad mēs redzam, kur atkal izlien āža kāja, kad ar it kā labām un daļēji pareizām lietām cilvēkus atkal virza izplānotā scenārija lamatās.

Nez, ko viņi izdomās tālāk – ieeja tikai špricētiem un vegāniem – tas gan būtu interesanti, vai ne? Protams, ka diēta ir svarīga imūnsistēmas daļa, taču tas katram ir individuāli un ir vēl arī citi faktori, galvenokārt viss tomēr ir galvā.

2 komentāri

  • kādas diētas?!? NAV tāda covTRIPERA. Inglanderu umkas grib uzspiest printētos cepešus… VĀJPRĀTS…

    Publicējis 1 person

    • Pohuj ko cilveks ed, ja vinsh dara kas vinam daraams(nav parazits). Smagas vai vieglas formas covtriperis reaalitaatee nepastaav, tas ir tikai nosaukums un intenciva hipnoze… Nevar izaarsteet vai atrast izcelsmi tam kaa nemaz nav.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s