Injekcijas un bluetooth – kas ir safe blues projekts?

Daudz runājam par to, ko plāno globālisti un kādas tehnoloģijas viņi izmanto, lai pakļautu cilvēkus savai kontrolei. Pēdējā laikā ir parādījusies vēl viena ‘sazvērestība’ – ka injicētos uzrāda ‘bluetooth’ sistēma tālrunī kā bezvadu ierīci ar kaut kādu numuru.

Tādi video sāk parādīties sociālajos tīklos un par to stāsta arī cilvēki viens otram. Protams, ka faktu ministri to visu atkal metas noliegt. Tāpat, kā magnētismu.  Bet viņi taču saka arī to, ka no injekcijām neviens nemirst, bet tikai no visa cita. Un 18 mēnešus stāstīja, ka vīruss nevar būt mākslīgs. Nu tas tā.

Te nu katrs var izvēlēties, ko darīt – var atrast kādu sašpricēto un pārbaudīt, vai viņam tur kas līp un tālrunis uzrāda tādu ierīci. Personiski pagaidām nav sanācis to pārbaudīt. Taču tieši tāpat, kā attiecībā uz iespējamo magnētismu var atrast interesantas lietas, pētījumus un ieceres kontrolēt ļaužu smadzenes un paramagnētiskās daļiņas vakcīnās ir pavisam reāla lieta, par ko bija nesenā rakstā, tā arī šeit varam izdarīt to pašu. Liksim mierā faktu čakarus, bet paskatīsimies, vai kaut kur tehnoloģiski-zinātniskajā pasaulē ir atrodams kaut kas par bezvadu tehnoloģiju saistību ar vīrusiem vai injekcijām un kāpēc var rasties tādi stāsti par špricēto reakciju uz tālruni.

Izrādās, ka ir. Nupat 15.martā publicēts pēdējais raksts par to, ka Austrālijas universitāšu un Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta sadarbībā  tiek izstrādāts tā sauktais virtuālais vīruss, ko varētu izmantot, lai noteiktu kovid izplatību un samazinātu laiku starp to, kad cilvēks ir inficējies un kamēr tiek diagnosticēts. To sauc par Safe Blues programmu un tā izmanto Bluetooth tehnoloģiju, kas izplata vīrusam līdzīgus impulsus no ierīces uz ierīci reālajā laikā, un tad mākslīgais intelekts sarēķina to izplatību un salīdzina ar reālo kovid izplatību. Tā domāta, lai reālajā laikā novērtētu to, kā valdības rīkojumi iedarbojas uz epidēmiju šodien un kas būs tuvākajā nākotnē. Visa projekta laika līnija redzama dotajā saitē augstāk. To sauc par ‘drošu virtuālo epidēmiju’ un ievērojiet, ka tā esot nepieciešama tāpēc, ka valdības neko nezina par īstā vīrusa izplatību un to, vai sociālā distance vispār strādā. Tā tas aprakstīts jau pagājušā gada maijā sistēmas protokolā, kad visur tika ieviesti uzpurņi, lokdauni un cilvēkiem aizliegts satikties. Bet lai saprastu to, vai tas vispār strādā, vajadzīgs vēl virtuāls vīruss. Kas to būtu domājis?

Citiem vārdiem sakot, tā ir kārtējā sociālās kontroles un izsekošanas metode, kas ir faktiski tas pats, kas kontaktu izsekošana, tikai efektīvāka un ļauj valdībām ātri reaģēt uz to, kur savācas, piemēram, kāds daudzums cilvēku un tad pasludināt to par infekcijas perēkli. Jo fiziskā plānā pieejamā informācija statistikā parasti ir ar 2 nedēļu nobīdi un tas esot par lēnu, lai valdība varētu reaģēt uz notiekošo un ieviest lokdaunu, vai varbūt palaist grožus vaļīgāk.

Vienkārši iedomājieties uz brīdi, ko tas viss nozīmē-  ja nekāda īsta vīrusa patiesībā nav, bet tiek darīts viss, lai iedzītu cilvēkus elektroniskajā koncentrācijas nometnē un savienotu ar tehnoloģijām, ar kurām tad mēs tiekam nemitīgi izsekoti – nu tad taču viss saliekas kopā. Tas viss ir Klausa Švāba grāmatās un tas ir tiešais ceļš uz trans humānismu. Kas ir attiecīgajās substancēs, ko šobrīd ievada un kas tur reaģē uz bluetooth, protams, grūti spriest, bet Safe Blues projektu sāka izstrādāt jau 2020.gada maijā.

Tad sāka parādīties ziņas par to, ka vajadzīgs digitāls vīruss. Tiešām? Viss notiekošais taču skaidri parāda, ka te vispār nav nekāda sakara ar veselību, bet tikai ar vajadzību kontrolēt. Ja reiz viņi plāno izmanto bluetooth tehnoloģiju, lai izsekotu cilvēkus, tad jau ne bez pamata par to ir domāts vienlaicīgi ar pašu injekciju izstrādi. Kur tad vēl 5G iespējas. Un sistēmas izstrādātāji šobrīd aicina piedalīties arī šajā eksperimentā, piedāvājot dažādas balvas, tieši tāpat, kā to dara injekciju špricētāji.

Starp citu, viss jau sākās ar tādu nevainīgu izklaidi kā Pokemon Go. Nu to, kur uz ekrāna parādījās ķēmiņš un to vajadzēja skriet atrast dabā. Tieši tā sākās cilvēku pieradināšana pie tā, ko Klauss Švābs apraksta kā bioloģiskās un sintētiskās dzīvības savienojumu. Citiem vārdiem sakot, cilvēku savienošana ar mākslīgo intelektu ir viens no galvenajiem Reseta uzdevumiem. Jebkurā gadījumā, pat ja šajās injekcijās nav nekā, kas saistās ar tālruņiem šobrīd, tad interese par to atkal ir novedusi pie kārtējā atklājuma par to, ko šie sātanisti plāno ar mums darīt, šo tehnoloģiju izmantojot, par ko citādi nebūtu pat iedomājušies. Starp citu, projekta izstrādē piedalās pat kāda Ilze Brigita Ziedins – acīmredzami klaida latviete.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s