Kāda krīze sekos aiz kovidšova?

Pienācis laiks mazliet paskatīties iespējamā nākotnē, ko tad vēl plāno globālie spēlmaņi un afēristi. Kā zināms, tad visas lielākās krīzes un problēmas-risinājumi pasaulē pēdējās desmitgadēs vispirms kaut kādā veidā tikuši simulēti. Bija arī gatavības pārbaudes pirms ietriekšanās dvīņu torņos, pirms tas notika, bet attiecībā uz kovidšovu praktiski viss risinās tā, kā bija izspēlēts Event 201. Īpašas uzmanības vērta ir detalizētā cenzūras kampaņa pret visu to, kas neatbilst korporāciju uzstādījumiem – tas tiek realizēts ar brutālu precizitāti tieši tā, kā tas tika paredzēts un atstrādāts šajā simulācijā.

Nevar nepamanīt ar galvenos labuma guvējus – Davosas kliķe ar Švābu priekšgalā to pat neslēpj, īpaši uzsverot, ka plāndēmija viņiem ir lieliska iespēja pārstartēt pasauli, nojaucot visas līdz šim zināmās ekonomiskās, politiskās un sociālās struktūras. Tādā gadījumā mākslīgs vīruss, kas tagad ir karstā tēma visos medijos, viņiem ļoti labi der – taču mierīgi var iztikt tikai ar histēriju un nekāds vīruss vispāŗ nav vajadzīgs. Šo tēmu atstāsim pašplūsmā, laiks to saliks pa vietām, kā tur īsti ir.

Tomēr ir lietas, kas dzīvē nenotiek tā, kā afēristi plānoja. Vai tā tiešām bija jānotiek, vai arī nē, bet Event 201 plānoja 65 miljonus mirušo pirmajā gadā. Tā tas nav noticis, vismaz pagaidām un ne no vīrusa – ko viņi plāno tālāk un kas notiks ar sapotētajiem, to arī rādīs laiks.

Bet galvenais ir tas, ka daudzviet pasaulē ir pamatīgi protesti pret lokdauniem un ASV krietna daļa štatu jau sāk aizliegt šos aizliegumus, švakcīnu pases un obligātas tās arī tur nebūs. Tāpat arī neizdodas apspiest informāciju par notiekošo un alternatīvie mediji tikai pieņemas spēkā. Kaut kas globālistiem strādā, jo ir simtiem miljoni nošpricēto un saprātu zaudējušo, bet kaut kas nestrādā, jo vairāk cilvēku tomēr redz patiesību.

Acīmredzot, ka viņiem ir vajadzīgs plāns B vai pat C, kā tad realizēt savus plānus – ja vīrusa afēra nenostrādā, tad vajag palaist kaut ko citu. Un tā esam pietuvojošies reiz jau aplūkotajam kiberpandēmijas scenārijam Cyberpolygon – tas notiks šogad 9.jūlijā. Tur paredzēts simulēt interneta, elektrības, visu attiecīgo sistēmu un arī globālās pārtikas apgādes ķēdes apturēšanu kiber uzbrukuma dēļ.

Un paskatāmies, kas šobrīd pasaulē notiek – Teksasā nesen bija aizdomīga elektrības krīze, kur nebija tikai dabas apstākļi vien – tur bija arī apzināta ogļu staciju atslēgšana. Tad sekoja ‘kiberuzbrukums’ degvielas līnijai ASV, kā rezultātā atkal vairākos štatos tika pasludināts ārkārtas stāvoklis un iestājās degvielas trūkums.

Bet tagad ir kārtējais tāds pats uzbrukums JBS – tas ir  viens no lielākajiem gaļas ražotājs pasaulē, kas apgādā 23% no visa ASV gaļas patēriņa. Protams, atkal sekos problēmas ar apgādi un viss pārējais. Tiek ziņots arī par vēl kādu uzbrukumu satiksmes tranzīta sistēmai ASV. Vai tā ir tikai sakritība, ņemot vērā gan Absolute Zero plānu vispār apturēt iedzīvotaju pārvietošanos un arī gaļas ražošanu kā tādu, aizvietojot to ar biomasu un siseņiem un tuvojošos Cyberpolygon?

Tas taču ir tieši tāds pats beta-tests, kāds bija Event 201. Davosas reklāmas rullītī skaidri pateikts, ka kibervīruss, kas spēj atslēgt visu civilizāciju no ierastās ikdienas, elektrības un visām apgādes sistēmām, būs nesalīdzināms ar patreizējo krīzi – tā ir tikai sīkums. Globālās pārtikas krīzes simulācijas ir bijušas jau pirms vairākiem gadiem kā atsevišķi modeļi un visi tie sasaucas vienā kopējā faktorā – risinājums šīm krīzēm ir vienota pasaules valdība.

To atklāti raksta jau pat mūsu Diena – to, ko viņi sauc par ‘globālu koordināciju’ ir tā pati maskētā jaunā pasaules kārtība, kur viņu organizācijām tiek piešķirta neierobežota autoritāte risināt šos jautājumus un ‘nākotnes krīzes’, kuras viņi plāno veidot tik, cik vajag, kamēr salauzīs cilvēkus. Ja ne ar vīrusa histēriju, tad atslēdzot visas citas sistēmas. Cik tad ilgi šodienas civilizētais cilvēks spēs iztikt bez elektrības, interneta un ar nodzēstu tukšu kontu, ja arī pārtikas veikalos būs tukšs?

Medicīniskā afēra viņiem šķita labākais un drošākais veids, kā pakļaut un iebiedēt cilvēkus, tomēr viss nav tik vienkārši un visā pasaulē vienlaicīgi to izspēlēt īsti nesanāk. Tāpēc viņiem jāķeras pie radikālākām metodēm un jācenšas izsist cilvēkiem paši pamati, lai viņi paši gribētu kādu ‘stipro roku’, kas spēj visu to sakārtot un novērst nākotnē. Tieši tas ir senais plāns un nekā jauna tajā nav. Viss, ko mēs redzam pēdējās desmitgadēs, ir centieni to īstenot.

Nez kāpēc gan šie ‘kiberuzbrukumi’ nenotiek pa Farmas kompānijām, Pentagonu vai Rokfelleru fondu, bet tikai pa tām industrijām, traucējumi kurās momentā rada krīzi vienkāršiem ļaudīm, kā degvielas, pārtikas, elektrības trūkums? Tā taču kaut kāda sazvērestība. Un tomēr, zināmi pārtikas uzkrājumi noderēs, lai nav tā, ka viss ir tikai veikalā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s