Alfa beta gamma – pvo un jaunā pasaules kārtība

Pirms nedēļas PVO nomainīja mutantvīrusiem nosaukumus – tagad vairs nav britu, indiešu un DĀR mutanti, bet ir grieķu alfabēta burti. Vai tas ir tāpat vien? Patiesība var būt šokējošāka, kā jebkura izdoma, bet šis scenārijs eksistē jau sen. Grāmata par to iznāca jau 1932.gadā.

Tad kas šobrīd notiek – iepriekšējo valstu ‘mutantu’ vietā PVO pasludinājis sekojošo – tagad britu celms saucas Alfa, DĀR mutants ir Beta, savukārt brazīļiem piešķirts Gamma apzīmējums. Vēl ir Delta variants, kas apzīmē kādu ‘dubulto’ mutantu. Tālāk varēs sekot vēl citi alfabēta burti. Nez kur palicis Ugandas brīnums, bet tagad jau runā par Taizemes trīskāršo. Šādu izvēli PVO pamato ar nepieciešamību izvairīties no kādas valsts vai sabiedrības apvainošanas. Indija jau tika iesniegusi oficiālu protestu ar prasību pārtraukt izmantot valsts nosaukumu vīrusa varianta apzīmējumā. Tik un tā sabiedrībā tas cirkulē un pēc mākslīgās izcelsmes teorijias atkal parādīšanās jēdziens “Ķīnas vīruss” atkal kļūst aktuāls un tādā gadījumā tas nekādi arī nevar būt apvainojums.

Ja tas būtu saistīts tikai ar šīm lietām, tam nebūtu nekādas īpašas nozīmes – sauciet, kā tos mutantus gribat, tik un tā joprojām nav pat īstu pierādījumu oriģinālā vīrusa izolātam. Bet ir kaut kas pavisam cits. Tā ir augstāk minētā 1932.gadā iznākusī grāmata – Brave New World/Drosmīgā jaunā pasaule. Tās autors ir Alduss Hakslijs. Ļoti bieži tiek minēti Orvela darbi par šo pašu tēmu, ar to domājot patreiz notiekošās totālās kontroles ieviešanas mēģinājumus. Hakslija darbs tiek minēts daudz retāk, bet tieši tajā aprakstītais nākotnes scenārijs daudzviet ir nesalīdzināmi tuvāk tam, ko globālisti grib ieviest šobrīd. Tur aprakstīts, ka pēc kara un ekonomiskās sistēmas sabrukuma pasauli pārvalda viena valdība. Tikai atšķirībā no Orvela, kas apraksta totalitāru sabiedrību, kura tiek uzspiesta ar varu, šeit ir cits veids. Sākotnēji bija arī tāds mēģinājums, bet afēristi saprata, ka tas rada pārāk lielu pretestību un savu ideoloģiju viņi nevar uzpiest ar brutālu spēku.

 Tāpēc viņi sāka ar ko citu – visu iepriekšējo zināšanu un paradumu aizliegšanu, ieskaitot literatūru un muzejus, kā arī nojaucot visus vēsturiskos pieminekļus, kas liecina par kaut kādu ‘veco normālo’. Šodienas kontekstā tieši tas arī notiek – tagad ir pavisam cita ‘zinātne’ un jauni dresūras paradumi. Tieši tāpat, kā novelē, Klauss Švābs aicina ieviest jēdzienus pirmspandēmijas ēra un postpandēmijas sabiedrība. Tiek regulēts arī “pasaules pilsoņu” patēriņš un viņi dzīvo pasaulē, kurā nav ģimenes, tēva un mātes – bērni pieder valstij un dzimst mēģenēs. Ar īpašu farmakoloģijas substanču un augsti attīstīto tehnoloģiju palīdzību cilvēkos tiek uzturēta mākslīga apmierinātības sajūta ar notiekošo – citādi tāda sabiedrība nebūtu iespējama. Citiem vārdiem sakot, tie ir dārzeņi, kuru sajūtas un ikdienas gaitas kontrolē valdība. Ir arī trešais dzimums. Kā skan Davosas foruma lozungs – jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi? Vispār šī novele kā tāda ir gandrīz burtisks plāns, ko viņi ir paņēmuši realizācijai globālā mērogā, tas ir ticis uzrakstīts, lai šos plānus atklātu jau sen – tāds nosacījums attiecīgajā hierarhijā pastāv un vienmēr darbojas.

Bet pats interesantākais ir Hakslija aprakstītās sabiedrības kastu sadalījums. Šeit izmantoti tie paši grieķu alfabēta burti. Pie dzimšanas katrs mākslīgais pilsonis jau tiek iedalīts attiecīgā kastā un Alfa sabiedrība ir galvenā, kas kontrolē visus pārējos jeb nosacītā elite. Beta, Gamma un Delta ir attiecīgi ar mazākām fiziskām un prāta spējām, kur zemākām kastām tās tīši tiek ierobežotas. Principā tā ir tāda pati Indijas kastu sistēma, tikai tehnoloģiski ļoti attīstīta. Arī šajā sabiedrībā nekādu problēmu starp kastām nav, jo katra jūtas labi savā nodabā – arī zemākām kastām tiek piešķirtas ērtības un viņiem savā ziņā tiek iedvests tas, ka augstākām kastām ir vairāk visādu pienākumu, kamēr viņi var nodarboties ar savām ikdienas lietām. Katras kastas pārstāvji ģērbjas savas krāsas drēbēs.

Bet ir vēl tā saucamie mežoņi – vietām saglabājušies rezervāti, kas dzīvo tāpat, kā šodienas indiāņi – tie, kuri pamanījušies neiekļauties jaunajā distopijā, vairojas dabiski – tiem ir atsevišķas izolētas teritorijas.  

Tagad salieciet kopā Hakslija aprakstīto pasauli un to, kas notiek šobrīd. Tad kas ir lielais Resets un ko viņi grib izdarīt, vai tas vispār ir aizgājis līdz apziņai tā pamatīgi un līdz pašiem dziļumiem? Ja nē, tad ir vērts ielūkoties minētajā grāmatā un salīdzināt ar to, kas notiek aiz loga. Kāpēc Alfa ir tieši britu variantam – vai tad ne britu impērija līdz šim dominēja pār visu pasauli un kolonizēja to? Sazvērestība, nu ko tur. Vai plānotā nevakcinēto izstumšana no sabiedrības ir kaut kas pavisam cits, kā grāmatā aprakstītie aborigēni?

Ja domājāt, ka vienotā pasaules valdība joprojām ir kaut kāda teorija un tam nav sakara ar plāndēmiju, tad šeit jau pat Dienas laikraksts atklāti raksta par to, ka ANO Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītājs aicinājis dalībvalstis steidzami sākt sarunas, lai vienotos par starptautisku līgumu, kas noteiktu valstu rīcību un starptautisko sadarbību pandēmiju gadījumos un paaugstinātu gatavību šādām krīzēm. Lūk, tā ir visas afēras kulminācija un par to lems novembrī. Vienlaicīgi ar Faučigeitu un aizvien vairāk brūkošo kovidšova teātri šis ir tas, ko viņi izmisīgi cenšas paspēt izdarīt. Globālais pandēmijas līgums ir pamata akmens tai pašai Vienotai pasaules globālistu valdībai, kuru realizēt viņi cenšas jau pēdējos 100 gadus.

Cilvēces liktenis izšķiras šogad.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s