Retro inženierija, lai slēptu vīrusa mākslīgo izcelsmi?

Pēdējā laikā masu medijos atkal uzkurināta iespējamā kovid vīrusa mākslīgās izcelsmes versija. Arī Feisbuks vairs necenzē postus, kur par to tiek runāts, ko darīja 18 mēnešus caur saviem Patiesības ministriem. Dailymail publicē pētījumu, ka vīruss radīts mākslīgi, bet tad slēptas pēdas, lai tas izskatītos dabiski. Kāpēc tas tagad notiek?

Tam varētu būt vairākas versijas – ja reiz to dara masu mediji, tad kaut kāds plāns tam ir – vai nu tas ir tāpēc, ka cilvēkos jāturpina uzturēt bailes un vīrusa bīstamība, ja reiz dabiski to neviens nevar izolēt, bet visus jāspiež špricēties.

Otra versija ir spiediens uz ASV valdošo demokrātu eliti, kura acīmredzami darbojas ne savas valsts interesēs, slēpjot pēdas un saiknes ar Ķīnu un tās laboratoriju finansēšanu. Tad tas ir globālistu sarīkots politisks skandāls tieši viņiem, lai diskreditētu šos nelegāli pie varas nonākušos kreisos liberāļus. Bet tikpat labi tas der gan vienam, gan otram uzdevumam.

Lai vai kā, šobrīd lielajos medijos šī mākslīgās izcelsmes versija ir ļoti aktuāla un britu Dailymail ir publicējis veselu pētījumu, kurā apgalvots, ka vīrusu ir radījuši ķīniešu zinātnieki Uhaņā, bet tad viņi vēl ir centušies slēpt pēdas ar reversās inženierijas palīdzību, lai izskatītos pēc dabiskas evolūcijas no sikspārņiem. Jā, pat tik traki.

Darba autori ir britu profesors Angus Dalgleish un norvēģu zinātnieks Birger Sorensen un viņi apgalvo, ka ir pierādījuši retro-inženierijas faktus jau pirms gada, bet lielie medicīnas žurnāli to vienkārši ignorējuši. Dalgleish ir onkoloģijas profesors St. George universitātē Londonā, bet Sorensens ir virusologs, Immunor kompānijas priekšsēdētājs, kura ir izveidojusi vienu no vakcīnas kandidātiem, Biovacc-19.

Viņi stāsta par to, ka Ķīnā ir tīšām slēpti, bojāti dati un ka režīms tur ir apklusinājis visus tos zinātniekus, kas kaut ko ir gribējuši runāt. Daillymail raksta, ka viņu rīcībā nonākušais pētījums radīs šoka viļnus zinātniskajā sabiedrībā, tā kā lielākā daļa ekspertu līdz nesenam brīdim absolūti noliedza šādu iespēju par mākslīgo vīrusa izcelsmi.

Analizējot kovid paraugus, lai izveidotu vakcīnu, abi šie zinātnieki ir atklājuši unikālus nospiedumus, kuri varētu rasties tikai manipulācijas rezultātā. Viņi ir gribējuši to publicēt, bet galvenie zinātniskie žurnāli tādu versiju atteicās pat izskatīt.

Pat bijušais slavenā britu izlūkdienesta Mi6 šefs Richard Dearlove publiski izteicās, ka šādu versiju tomēr vajadzētu izskatīt, bet pat tas tika nosaukts par viltus ziņām.

Gadu vēlāk politiķi un mediji ir apmetuši kažoku un sākuši izskatīt šo iespēju, ka vīruss tomēr varētu būt izmucis no Uhaņas laboratorijas, kur tikuši veikti pētījumi vīrusu infekciziotātes palielināšanai un iespējamiem efektiem uz cilvēkiem. Sarosījies arī Baidens, solot veikt kaut kādu izmeklēšanu šajā sakarā. Stipri gan apšaubāms, ka demokrāti izmeklēs paši sevi un tās amatpersonas, kuras iesaistītas sadarbībā ar Ķīnas režīmu, kas oficiāli pasludināts par ASV ienaidnieku, bet še tev – paklusām sadarbojas un štancē vīrusus. Protams, ka visam notiekošajam ir politiskā daļa un tā ir galvenā.

Bet kas attiecas uz faktiem, tad abi augstāk minētie zinātnieki ir sarakstījuši šo aprakstīto pētījumu, kurā tie secina, ka kovidam nav ticama dabiska izcelsme un ka nav šaubu par to, ka tas ir veidots mākslīgi. Ziņojums uz 22 lapām ir nodots publicēšanai un tajā aplūkoti eksperimenti Uhaņā no 2002 līdz 2019.gadam. Tur tad arī atklājas saikne starp ķīniešu un amerikāņu universitāšu darbiniekiem un tā tika veidoti instrumenti šī vīrusa radīšanai.

Visvairāk aplūkota tā saucamā Gain of Function tehnoloģija. Tā ir manipulācija ar dabiskas izcelsmes vīrusiem, lai padarītu tos lipīgākus. Pētnieki apgalvo, ka ir paņemts dabiskais korona vīruss no alu sikspārņiem un tas pārveidots ar šo tehniku tā, lai tas kļūst daudzkārt lipīgāks.

Dabiska vīrusa pandēmija notiek citādi – tas kļūst lipīgāks, bet mazāk patogēnisks – tā tam vajadzēja būt ar šo vīrusu, bet tā nenotika – raksta pētnieki.

Izlasot šo, var noformulēt arī versiju par to, ka šis mākslīgās izcelsmes variants presē ir vajadzīgs vienkārši tāpēc, ka tā var attaisnot bezgalīgos viļņus un lokdaunus, jo šis taču neesot parasts vīruss un tāpēc vajag neparastus paņēmienus. Ja dabisks vīruss sasniedz pīķi un tad pamazām atkāpjas, tad šim var pierakstīt tik viļņus, cik politiķi izdomās.

Viela pārdomām katram pašam.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s