Smadzeņu kontrole caur magnētisko proteīnu – vai zinām visu par injekciju afēru?

Pirms neilga laiciņa sociālajos tīklos parādījās tā saucamais ‘magnētu uzdevums’ – tie ir video, kuros sašpricētie cilvēki liek magnētus pie rokas, kur bijusi injekcija un tad tie it kā turās, it kā neturās – protams, faktu čekeri uzreiz visu noraidīja un apzīmēja kā viltus ziņas.

Taču cilvēkiem piemīt tāda jebkuram režīmam un propagandistam netīkama īpašība – spēja domāt un analizēt dziļāk par ārēji redzamo un pamesto kaulu, kas domāts uzmanības novēršanai. Tad lūk, ja reiz tāds troksnis tika sacelts un viss it kā ir muļķības un viltus ziņas, tad kāpēc gan mēs nevarētu padomāt no citas puses. Ja nu šis ļembasts tika sarīkots ar domu dot kādu norādījumu, lai cilvēki pameklē dziļāk un atrod kaut ko patiesi svarīgu, nevis tikai pavelkas uz tipveida ‘viltus ziņa’ un ‘fakts nočekots’ sistēmu, nedomājot neko tālāk?

Tad lūk, vēsu prātu pameklējot informāciju par magnētismu un kaut kādu iespējamu saistību starp to un vakcīnām, var atrast diezgan interesantas un būtiskas lietas. Šajā reizē īsi aplūkosim divus būtiskus pētījumus.

Pirmais ir vēl 2016.gadā publicētais The Guardian raksts par to, ka zinātnieki ASV ir izveidojuši jaunu metodi, kā kontrolēt smadzeņu apgabalus, kuri atbild par kompleksu dzīvnieku uzvedību. Viņi izmanto magnetizētu, ģenētiski modificētu proteīnu, kas aktivizē konkrētas nervu šūnu grupas no attāluma. Pievērsiet uzmanību šim teikumam – magnetizēts proteīns, kas ļauj kontrolēt uzvedību no attāluma.

No attāluma, tas ir ar lāzera impulsu, kas aktivizē vai izslēdz konkrētos neironus – to sauc par optoģenētiku. Citiem vārdiem sakot, tā ir kā tālvadības pults, kas regulē uzvedību – tāds ir visa šī projekta galvenais nolūks. Bet ir vēl otra metode, kas saucas chemogenetics – tā savukārt izmanto mākslīgi veidotus proteīnus, kurus aktivizē ar īpašiem medikamentiem – arī tā var ietekmēt specifiskas šūnas.

Abām metodēm ir trūkumi – pirmajā gadījumā nepieciešama optisko šķiedru integrācija, kas novada lāzera impulsus līdz smadzenēm, jo to biezums traucē šos signālus novadīt pa tiešo – vismaz tā tas bija 2016.gadā. Otra metode apiet šīs problēmas, bet tai ir novēlotā reakcija – kontrole notiek caur bioķīmisko reakciju, bet tā prasa vairākas sekundes, pirms tiek aktivizētas nervu šūnas.

Tāpēc izstrādāta jauna tehnoloģija, kas tika publicēta Nature Neuroscience žurnālā – tā neprasa fizisko iejaukšanos, bet spēj nodrošināt momentālu neironu reakciju.

Tās būtība ir tajā, ka nervu šūnu proteīni var tikt ģenētiski modificēti tā, ka tie kļūst jūtīgi uz radio viļņiem vai magnētisko lauku. Tas tiek panākts, pievienojot tiem feritīnu – tas ir proteīns, kas uzkrāj dzelzi, vai arī pievienojot neorganiskas paramagnētiskās daļiņas.

Tiek aprakstīts process, kā šie zinātnieki ir radījuši tā saukto Magneto proteīnu, tālāk tas tika ievietots vīrusa genomā, kurš savukārt tika injicēts peles smadzenēs attiecīgos apgabalos, kas atbild par uzvedību. Peles tika ievietotas īpašā aparātā, kurš tika sadalīts magnetizētās un nemagnetizētās sekcijās. Peles ar Magneto labprāt uzturējās magnetizētajā daļā, tāpēc ka tas aktivizēja dopamīnu un radīja tām apmierinātības sajūtu.

Tad ir otrs pētījums, ar ko būtu vērts iepazīties. Tas ir no 2014.gada un stāsta par iepriekš minētām paramagnētiskām daļiņām  – dzelzs oksīda nanodaļiņām kuras ievada organismā ar..vakcīnu. Pētījumā teikts, ka tas vajadzīgs, lai palielinātu DNS vakcīnu ievades efektivitāti, kas tām ir salīdzinoši zema, salīdzinot ar proteīna vakcīnām.  Angliski to sauc SPION – tie kuri pārvalda krievu valodu, to izlasot sapratīs, cik tas dīvaini, bet patiesi skan tieši šajā valodā.

Ko tad mēs te redzam? Gluži neviļus, painteresējoties par magnētiem un vai tie varētu lipt pie injicēto miesas, atklājas pavisam interesantas lietas. Izrādās, ka pastāv gan Magneto proteīns, gan dzelzs nanodaļiņas injekcijās un tā visa nolūks ir kontrolēt uzvedību no ārpuses ar magnētisko lauku.

Un atkal kārtējā sazvērestības teorija, vai ne? Kā tad Resets var panākt to, ka cilvēkiem visu atņem, bet viņi ir laimīgi? Kas īsti ir intensīvais 5G elektromagnētiskais lauks, kas paralēli švakcīnām tiek uztiepts cilvēkiem, neko tiem neprasot? Kā šie jautājumi izskatās tagad, pēc iepazīšanās ar šiem zinātnes brīnumdarbiem un vai mums vispār ir kaut mazākā nojausma, kas no tā visa vēl ir tikai teorija, bet kas praksē jau tiek izmantots, ja reiz kopš plāndēmijas sākuma tik daudz cilvēki uzvedas, tā, it kā būtu pilnīgi zaudējuši visas saprāta paliekas?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s