Karo ar klimatu, atsakies no bērniem?

Kā jūs domājat, vai esat sapratuši visu kovidšova afēras būtību un jēgu? Par to ir tik daudz informācijas, bet joprojām tik daudzi vēl dzīvo varas un mediju hipnozē un nespēj salikt kopā vienkāršas lietas. Taču kad to izdara, tad patiesie notiekošā iemesli ir tikpat acīmredzami, cik tie ir šokējoši.

Protams, ne tiem, kas vērīgi seko līdzi notiekošajam pasaulē un kaut ko saprot no tās vēstures, par kuru skolā nemāca.

Proti, kovidšovu nevar izskatīt atsevišķi no otras afēras jeb karošanas ar klimatu. Tas viss ir cieši saistīts un to jūs varat labi redzēt visu iesaistīto valstu un PVO, Davosas foruma un ANO paziņojumos un darbībās – arī Latvija jau pašā plāndēmijas sākumā tūlīt pat pievienojās zaļās enerģijas afēras projektam. Absolute Zero plāns paredz totālu kontinentu izolāciju, lidmašīnu un kuģu un iekšdedzes dzinēju automašīnu satiksmes apturēšanu, visa veida industriālās ražošanas uz fosilās enerģijas bāzes likvidēšanu, gaļas aizvietošanu ar printētiem steikiem un tamlīdzīgi. Tas tiek pamatots ar vajadzību apturēt Co2 izmešus, ko ražojot cilvēks. Un daudziem tas šķiet kaut kāds labs, pareizs un cēls mērķis – dzīvot zaļā un tīrā planētā taču būtu skaisti, vai ne?

Jā, droši vien. Tikai šeit ir viena būtiska problēma, ko šie naivie ļautiņi nesaprot. Pirmkārt, lai planēta būtu zaļāka, Co2 saturs atmosfērā ir jāpalielina, nevis jāsamazina. Otrkārt, planēta būs zaļāka un skaistāka bez Jums.

Kāpēc tā? Varas un mediju propagandas pasaulē miljardieru gadsimtu lolotā planētas depopulācija joprojām skaitās ‘sazvērestības teorija’, kaut gan par to atklāti rakstīja pat mūsu prese pirms 11 gadiem. Šim nolūkam jau 20gs sākumā tika izveidota britu eigēnikas kustība, kura šodien saucas Galtona institūts, ar kuru tieša saikne ir vienam no Astra Zeneka vakcīnu izstrādātājam Adrianam Hilam. Viņš tur lasa lekcijas.  Padomājiet par to. Tieši šī vakcīna paredzēta izplatīšanai nabadzīgākajās pasaules valstīs.

Bet vēl skaidrāk viss kļūst tad, ja atgriežamies nesenā pagātnē pirms plāndēmijas – proti, 2017. gadā Zviedrijas Lunda universitāte publicēja ‘pētījumu’ kas ir visa patreiz notiekošā ideoloģiskais pamats un iemesls vienlaicīgi.

Šeit tiek aplūkoti efektīvākie veidi, kā cilvēks var samazināt šos Co2 izmešus. Sākot ar lampiņu nomaiņu, drēbju mazgāšanu aukstā ūdenī, tad var pāriet uz augu diētu, elektrisko automašīnu un  zaļo enerģiju. Un tagad pievērsiet uzmanību Top3. Trešajā vietā ir atteikšanās no transatlantiskā lidojuma, otrā vietā ir dzīve bez automašīnas, bet pirmajā vietā ir…atteikšanās no bērniem. Lūk, kas ir efektīvākais veids, kā cīnīties ar klimatu – ja dzīve bez auto ietaupa 2.6 tonnas Co2 gadā, tad katra bērna neesamība samazina to par veselām 58.6 tonnām gadā.

Tas tika publicēts arī presē ar attiecīgu nosaukumu – ”Bērni ir jauki, bet viņi nav eko-draudzīgi”

Savukārt 2018. gadā britu laikraksts The Guardian, kas ir viens no flagmaņiem zaļās afēras propagandā, nāca klajā ar rakstu “Vai Tu atteiksies no bērniem, lai glābtu pasauli”  kurā stāstīts par tiem pāriem, kas šādu iemeslu dēļ apraksta bērnu audzināšanu kā pretīgu nodarbošanos un atsakās no tā, ieskaitot 26 gadīgu sievieti, kura šādā vecumā izvēlējās sterilizēties tieši tāpēc, ka tādā veidā ‘glābj planētu’.

Arī mūsu vietējā žurnāliņā Ilustrētā zinātne 2019. gada oktobrī bija ievietota šī pati propaganda, aicinot radīt par vienu bērnu mazāk. Un tāds aicinājums izskan nevis miljardu tautām, kā Ķīna, Indija vai kaut kur Āfrikā, bet tas izskan te – atklāts aicinājums jau tā strauji iznīkstošai 1.2 miljonu tautai pašlikvidēties vēl straujāk.

Vai tagad Jums ir saprotams, kas notiek pasaulē, kas notiek šeit, kam kalpo vietējā vara un mediji? Vai joprojām ticat, ka plāndēmija ir īsta, bet globalizatori grasās visus vakcinēt, lai mūs glābtu no briesmīga vīrusa, vai uzskatāt, ka eigēnikas un vakcinācijas programmas trešajās pasaules valstīs ir ‘labdarība’?

Saikne kovidšovs – klimata karš – depopulācija ir atklāta un redzama tik skaidri, kā nekad. Uzbrukums cilvēcei, ģimenei un visām tradicionālām saprāta vērtībām tiek izvērsts no visām pusēm, cilvēkiem skalo smadzenes ar tik ārprātīgu propagandu, ka brīžiem tas šķiet kā no lētām šausmu filmām. Lai glābtu planētu, tagad ir jāatsakās no visa – ir vienkārši jāpārtrauc eksistēt.

Kas ir tie, kas grib planētu bez Tevis un Latviju bez latviešu tautas? Tu viņus redzi katru dienu pa TV. Izslēdz Panorāmu un sāc domāt. Lielais planētas Resets ietver arī cilvēces nodzēšanu līdz Zelta miljardam -kauja par planētu tikai sākas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s