Lielā Reseta laika līnija – kā tas bija?

Atgriezīsimies nesenā pagātnē. Ir 2014.gads un Davosas kliķei ir ideja ieviest tehnokrātisku fašismu un demontēt esošo kapitālisma sistēmu, kas gan patiesībā nav pat viņu ideja – tas plānots jau sen, taču kādam tas jāuzsāk praksē. Kas Jums ir vajadzīgs, lai iekustinātu procesu? Globāla pandēmija? Jā, tas der.

Pandēmija rada retu un šauru iespēju logu, kas ļauj iedomāties, atspoguļot un pārstartēt mūsu pasauli, radot veselīgāku, vienlīdzīgāku un labklājīgu nākotni – Klauss Švābs.

Kā šo ideju notirgot pasaulei? Tam nepieciešami trīs soļi.

Paziņojiet savu nodomu pārveidot katru sabiedrības aspektu caur globālu pārvaldi un turpiniet atkārtot šo vēsti.

Ja tā neiet cauri un nedarbojas, tad simulējiet globālas pandēmijas un demonstrējiet, ka pasaule nav kam tādam gatava un tāpēc vajadzīgs Resets.

Ja viltus pandēmijas scenāriji nav pietiekoši pārliecinoši, tad pēc dažiem mēnešiem radiet īstu globālu krīzi un atkārtojiet pirmo soli.

Šis process Davosas kliķei aizņēma 6 gadus  – šajā laikā viņu Resets no idejas Šveices klubiņā ir kļuvis par globālu fenomenu.

Un tā Resets sola uzbūvēt stabilāku, drošāku un labāku pasauli, ja vien sabiedrības visa pasaulē piekritīs pārveidot visus ekonomiskos un sociālos aspektus, sākot ar uzvedību, izglītību, darba apstākļiem un beidzot ar cilvēka jēdzienu kā tādu a la transhumānisms.

Vai tad labāku sabiedrību nevar uzbūvēt bez krīzes? Šādu patiesi ne – šim plānam globāla krīze ir absolūti nepieciešama, būtu tā dabiska vai mākslīgi radīta. Tāda, kas satricina sabiedrību līdz pašiem pamatiem.

Daudzi zina, ka 2019.gada nogalē risinājās Event 201 pandēmijas simulācija. Taču mazāk zināms ir tas, ka tāda bija arī 2018.gada maijā. To organizēja tā pati Hopkinsa universitāte un tās nosaukums bija CladeX. Arī tur tēma bija tāda pati – paskatīties, vai pasaule ir gatava globālai krīzei,

Arī šī simulācija pravietoja traģisku iznākumu – simtiem miljonus upuru, ekonomisko sabrukumu. Un tikai pēc tam sekoja Event 201, atkal tās pašas Hopkinsa un Bila fonda sadarbības produkts. Abās šajās simulācijās tika secināts tas, ka pasaule neesot gatava.

Par cik tas joprojām nekrita dzirdīgās ausīs, tad pēc dažiem mēnešiem pasaulē pandēmija patiešām jau bija – 2020.gada 11.martā tas bija klāt – PVO to izziņoja visai pasaulei.

Kopš tā laika viss šajos scenārijos paredzētais ir izdarīts gandrīz uz 100%. Lokdauni, industriju sabrukums, pilsoņu neuzticība valdībām, biometriskās kontroles ieviešana, sociālo mediju cenzūra, kanālu pārpludināšana ar ‘autoritātēm’, personiskā aizsardzības ekipējuma trūkums, globālās apgādes ķēdes traucējumi, masu bezdarbs, ielu protesti utt. Kad viss šis tika palaists darbībā, tad 2020.gada jūnijā Davosas kliķe lēma, ka ir laiks pasludināt savu Reseta ideju vēlreiz. Kas nu tas bija, tāda gaišredzības prasme vai rūpīgi plānota akcija no paša sākuma?

Kā tad izskatās notikumu laika līnija?

2014-2017 Klauss Švābs sauc pēc Reseta un Davosas forums to nemitīgi atkārto. Pirms Davosas foruma’14 viņš paziņoja, ka cer uz reseta pogas nospiešanu globālai ekonomikai. Visus šos trīs gadus forums to vien darīja, kā aicināja pārveidot, restartēt, resetot un izmainīt pasaulē esošo kārtību, izdodot ikgadēju ziņojumu.

2014.The Reshaping of the World: Consequences for Society, Politics and Business.”

2015:  “We need to press restart on the global economy.”

2016:  “How to reboot the global economy.”

2017:  Our world needs a reset in how we operate.”

Tad 2018.gadā Davosas kliķe pievērsa uzmanību šiem pandēmijas simulātoriem – tajā gadā tas bija minētais CladeX. Tajā bija gan aktieri, kas lasa viltus ziņas par šo scenāriju, bet bija arī īsti valdību pārstāvji, kuri tad arī secināja, ka valstis un industrijas nav gatavas globālai epidēmijai. Sekoja attiecīgs ziņojums par šīs simulācijas iznākumu, ka viss ir slikti.

2019.gadā sekoja Event 201 – tajā tika satricināta visa pasaules ekonomika, bija protesti ielās, augsto tehnoloģiju novērošana kā līdzeklis ‘vīrusa’ apturēšanai. Tātad divu gadu laikā bija divas lielas simulācijas. Pēdējā īpaša uzmanība tika pievērsta medijiem, kuru uzdevums būs izstrādāt jaunus veidus, kā apkarot dezinformāciju. Citiem vārdiem sakot, patiesību un brīvību. Pēc šīs simulācijas Hopkinsa centrs, Davosas forums un Bila fonds nosūtīja valstīm, globālajiem biznesiem un starptautiskajām institūcijām 7 rekomendācijas. Tās aicina pēc lielākas sadarbības starp publiskiem un privātiem sektoriem un nevēlētām lielajām organizācijām, kā PVO, Pasaules Banka, SVF un Starptautiskā Gaisa transporta organizācija, kas veido centralizētu reakciju.

Un ir arī ieteikums valdībām sadarboties ar sociālo mediju kompānijām un faktu čekistiem, lai cenzētu saturu un kontrolētu informācijas plūsmu ar tehnoloģiju palīdzību. Kas to būtu domājis?

Un tā visu 2020 un šobrīd visas lielās platformas intensīvi dzēš jebkuru informāciju, kas ir pretrunā Bila sponsorētai PVO.

Tad ko mēs redzam – saucieni pēc lielā Reseta ir jau no 2014.gada, vairākus gadus to nesekmīgi centās integrēt sabiedrībā un valdību plānos, tad notika divas simulācijas un viena reālajā laikā, kas notiek šobrīd – viss tas ir bijis izspēlēts, paredzēts un noformulēts skaidri un gaiši –to laikam sauc par sazvērestības teoriju, vai ne?

One comment

  • To sauc par mērķtiecīgu manipulāciju ar cilvēci savu trako fantāziju realizēšanai .
    Šī plāndemija beigsies , kad mēs visi noņemsim simboliskas verga maskas un pateiksim stingru NE! ❤️🇱🇻🌎🙏🏻💪

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s