Kā ietekmēt uzvedību, lai iedabūtu injekcijas – PVO ziņojums jau 2020.gada oktobrī

Vēl pirms tika apstiprināta pirmā eksperimentālā injekcija – tas ir, ārkārtas kārtībā, jo galēja apstiprināšana joprojām nav nevienai no visām 4 šobrīd Rietumos izmantotajām injekcijām, PVO nāca klajā ar savu kārtējo ziņojumu par lietām, kādas tās būs.

Protams, ka par šiem ziņojumiem neraksta neviens medijs, par tiem nekas nav zināms plašākai sabiedrībai – kaut arī tie ir publiski pieejami, bet tikai tad, ja jūs zināt, kur tieši ir saite vai kāds to ir izracis un pavēstījis pārējiem.

Šis arī ir viens no tādiem. Tas tika publicēts jau 2020.gada 15.oktobrī. Tā nosaukums ir BEHAVIOURAL CONSIDERATIONS FOR ACCEPTANCE AND UPTAKE OF COVID-19 VACCINES. Tas ir par to, ka jāņem vērā un arī jāveido cilvēku uzvedība, lai piespiestu viņus pieņemt šīs injekcijas. Tās autori ir PVO tehniskās grupas konsultanti.

Un jau pašā ievadā varam lasīt to, ka šī problēma ar dotajām injekcijām būs tajā, ka tās ir jaunas, eksperimentālas, ka tās būs tikai daļēji efektīvas un nezināmā laika periodā. Tāpat tām būs dažādi blakus efekti, kā arī masveida injicēšana pati par sevi rada nebijušas problēmas, tāpēc ir jāizstrādā īpaša stratēģija, kā to visu tomēr dabūt iekšā cilvēkos.

Nu un tāpēc tiek izdalīti trīs galvenie vektori – pieejamība, sociālā ietekme un motivācija. Pirmajā sadaļā ir loģistika, pašu injekciju pieejamība, cik laika tas prasa, kāda ir ārstu attieksme un tamlīdzīgi faktori. Cita starpā atzīmēts, ka lielāku uzticību cilvēkiem rada sašpricēti ārsti, tas arī izskaidro to, kapēc tos potēja pirmos – tā ir vienkārša stratēģija.

Otra un tikpat būtiska sadaļa ir sociālā ietekme – šeit ietilpst mediju un dažādu ietekmeļu darbs, kā arī švakcīnu skeptiķu apklusināšana. Tas, kapēc daudzi tā lielās ar to, ka sašpricējušies ar šīm substancēm soctīklos, ir daļa no šīs marketinga stratēģijas – tāpēc injekcija jāpadara ‘redzama’ – tapēc arī parādās visādas aproces un principā drīz varēs iešaut numuru sev ausī, lai parādītu to, ka cilvēks ir Farmas vergs.

Teikts arī, ka cilvēku domas par to, ka kovids nav īpaši bīstams nozīmē lielāku pretestību vakcīnām. Tāpēc nemitīgi miroņu skaitītāji visos medijos, kaut nu nekas tur neliecina par kaut ko ārkārtas stāvoklim pat tuvu.

Tas viss it kā loģiski domājošam cilvēkam sen ir skaidrs, bet šeit tomēr jāatzīmē kāda būtiska nianse – autori skaidri atzīst to, ka ticību vakcīnām mazinās fakts par to, ka tās nav īsti efektīvas un ka tik un tā būs jāturpina aizliegumi, uzpurņi un distancēšanās. Tas tur ir uzrakstīts vēl pirms injicēšanās trakuma, bet šeit joprojām skan absolūti melīgas reklāmas par kaut kādu atgriešanos normālā dzīvē.

Ir paskaidrots arī tas, ka daudzu blakus efektu parādīšanās švakcinēšanās sākumposmā nav labi un tas arī grauj ticību tām. Nu bet kā tad citādi – tāpēc arī nekad netiek atzīta kaut kāda saikne starp tām un kaitējumu veselība. Varbūt, ka tas notiks tikai tad, kad vajadzīgie miljardi būtu jau sašpricēti un tad jau principā ir vienalga.

Vienlaicīgi tiek runāts arī par sociāliem labumiem injicētiem. Un šeit āķis ir tajā, ka īsti nav jau ko piedāvāt – ja uzpurņi un distances paliek, nekāda pirms plāndēmijas sociālā dzīve un izklaides nav paredzētas, tad atliek tikai spiest uz jūtām – rūpes par tuvajiem, sabiedrības labums un sociālā atbildība kaut kāda augstāka mērķa priekšā – tīrākā manipulācija, bet par to arī ir viss šis dokuments uz 18 lappusēm, ka ir jāmaina cilvēkos uzvedība, citādi viņi to draņķi ne visai gribēs špricēt.

Atcerēsimies, ka tas viss uzrakstīts jau pirms 8 mēnešiem. Protams, saprātīga cilvēka uzvedību tas viss nekādi neietekmē, diemžēl tīri labi strādā uz tiem, kam pašiem domāt skaitās apgrūtinājums.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s