Sods par sekošanu CDC vadlīnijām jeb masku neprāts ASV.

Pamazām kovidšovs aizvien vairāk atklāj savu absurdo dabu un patiesos nolūkus. Tas kļuvis par absolūtu farsu. Par to, kā tas izskatās ASV, nupat atkal bija FOX sižets.

Līdz kam tad ir nonākuši amerikāņi? Tur parādījusies pavisam jauna problēma. Proti, CDC pēkšņi atjēdzās, ka vakcinētajiem maskas principā vairs neesot jānēsā. Tika izziņotas attiecīgas vadlīnijas. Varētu domāt, nu lūk, te taču beidzot ir iestājusies laime un sašpricētie var atgriezties kaut kādā normālā dzīvē. Tas tak bija visa pasākuma nolūks, uzvarēt briesmīgo vīrusu, sapotēt visus un dzīvot tālāk? 150 miljoni injicēto amerikāņu var brīvi elpot? Izrādās, ka ne.

Tagad kreisie liberāļi, demokrāti un viņu eksperti ir sašutuši par to, ka tā nedrīkst darīt. Respektīvi, maskas jānēsā arī sašpricētajiem, jo tas esot droši un loģiski. Tāpēc tagad ir vēl kārtējā propagandas kampaņa, kurā dažādi ietekmeļi paziņo, ka turpinās nēsāt masku arī pēc sapotēšanas. Vislabāk to raksturo kāds 21 gadu vecs ieroču kontroles aktīvists David Hogg, kurš iečivināja tekstu ar domu, ka esot sapotētam viņš turpinās nēsāt uzpurni, jo tas ir labāk, nekā būt konservatīvistam.

Tas arī izsaka visu farsa būtību. Demokrāti ir satraukušies par to, ka tagad nebūs iespējams atšķirt, kurš ir paklausīgs valdošai kastai un kurš ir republikānis. Visa viņu agresīvā mediju propagandas kampaņa visu šo laiku bija vērsta uz to, ka masku nevalkātāji ir traki, antizinātniski trampisti – tā bija galvenā atšķirības zīme, jo paklausīgie demokrāti taču nēsā uzpurni. Bet ko darīt tagad, kad maskas atļauts nenēsāt, kā atšķirt vienus no otriem, kurus diskriminēt, bet kuri ir savējie? Un arī viltīgie veselie taču staigā bez maskām un tos nevar atšķirt no paklausīgiem špricētajiem. Tā vispār ir nodevība un tie ir iekšējie teroristi, kas cenšas iefiltrēties špricēto vidū!

Vārdu sakot, CDC ir sacēlis veselu traci demokrātu aprindās un viņi ir panikā. Protams, nevar gluži atzīties, ka tādā veidā kontrole slīd ārā no rokām, tāpēc ķīniešu izcelsmes medicīnas eksperte Leana Wen atkal ir CNN, stāstot par to, ka sašpricētajiem vienalga ir bīstami iepirkties veikalos, ja tur staigā cilvēki bez maskām un tāpēc labāk ir doties prom un izvēlēties citu laiku. Jā, tā ir tā pati, kas nesen tai pašā CNN uzstājās ar sašutumu par to, ka cilvēkus nedrīkst tāpat vien palaist savvaļā un atdot viņiem brīvības bez injekcijas, jo kā citādi viņus piespiest uz to?

Viņas iepriekšējais amats bija “Planned Parenthood” prezidente. Tā ir abortu un eigēnistu organizācija, kas tādā veidā katru gadu nogalina vairāk cilvēku ASV, kā visi vēži kopā. Viņa noteikti zina kaut ko par šo tēmu.

Un tas nav nekāds joks, lai cik komiski tas izskatītos. Vēl absurdāk ir tas, ka tagad ir nepieciešama jauna kastu atšķirības ideoloģija. Tagad pareizie ir tie, kuri turpina nēsāt uzpurņus pat tad, kad viņiem zinātne un ārsti ir pateikuši to nedarīt. Līdz ar to, uzpurnis pavisam oficiāli kļūst par to, kas tas vienmēr ir bijis – tā ir atšķirības zīme, kas parāda cilvēka uzskatus un politisko piederību, tieši tāpat, savulaik krusta zīme vai Ķīnas sieviešu mazās deformētās pēdiņas.

Atcerēsimies to, ka tie daži pētījumi, kas ir tikuši veikti vēl kaut kādas īstas zinātnes ietvaros, ir skaidri secinājuši to, ka šo masku nēsāšana faktiski rada lielāku risku inficēties, kā to nenēsāšana.

Jums jāšpricējas, jo citādi jūs varat inficēt tos, kas jau ir injicēti un tas būtu negodīgi-  savukārt injicētajiem jāturpina nēsāt maskas, jo veselie cilvēki viņus joprojām var inficēt. Špricējieties, bet neuzticieties vakcīnai un uzvedieties tā, it kā nebūtu vakcinēts.

Tieši tāda ir patreizējā kreiso liberāļu pozīcija. Bet tie, kas ir dabiski kaut ko izslimojuši vai vispār netaisās ne ar ko slimot, tie paliek aiz borta. Viņī pat netiek pieminēti kā sabiedrības daļa, kam pienāktos kaut kādas tiesības.

Bet tas vēl nav šova galējais līmenis. Vēl trakākas lietas notika ASV Pārstāvju palātā, kur viens no kongresmeņiem Brian Mast, kurš ir saņēmis abas savas šprices, sekojot CDC vadlīnijām, noņēma uzpurni savas uzstāšanās laikā. Par to spīkere Pelosi viņam grasās piespriest 500 dolārus naudas sodu. Ieklausieties vēlreiz – 500 dolāri par to, ka cilvēks seko zinātnei, oficiālai medicīnai, CDC vadlīnijām. Tagad demokrātiem tā vairs neinteresē un viņi grasās staigāt maskās visu atlikušo dzīvi, jo tās ir Kulta elements, nevis pret vīrusu līdzeklis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s