Vai kapitālismam un Rietumu ‘vērtībām’ ir seja?

Jā ir. Bet tie nav spožie veikalu skatlogi, Mahentenas debesskrāpji vai amerikāņu sapnis uz kredīta. Tas viss bija tikai patērētāju propaganda un ar katru dienu vairāk redzam, kā tas viss brūk.

Patiesā Rietumu ‘glamūra’ seja ir pavisam kas cits. To var redzēt bērnos un tajā, kas notiek ar viņiem. Tagad tas ir tik atklāti, ka parādījusies pat akcija pusaudžu vidū, ievietot savas bildes pirms saskarsmes ar kreiso demokrātu ideoloģiju un pēc tam. Un tāpēc Jūs to varat redzēt vizuāli, kā tiek kropļoti bērni un par ko viņi kļūst saskarsmē ar šo indi.

No kurienes tas radies un vai tas ir kaut kāds mūsdienu fenomens? Kas vispār ir patiesā Rietumu ideoloģija un pārvaldes sistēma, par kuru mums neviens nestāstīja, kad vicināja spožos konfekšu papīrīšus un solīja ‘eirointegrācijas labumus’, vienlaicīgi zākājot briesmīgos ‘padomju laikus’? Kas bija tie, kas to darīja un kas ir tie, kas joprojām uztur šo hipnozes miglu ļaužu prātos?

Domājat, ka tāds Epšteins ar savām izdarībām uz salas un nepilngadīgo izmantošanas lidmašīnu ir kaut kas neparasts? Bet tas nevar būt kaut kas neparasts, ja reiz šos pakalpojumus izmantoja tik daudzi tā saucamās ‘elites’ pārstāvji, par kuriem ir atklāta informācija un daudz vairāk to, kas vēl tiek turēti slepenībā. Un tur ir visi slavenie uzvārdi un karaliskās dzimtas.

Laikā no 1970-1974 Britu salās bija tāds premjers Edward Heath.Viņš ir slavens ne jau ar saviem darbiem valsts labā, bet ar neskaitāmiem pedofīlijas skandāliem, par ko izmeklēšana notiek joprojām, kaut arī viņs pats ir miris jau 2005.gadā. Un runa ir par vismaz vēl 76 augsta ranga politiķiem, kas iesaistīti šādos pasākumos.

Tas arī nav viss – viens no skaļākajiem skandāliem Britu salās ir saistīts ar Džimiju Savilu – viņš bija slavena ētera personība 50 gadu garumā un iecelts pat bruņinieka kārtā. Tai pat laikā regulāri izmantojis simtiem bērnu turpat savā studijā un visas šīs lietas tur joprojām nav ne saprastas, ne izmeklētas. Un visi viņam pietuvinātie taču par to zināja, tāpat viņa draugi politiķi, tas pats premjers un daudzi citi. Tie ir daudzi simti izpostītu bērnu likteņu tikai šajos zināmajos skandālos, bet kas notiek citās valstīs, visā pasaulē?

Pasauli diemžēl pārvalda ne cilvēki, bet šie radījumi. Tas ir vesels tīklojums un darbojas visaugstākajos varas ešelonos. Nesen Vācijā tika slēgta viena no šādu bērnu mīļotāju lapām Darknet – tikai tajā vien bija 400 tūkstoši biedru. Iedomājieties tikai. Vai tagad kļūst saprotams, kur katru gadu pazūd miljoniem bērnu un kas ar viņiem notiek?

Vai zināt, kāpēc krīzes un karu apstākļos vienmēr tikuši glābti bērni, sievietes un vecie ļaudis? Tas notiek instinktīvi, tas ir kā reflekss. Jo bēŗni, tā ir nākotne, sievietes spēj radīt vēl bērnus, bet vecie ļaudis nes sevī zināšanas un dzīves pieredzi, ko nodot šiem bērniem. Tas ir normāls sabiedrības cikls. Sanāk tāda kā zināma diskriminācija attiecībā uz vīriešiem spēka gados, bet tā nu tas ir.

Tagad paskatieties, kas notiek pasaulē un pie mums šobrīd. Kas tika injicēti pirmie – vecie ļaudis, tad sekoja sievietes-grūtnieces un tagad ķērušies klāt arī bērniem. Tieši tās grupas, kuras būtu visvairāk jāsargā, tiek pakļautas briesmām pirmās, tādā veidā tiešā veidā aizcērtot tautai logu uz nākotni. Tas ir neaprakstāms noziegums, taču ja esat sapratuši, kas ir šī ‘elite’, tad nebrīnieties par viņu darbiem. Var jau teikt, ka tas pagaidām vēl ir brīvprātīgi, taču noziedzīgā propaganda un masu histērija, absolūta neinformētība par patieso injekciju sastāvu, problēmām un to, ka tās vispār nav pat vakcīnas tik un tā ir režīma noziegums. Un ir profesijas, kur tas nav vis brīvprātīgi. Visa režīma propaganda un izdarības šobrīd ir vērstas uz to, lai maksimāli izkropļotu bērnus, viņu psihi, padarītu viņus nespējīgus veidot normālu un uz gaišām tradīcijām balstītu sabiedrību. Tas ir tiešs uzbrukums visai tautas nākotnei.

Var meklēt nebūšanas padomju laikos, cik grib – bet viena lieta tajā bija un palika svēta līdz pašām beigām – tās bija rūpes par bērniem, visu labāko viņiem. Un es pats vēl atceros, ka toreiz mierīgi varēja kaut kur aizmaldīties pagalmā vai uz ielas, bet vienmēr kāds svešs pieaugušais palīdzēja nonākt mājās. Vecākos nebija uztraukuma, ka kaut kas var notikt. Vai ko tādu var iedomāties šodien, kad tepat Latvijā katru gadu pazūd desmitiem bērnu? Arī audzinošais saturs TV bija pavisam cits un nodarbības, neviens nespēja iedomāties kaut kādas Tīnas Lucifera slavināšanu pagrimušā Eirovīzijā, kur savācas atkritumi no visas Eiropas, lai demonstrētu to, cik tālu iespējams degradēt gan šo pasākumu, gan paši sevi līdz ar to. Jā, mums taču tur ir labākais produkts, ko varējām atrast šajā sakarā – pasākumam atbilstošs.

Ak jā, tajos laikos Rīgas pilī bija Pionieru pils. Tagad tur sēd tie, kas atbalsta un veicina bērnu degradāciju un izkropļošanu.

Tā ir galvenā atšķirība starp tiem laikiem un šodienas Rietumu ‘glamūru’ – tas, ko viņi dara ar bērniem. Tam vajadzētu iziet tautas apziņai cauri kā skaudram Pērkona spērienam, lai beidzot saprastu, kas notiek, jo visa šī pārvaldes sistēma visur ir vienāda, tas ir tikai hierarhijas jautājums, kam kurš te kalpo. Tagad uz pusaudžu injicēšanas fona, stāstot viņiem par ‘tiesībām’ saņemt potenciāli nāvējošu substanci bez vecāku piekrišanas režīma noziegums atklājas vēl skaidrāk, kā jebkad iepriekš. Bet kas ir vajadzīgs, lai tauta beidzot atmostas no šīs glamūra hipnozes? Pagaidām nezinu, bet ceru, ka tas tomēr kaut kad notiks.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s