Globālisti atklāj kārtis – ANO un PVO sauc pēc vienas pasaules valdības

Beidzot izpildījusies pati galvenā ‘sazvērestības teorija’, par kuru tika brīdināts no paša plāndēmijas sākuma un kas ir ietverta daudzos scenārijos pirms tam, kā Rokfellera fonda 2010. gada Lock Step. Valdības izmanto mākslīgu krīzi, lai ieviestu totalitāru pasaules pārvaldi.

Izpildījusies tādā ziņā, ka tas vēl nav noticis, tikai tagad tas ir oficiāls dokuments, tapēc to vairs nevar uzskatīt par sazvērestības teoriju, tagad tā ir prakse – šo taču Rečeka vairs neaiztiks, to viņi darīja pirms tam, ja par to runāja parastie cilvēki. Kas tad noticis?

Tagad viens no galvenajiem globālistu instrumentiem – ANO – publicējis atklātu paziņojumu, kurā tieši tas arī pateikts. “Pandēmiju” varēja apturēt, ja vien ANO un arī PVO būtu bijusi lielāka globāla autoritāte jeb vara. Ziņojums saucas Make it Last Pandemic – padarīsim to par pēdējo pandēmiju. Un tajā aplūkots ‘neatkarīgā pandēmiju gatavības paneļa’ vērtējums par to, kā pasaule var izvairīties no pandēmijām nākotnē.

Kas tas par ‘neatkarīgo’ paneli? To vada bijusī Jaunzelandes premjere Helēna Klarka, bijusī Libērijas prezidente Elēna Džonsone Sirleafa un varbūt kādam labāk zināmais globālists Deivids Milibands. Šo paneli izveidoja PVO boss Tedross vēl pagājušā gada maijā. Tajā ir 13 biedri un visi ir globālisti, ir arī viena feministe

Kā iespējams dēvēt par ‘neatkarīgu’ šo grupējumu, ko radīja un apmaksā PVO un kas tam arī sniedz savus ziņojums? Nu lūk, izdomājiet.

Lai radītu kaut kādu neatkarības ilūziju, tas droši vien tāpēc ir ielikts atsevišķā mājas lapā, nevis kādā PVO sadaļā. Tam ir 86 lappuses, ko var lasīt un pētīt, bet galvenie secinājumi no tā visa ir sekojoši:

Nepieciešams pastiprināt līderu autoritāti, lai tie var reaģēt uz globāliem veselības traucējumiem visaugstākajos līmeņos un nodrošinātu daudzu sektoru vienlaicīgu iesaistīšanos.

Jāfokusējas uz PVO stiprināšanu, autoritātes palielināšanu un finansējuma palielināšanu.

Jāinvestē gatavībā tagad, lai radītu pilnībā funkcionējošas struktūras nacionālā, reģionālā un globālā mērogā.

Jāievieš jauna starptautiska uzraudzības sistēma, novērtēšanas un trauksmes celšanai.

Jāievieš iepriekš norunāta platforma apgādei.

Jānodibina globāls pandēmijas gatavības finansēšanas projekts un instrumenti.

Visām valstīm jāievieš augstākā līmeņa koordinācija un gatavība atsaukties pandēmijas apturēšanai.

Apmēram tā – citiem vārdiem sakot, visu šo ziņojumu uz 86 lappusēm var aprakstīt dažos vārdos – dodiet mums daudz vairāk naudas un varas.

Šeit saiet kopā viss tas, ko globālā pārvalde gribēja ieviest jau sen – viss ir uzrakstīts un pateikts skaidri un gaiši. Piemēram – PVO ir jānodibina jaunu globālu uzraudzības sistēmu, lietojot jaunākās digitālās tehnoloģijas un tas viss jāsavieno informācijas centros visā pasaulē, ieskaitot dzīvnieku un dabas veselības uzraudzību.

Lūk arī injekciju pases un digitālais ID – ko darīs ar dzīvniekiem un dabu, vai tiem arī spraudīs sensorus?

Tad vēl – nākotnes pandēmiju izsludināšanai jābalstās uz piesardzības principiem. Respektīvi, PVO bosam jābūt tiesībām pasludināt kārtējo globālo plāndēmiju ne tāpēc, ka patiešām būtu jauna slimība, kas reāli pļauj cilvēkus, bet tāpēc, ka viņam liekas, ka varētu būt.

Tātad PVO varētu arī turpmāk uzburt pandēmiju, kad vien ienāk prātā – ironija šeit ir tajā, ka ‘pandēmiju novēršanas’ panelis faktiski rekomendē izsludināt tās biežāk pēc principa ‘a ja nu’

Vēl ziņojumā atrodama to valstu režīmu slavināšana, kas visvairāk vērsušies ar represijām pret saviem iedzīvotājiem. Īpaši Ķīna – gan par ātro ‘identifikāciju’ gan drakoniskajiem lokdauniem. Otrā vietā ir Jaunzelande ar savām kovid koncentrācijas nometnēm. Ir arī to valstu kritika, kuras parāda ‘vājus rezultātus’ – respektīvi, neievieš lokdaunus un nesmacē ļaudis – tās sauktas par zinātnes noliedzējām un tām esot vāji līderi. Lai gan neviens vārdā nosaukts netiek.

Viss te ir piesūcināts ar centralizācijas, globalizācijas un totalitārisma indi un brīvības, suverenitātes un individualitātes noliegšanu. Lai arī šis ziņojums rakstīts tādā kā diplomātiskā valodā, bet tā nolūks ir absolūti skaidrs. Tas ir globālo afēristu tiešs sauciens pēc vienotās pasaules valdības un absolūtas varas.

Šī pati Helena Klarka savā intervijā propagandas ruporam The Guardian skaidri definē to, kas ir vainīgs pie pandēmijas.

Tas ir globālas autoritātes trūkums un koordinācija, bet nacionālisms traucē kopējai sistēmai, kurai vajag strādāt, lai padarītu pasauli drošu. Vēl pie vainas ir starptautiskās veselības procedūras un regulas, kas traucējot PVO izvērsties. Mēs jau redzējām to, ka daudzu valstu režīmi izmantoja šo feik krīzi, lai savāktu sev vairāk varas, bet tagad ierūcies arī globālistu ANO un prasa savu tiesu. Tieši tam nolūkam jau arī šī organizācija sākotnēji tika izveidota, kā nākotnes valstu virsvadības centrs – tikai tas nacionālisms, tas traucē un būtu labāk, ja tādu valstu vispār nebūtu, bet varētu dot komandas pa tiešo sabiedrībai. Ko tam vajadzēja? Tikai viltus plāndēmiju.

Un tagad visiem vēl gulošajiem tiek skaidri pateikts – plāndēmijas sekmīgai apkarošanai traucē valstu suverenitāte, individuālās cilvēku brīvības un demokrātijas elementi. Taču būsim korekti un veiksim precizējumu – tas traucē kapitālisma pārejai atpakaļ uz feodālismu, jo tieši tas ir visas afēras nodoms.

Nu tad turpināsim tam traucēt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s