Vakcīnu pases – bioloģiskos ieročus palaiž pasaulē?

Rezumējot pēdējo dienu atklājumus, pētījumus un versijas par švakcīnām un to ietekmi pat saskarsmes rezultātā ar veseliem cilvēkiem, ir noformulējusies jauna sazvērestības teorija. Jāsaka, nu beidzot, jo visas iepriekšējās kaut kā pamanījās piepildīties un tagad skan gan no Eiro komisāru, gan vietējās administrācijas. Eiropā tīšām vai netīšām parādījās arī kovid 21 – arī par to taču tika teikts jau sen. Tagad tas redzams oficiālajā vakcīnu pases reklāmas kampaņā Vācijas laikrakstā.

Tātad vēl pirms gada neiespējamie vakcīnu sertifikāti, totalitārs režīms, digitālā identitāte un viss pārējais, kam nav nekāda sakara ar cilvēka veselību. Tas viss tagad ir švābistu pakļautībā esošo režīmu dienas kārtībā. Tāpēc ir laiks izvirzīt nākošās neiespējamās hipotēzes ar cerību, ka cilvēki nepieļaus vismaz to un ka dabiskās atlases gribētāji jau savas rindas būs izstāvējuši. Tas pats par sevi vēl nebūtu problēma, bet tagad ir jautājums par to, kas notiek tad, ja viņiem ļauj brīvi vazāties apkārt un ceļot – vismaz kaut kādu laiku. Kāpēc tas ir vajadzīgs un kāda ir iespējamā patiesā zaļo pasu nozīme?

Tās taču arī neatceļ nekādus aizliegumus vai nepieciešamību testēties – tās ir tikai nacistu ReisePass analogs, kas ļauj kaut kur doties ārpus savas valsts. Vai varētu būt tā, ka globālisti šo visu plāno nedaudz citādi, kā mums varbūt likās, proti, vakcīnu pases tiek piešķirtas vakcinētajiem nevis tāpēc, ka viņi būtu drošāki, bet tieši tāpēc, lai tie ceļojot izplatītu šos savā organismā ģenerētos vīrusus, vai citādā veidā ietekmētu veselos, nonākot saskarsmē ar vēl nevakcinētiem? Tieši par to pēdējā laikā parādās dažāda veida ziņojumi un brīdinājumi arī no ārstiem, ka no vakcinētajiem labāk tomēr uzmanīties.

Tieši tas izskaidro šo bioloģisko bumbu ar laika degli palaišanu apkārt pasaulē, kamēr veseliem un ar dabisko imunitāti apveltītiem jāsēž mājās. Saskaņā ar Dabas noteikto, drošāki un veselāki ir tie, kuriem ir adekvātas imūnisistēmas un kam dabiski izstrādājas antivielas pret vīrusiem, bez medicīniskas iejaukšanās. To var panākt tad, ja cilvēks ievēro attiecīgu dzīvesveidu, diētu, lieto vitamīnus, izvairās no toksiskiem ēdieniem un Farmas medikamentiem.

Taču visa ‘zinātnes industrija’ atsakās šādus cilvēkus vispār ņemt vērā – dabiskās imunitātes pases nav paredzētas – tiem, kam imūnsistēma neļauj saslimt ar šo vai citu vīrusu, nav iespējas to pierādīt. Šī zinātne, ja to vispār tā var saukt, grib, lai mēs ticam tam, ka mums vispār nav savas imūnsistēmas un tapēc organismu vajag modificēt ar mRNA tehnoloģiju. Tie ir neganti meli, bet to atkārto visi lielie mediji, arī medicīnas žurnāli un to nolūks iznīcināt visu Rietumu civilizāciju kļūst jo dienas jo redzamāks. Un tas viss iet kopā ar zaļo afēru un atklātiem aicinājumiem pārtraukt baltās rases reprodukciju, sajaukt kopā rases un izveidot biomasu un jaunus etniskos hibrīdus.

Līdz ar to, ja kādam būtu jānēsā maska un jāsēž lokdaunā, tad tieši vakcinētiem. Tie ir viņi, kas ir bīstami sabiedrībai un pastāv liela iespēja, ka viņi var inficēt apkārtējos ar kaut ko – jo vienīgais, kas spēj tikt gala ar jebkādām mutācijām, tā ir dabiskā imūnsistēma – nav vajadzīgs katrus 10 mēnešus gaidīt uz jaunu ‘booster’ poti. Bet vakcīnu industrijas plānos ir operēt ar šiem jaunajiem variantiem bez sava gala. Kā tad varētu izskatīties šis lielais genocīda plāns?

Šis tā saucamais vīruss, neatkarīgi no tā, vai tas vispār eksistē realitātē vai tikai medijos, pats par sevi ir domāts tikai baiļu iedzīšanai, lai miljardi cilvēku visa pasaulē tiktu savakcinēti. Un tad viņi arī kļūst par staigājošiem bioloģiskiem ieročiem. Ar vakcīnu pasēm atzīmētie tālāk to izplatīs visa pasaulē – jo šeit bija vajadzīgs cilvēka organisms, kas pats ražo to, ko nevarēja radīt mākslīgi laboratorijās. Un tad visi tie pasākumi, kas paredzēti ‘tikai vakcinētiem’ kļūs par milzīgām laboratorijām, kurās veidosies dažādi un iespējams, patiesi bīstami vīrusi, kas tālāk izplatīsies līdz ar tiem, kuriem būs iespējas brīvi pārvietoties.

Vakcīnu pases – tas vienlaicīgi ir gan zīmogs, gan ceļošanas license, gan signāls pašiem ‘elites’ pārstāvjiem, ka ar šiem cilvēkiem nedrīkst ielaisties nekādos kontaktos. Ja sāksies patiesi īsti epidēmijas uzliesmojumi, tad vainoti, protams, tiks nevakcinētie, lai gan tiem nav iespējas kaut kur doties ārpus savām komūnām. Tas tiešā veidā atgādina tos pašus dzeltenos apsējus, kādus bija jānēsā ebrejiem pirms tika veikta tīrīšana.

Izklausās diezgan traki, vai ne? Vai kaut kas šobrīd liecina par tāda scenārija iespējamību? Principā kaut kas līdzīgs ir aprakstīts SPARS Pandemic scenārijā – tur minēts tieši tas, ka nākošās epidēmijas uzsliesmojumi skars tieši vakcinētos – šis scenārijs formāli paredzēts no 2025 gada, bet tas faktiski jau risinās paralēli. To izveidojusi tā pati Hopkinsa universitāte, kas simulēja Event 201. Tas taču piepildījās absolūti uz 100%, tad kāpēc lai nepiepildītos šis?

Šobrīd visā pasaulē parādās dažādas ziņas par to, ka tikai atrašanās vakcinēto klātbūtnē vien rada negatīvas sekas veselībai, sliktu pašsajūtu un pat spontānos abortus. Protams, par to neraksta lielie mediji, bet tas sāk parādīties visādos alternatīvajos. Šobrīd tieši tas kļūst par karstāko sazvērestības teoriju- tas, ka slikti paliek pašiem vakcinētajiem, ar to jau pilnas visas datubāzes un pat lielie mediji. Protams, tās visas ir tikai ‘sakritības’. Tas vairs nevienu nepārsteidz, bet kas notiks tad, kad šos švakcinētos palaidīs klejot apkārt plašajā pasaulē, tas gan ir interesants jautājums.

2 komentāri

 • Cilvēks un tā ķermenis ir unikāla būtne. Tik unikāla, ka spēj tiešā veidā ietekmēt un mainīt pats savu DNS. Ar pietiekami lielu gribasspēku un augstām pozitīvām vibrācijām kā Miers, Laime, Brīvìba un Mīlestība cilvēks spēj aizsargāt savu ķermeni pret negatīvu (kas ir zemas vibrācijas enerğijas) ietekmi un ar vienkāršām pavēlēm likt savam ķermenim atjaunoties.

  Šis savā ziņā ir skaists laiks. Jo šis ir laiks, kad cilvēce var iegūt apliecinājumu savām garīgajām spējām.
  Un tikai no mums pašiem ir atkarīgs vai apkārtējā vide spēj mús ietekmēt vai nē.
  💛💛💛

  Svētību

  Patīk

 • Aivi, Tu esi mūsu tautas glābējs, vienalga ja Tu atsaucies uz rakstiem kuros ir pilns ar nepilnībām, vai izrauj vienu frāzi, vai pat vispār vienkārši ieliec kaut ko kur nav nekāda sakara ar Tevis rakstīto. Tieši tu izglābsi pasauli. Būšu gatavs Tev aizskaitit daudzus eiro.
  Un vispār! Mans fizikas profesors ir pilnīgs muļķis, iedomājies…viņš saka, ka 5G ir labs! VIŅŠ IR APTAURĒTS!

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s