Francijas militāristi brīdina – valstij draud civilais karš.

Francijai draud civilais karš un pilnīgs sabrukums. Tādu brīdinājumu valdībai un prezidentam iesnieguši Francijas militāro struktūru pārstāvji un atvaļināti ģenerāļi. Kas notiek Francijā un kādi globāļi procesi līdz tam noveduši?

Francijā jau krietnu laiku nemitīgi notiek civilie nemieri un tas tur sākās jau pirms kovidšova – bija dzeltenās vestes un arī pirms tam regulāri visādas nebūšanas un sadursmes ar policiju, kā arī skaļi terora akti, atriebība par pravieša ķengāšanu, ko izdarīja Charlie Hebdo. Tas viss tur notiek jau ļoti ilgi un tagad apmēram 1000 militāristi, ieskaitot 25 atvaļinātus ģenerāļus uzrakstījuši vēstuli Francijas prezidentam ar attiecīgu brīdinājumu par to, ka Francijai draud civilais karš. Un tas tur faktiski jau arī notiek.

Vēstulē ir norādīts, ka radikālie islāmisti pārņem veselus Francijas reģionus un tajā izteikts brīdinājums, ka šī Francijas multikulturālā politika var novest pie haosa, kurā aktīvais militārais personāls būs spiests iejaukties, lai aizsargātu Francijas civilizācijas vērtības. Šī vēstule tika publicēta 21.aprīlī un tā izraisīja valdības asu nepatiku un reakciju.

To kritizē kreisais varas spārns, bet to ļoti atbalsta labējie, nacionālie politiķi un īpaši Le Pēna, kura šoreiz varētu būt ļoti nopietns pretinieks Makronam vēlēšanās, kuras tur notiks nākamgad.

Kas tad ir problēma? Kā vēstulē teikts, tās ir migrantu ordas, no bijušām Francijas kolonijām, kas burtiski apsēdušas Francijas piepilsētas. Tur ir neskaitāmas graustu pilsētiņas un vispār Francija ir islamizēta līdz pat tam, ka policija pagājušā gada novembrī bija spiesta attīrīt no Somālijas un Afganistānas migrantiem Saint Denī piepilsētu Parīzē. Bet kas atrodas šajā piepilsētā? Tur ir bazilika, kas ir atdusas vieta gandrīz visiem Francijas karaļiem un princesēm, kā arī vienam no dižākajiem militārajiem līderiem un valdniekiem Francijas vēsturē – Charles Martel. Viņš, kaut nebūdams oficiāls karalis, faktiski pārvaldīja tagadējās Dienvidfrancijas apgabalu un tieši viņš slavenajā Tours kaujā 732.gadā apturēja arābu kalifāta invāziju pie tagadējās Parīzes, izglābjot Eiropu no pārvēršanas par kalifātu jau toreiz. Viņu uzskata arī par slavenās Karolingu dinastijas aizsācēju. Un lūk, tagad šajā pašā vietā savas nometnes sabūvējuši migranti un radikālie islāmisti. Tas izsaka visu par šodienas Franciju un tieši tas arī bija pamats šādai vēstulei.

Bet kāpēc tad viss tā ir noticis? Tas jāizskata no globālās politikas skatu punkta, jo visas šīs lietas, migrantu invācija Eiropā un tās politiķu neprātīgais ‘welkomisms’ taču nebija tāpat vien. Tā bija mērķtiecīgi un ilgstoši plānota Eiropas pilnīga degradācija un transformācija caur haosu un migrant invāziju, veidojot jaunas tautas un valstis. Ordo ab chao – kārtība caur haosu, tas ir viens no galvenajiem masonu lozungiem. Šis process tiek plānots jau ļoti sen, pirms vēl tika izveidota Eiropas Savienība, par to var izlasīt jau 1925.gadā izdotajā Kudenhova Kalergi grāmatiņā “Praktiskais ideālisms” kurā aprakstīta Eiropas nākotne kā jaukteņu rasei. Viņš ir viens no ES ‘garīgajiem’ tēviem, par kura lomu maz kas zināms.

Un arī par ES lomu kā nacionālo tautu suverenitātes likvidācijas mehānismu varbūt cilvēki sāk nojaust tikai tagad. Šis procesa kulminācija sākās ar Lībijas izpostīšanu, kad notika tieši tas, par ko Kadafi brīdināja – tika parautas vaļā šīs migrantu slūžas, tad to pašu gandrīz izdarīja ar Sīriju. Tieši šis process bija par iemeslu toreizējam Brexit, jo Eiropā sāka ieplūst migrantu miljoni un to krīzi taču visi atceras. Tad sekoja arī simboliskā Notre Dame degšana, kas bija skaidri parādīta zīme, ka kristīgai pasaulei ir pienācis gals un vietā nāk islāms.

 Ja viss būtu noticis pēc tā plāna, tad šobrīd Francijas haoss jau mutuļotu visā Eiropā, ko būtu pārņēmuši desmitiem miljonu šo migrantu ar attiecīgām sekām, grautiņi, demolēšana, vardarbība – arī ASV šobrīd notiek līdzīgi, tur apzināti tiek pumpētas iekšā migrantu masas un BLM plosās jau gandrīz visās pilsētās. Tur tieši tāpat ir paredzēts demontēt balto rasi, visas līdzšinējās tradicionālās vērtības un par to pirms dažiem gadiem arī rakstīja dažādi žurnāli, izplatot propagandu par nākotnes jaukteņu rasi. Un uz visa šī haosa fona tad kaut kad nākotnē izveidotos pavisam jauna sabiedrība, jaunas valstis, robežas un visa līdzšinējā tautu kultūra un jēdzieni tiktu pilnībā samalti un visa vēsture atkal rakstīta no jauna.

Paralēli tam bija jānotiek arī tehnoloģiskai degradācijai un īpaši atteikumam no atomenerģijas. Ne tāpēc, ka tā būtu tik bīstama vai slikta. Bet tāpēc, ka mežoņu ordas vienkārši nevar laist pie šādām tehnoloģijām. Ne viņi prot tās lietot, ne viņiem tās vajadzīgas. Un tas izraistītu tehnogēnu katastrofu. Tas arī ir viens no ‘zaļās’ un līdz ar to daudz primitīvākas tehnoloģijas ieviešanas patiesiem nolūkiem.

Bet šis plāns šobrīd ir sabremzējies. Kas tad notika? Tas paredzēja vēl kādu būtisku lietu. Ap 2015.gadu vajadzēja tikt sagrautai arī Krievijai. Tāds plāns ir bijis vienmēr – sadalīt to daudzās mazās un Rietumiem paklausīgās resursu vasaļvalstiņās.

Tādi plāni tika zīmēti un publicēti Rietumu militārās stratēģijas vēstnešos. Tieši tāpēc 2014.gadā sākās eskalācija Ukrainā, apvērsums, tam sekoja provokācija ar MH17, par ko tūlīt pat tika vainota Krievija, tam sekoja visu kolektīvo Rietumu histērija un tas bija brīdis, kad vajadzēja sākties III pasaules karam – visi Rietumi bija gatavi Krieviju saplosīt. Sekoja sankcijas, histērija aiz histērijas – cerības tika liktas uz iekšējo apvērsumu pašā Krievijā, jo sankciju nolūks ir tieši tāds –  tā ir zīme iekšējai 5tās kolonnas elitei, ka prezidents rīkojas nepareizi, neklausa Rietumus un tāpēc viņš ir jānovāc, bet vietā jānāk paklausīgai marionetei.

Sanāca viss kaut kā ne tā – nebija ne apvērsuma, Krievijā atgriezās Krima un Sīrijā tika saplosīta ASV kabatas armija ISIS un nosargāta Sīrija. Tāpēc Krievija ir agresors, slikta, nepareiza un tā tālāk – tā nosargāja visu Eiropu no totāla haosa un formatizācijas, bet kurš gan to saprot? Tagad tieši ASV ir palaists sabrukšanas process, haoss un štatu suverenitāte. Arī tas ir globālistu plāns un tur tas strādā, bet Krievijā – nē. Tur no PSRS sagraušanas kaut ko ir iemācījušies, kā tas notiek un kā to nepieļaut.

Tieši tāpēc sāka buksēt Breksits – redzot to, ka plāns nesanāk, globālistiem nācās apturēt gan migrantu krīzi, gan savaldīt tos procesus, kas saistījās ar Brexit un vēl citu valstu iziešanu no ES, kas arī tika palaisti darbībā. Bet šāda vadība prasa ilgstošu laiku, tā ir sarežģīta un ja sabiedrībā tiek uzkurinātas vienas noskaņas, tad tās apturēt un izmainīt pretēji ir grūti un tikpat sarežģīti – darbojas eskalācija un tad inerce.

Tāpēc Breksitu muļļāja gadiem, kaut izstāties varēja zibenīgi – UK vienkārši nebija paredzēts vairs atrasties Eiropas haosā. Tagad ir tā, kā ir – process ir nobremzēts, bet ideja nav atmesta. Tagad ir iedarbināts cits scenārijs un kovidšovs, planetārā depopulācija, bet faktiskais nolūks atgriezt Eiropu viduslaikos jau nav mainījies – tā pati ‘zaļā afēra’ turpina darboties.

Atgriežoties pie Francijas – ko tad nozīmē tā vēstule? Ļoti vienkārši – ja šis migrantu un welkomisma plāns būtu eskalēts un uzturēts darbībā, tad nevienam nebūtu laika pat atjēgties un pārdomāt. Pārvaldes caur haosu taktika ir nemitīgi uzturēt spriedzi, krīzi aiz krīzes, lai neļautu cilvēkiem atjēgties. Tagad kovidšovs nospēlēja mazliet citādi –cilvēkiem bija laiks pasēdēt un padomāt un Francijā nacionāli noskaņoti ļaudis pēkšņi saprata un sāka jautāt, kā tas varēja notikt, ka Martels un visi Francijas karaļi ir islāmistu ielenkumā, ka visur ir mošejas, ka Parīzi okupējuši migranti un kas vispār notiek. Kas tā par politiku un kur tā ved.

Tāpēc arī tapa šī vēstule un taisnība jau tajā ir – ne vien Francijā, bet daudzās citās valstīs īstā cīņa ir tieši par nacionālās identitātes saglabāšanu, kas globālistu plānos nav paredzēta.

Ne tikai tas, bet vispār par jēdzienu Cilvēks, Māte, Tēvs un visām šīm lietām, kas līdz šim likās normālas un saprotamas, bet tagad pēkšņi izrādas, ka tas viss esot jāpārskata un jāmaina kaut kādu fantasmagorisku ultra liberālu paradigmu dēļ.

Jo tikai saprotot globālos procesus, var izdarīt pareizās izvēles un iesaistīties procesos, kas veicina tautas saglabāšanos, bet boikotēt tos, kuri ved uz destrukciju, pat ja tiek spēlēts uz šķietamu ‘patriotismu’, kas patiesībā izrādās naida kurināšana.

Ir jāmainās visai šai uzskatu sistēmai, kas ir kurš globālajā politikā un kādi procesi tur notiek – šeit pie mums tik daudzi pārņemti ar naidu pret kaimiņvalsti, bet viņi neko nesaprot no tā, kāda loma šobrīd tai ir un ka tas ir pēdējais bastions – ja haoss sākas tur, tad haoss sākas visā pasaulē. Nu jau izformētais Navaļnija štābs un viss šis ārvalstu ietekmes aģentu tīkls bija tieši tas, caur kuru izmisīgi centās radīt iekšējo haosu un apvērsumu, bet tas atkal nesanāk. Globālā politika un tur notiekošie procesi ir gluži kas cits, kā dzeltenās preses virsraksti. Mācamies to saprast – zināšanas par to ir ļoti būtiskas, lai saprastu to, kuros procesos ir jāiesaistās, un kuros nekad.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s