Vakcinētie ir vīruss? Ko saka Pfizer dokuments?

Šobrīd pasaulē parādās jauna, karsta un aktuāla tēma jeb ‘sazvērestības teorija’ – kas notiek saskarsmē ar vakcinētu personu? Kāpēc ir tik daudz ziņojumu par to, ka tikai pēc saskarsmes vien ar tādu cilvēki jūtas slikti, rodas veselības problēmas, pat spontānie aborti? Tas vairs nav tikai soctīklu mutuļošana, šis jautājums ir izskanējis daudz plašāk. Ko mēs šobrīd zinām un kas liecina par šādu iespēju?

Medijos traci sacēla kādas Maiami privātās skolas vadītājas Leilas Centner paziņojums saviem darbiniekiem, kas nav vakcinēti, to nedarīt un sagaidīt skolas gada beigas, lai aizsargātu skolas komūnu, respektīvi, nevakcinētos.

Viņa to argumentēja gan ar šiem ziņojumiem par negatīvām sekām saskarsmē ar vakcinētiem, gan ar to, ka šīs vakcīnas ir aktīvas izpētes procesā līdz 2023 gadam – tas ir fakts, ko spītīgi noliedz Farmas kalpi visā pasaulē, arī Latvijā.

Faktu čekeri un lielie mediji uzreiz fokusējās uz Leilas teikto par to, ka eksistē tūkstošiem ziņojumu no sievietēm, kuras piedzīvojušas dažādas reproduktivitātes problēmas, vienkārši esot blakus injicētajiem. Viņa paziņoja, ka vakcinētie acīmredzami izplata kaut ko tādu, kas spēj izraisīt šādus efektus un tāpēc līdz apstākļu noskaidrošanai ir jāveic pasākumi, kas pasargā veselos skolas apmeklētājus.

Un tā šī privātā skola ir nonākusi visas pasaules uzmanības lokā un pat Baltā nama inteliģentā runas persona Dženna Psaki izteicās par to, ka lai arī šādas prasības ir dīvainas, tomēr tas nav pretrunā ar kādiem nebūt noteikumiem, jo tādu Floridas štatā nemaz nav.

Savukārt oficiālās zinātnes grandi tūlīt pat metās atspēkot Leilas pieņēmumus, jo tiem neesot nekāda pamata, nulles zinātnes un tās ir absolūtas muļķības. Bet kur tad ir zinātne maskās, karantīnās, demokrātijas demontāžā, vakcīnu drošībā un vispār visā notiekošajā jau vairāk kā gadu?

Nāksies vien meklēt atbildes pašiem – šodienas ‘zinātne’ ir nekas cits, kā Bila Geitsa miljardi. Vai Leilas apgalvojumiem un visiem šiem ziņojumiem var būt kāds tīri zinātnisks, taustāms pamatojums, ja neskaita smalkās pasaules enerģiju mijiedarbību, kuru saprot vien retais?

Mēs zinām to, ka pēc vakcinēšanās ir blakus efekti, ka cilvēki paliek slimi un daudziem ir jāpavada vairākas dienas vai pat nedēļas mājas režīmā vai slimnīcā – par to nemitīgi raksta arī lielie un ne tik lielie mediji. Ir taču pat brīdinājumi, ka uzreiz nevajag vakcinēt visus uzņēmuma darbiniekus, jo var gadīties, ka nav, kas strādā. Par to vairs neviens nebrīnās – regulāri parādās ziņas arī par daudziem mirušajiem un beidzot ir atzīta arī saikne starp vakcīnu un ‘ļoti retiem trombiem’ Tātad šī sadaļa vairs nav apšaubāma. Atliek tikai saprast mazliet dziļāk – ja reiz vakcinētie kļūst slimi un darba nespējīgi, viņiem tiek izjaukti dabiskie organisma procesi – nu tad ar to vien jau pietiek, lai tas ietekmētu arī apkārtējos, vismaz tuvākos ģimenes locekļus – šajā sadaļā ietilpst arī reinfekcijas iespēja ar vēl kādu ‘jauno mutantu’. Cilvēks, kuram tiek izjaukta imūnsistēmas darbība, ir uzņēmīgāks pret visām citām slimībām, baktērijām, vīrusiem un tā tālāk – šis ir pats vienkāršākais pieņēmums, kāpēc šāda cilvēka klātbūtne var negatīvi ietekmēt arī tos, kas nav vakcinēti un ir veseli.

Otrs iemesls ir daudz sarežģītāks. Tas saistās ar epiģenētisko molekulāro mehānismu, kādā veidā šūnas izplata informāciju, sazinās savā starpā un to izdalītās mikro daļiņas, ektosomas, ekosomas un tamlīdzīgi elementi spēj pārvarēt arī fiziskās barjeras. Tie ir fluīdi, ko izdala ķermenis un ko uztver otrs – šī bioķīmiskā reakcija starp cilvēkiem taču arī eksistē un tā nav atcelta, tikai par šiem darbības principiem ir jāmeklē informācija, lai saprastu to, kā to definē molekulārajā bioloģijā. 

Vēl pagājušo gadu dažādos medijos bija lasāms par mēģinājumiem izveidot vakcīnu piegādes sistēmu, kas izplatīsies tāpat, kā vīruss – inficējot jeb vakcinējot citus tikai ar saskarsmi vien. Acīmredzot, ka tieši šis princips arī ir tas, uz kā balstās šāda vakcīnu piegādes sistēma un par šīs tehnoloģijas perspektīvām ziņoja jau pētījumi pat 2015. gadā. Bet pagājušā gada septembrī tika paziņots, ka ‘pašvakcīna’ vismaz uz dzīvniekiem jau ir gatava.

Bet pats interesantākais šajā ziņā atrodams pašas Pfizer publicētajā dokumentā – tā ir 2020.gada novembra atskaite par vakcīnas klīniskajiem pētījumiem. Lai vai kādu iemeslu pēc varētu pastāvēt šī iespēja vakcinētiem ietekmēt nevakcinētos, tas ir aplūkots šajā dokumentā. 67-69lpp varam izlasīt patiesi dīvainas lietas. Šeit aprakstīta vajadzība uzraudzīt EDP – Exposure During Pregnancy jebšu saskarsmi ar testa objektu grūtniecības laikā.

Protokols paredz iesniegt drošības ziņojumu 24 stundu laikā par katru saskarsmi ar vakcinēto, kas var rasties viņa ģimenes loceklim vai aprūpes darbiniekam neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav radījis AE – Adverse Event jebšu nopietnu blakni. Turklāt šeit ir detalizēti minēts tas, ka saskarsme nozīmē pat fizisku klātesamību un viena gaisa elpošanu, bet jāziņo pat tad, ja saskarsme notikusi caur trešo personu.

Ir pat dots piemērs – ja aprūpes darbinieks vīrietis pēc saskarsmes ar testa objektu tālāk saskaras ar partneri sievieti īsi pirms vai bērna ieņemšanas laikā, tad par to ir jāziņo. Respektīvi, šeit ir pievērsta uzmanība tieši tam, par ko arī ir viss šis stāsts – saskarsme ar vakcinēto pat caur trešo personu var radīt veselības problēmas, īpaši grūtniecēm un šāda saskarsme ir jāpiefiksē un jānovēro.

Atzīmēts arī, ka jāziņo par nejaušo kontaktu ar testa dalībnieku, kas var rasties aprūpes personālam. Nav zināms, kādos tad apstākļos atradās šie testa dalībnieki, bet ir acīmredzami, ka šajā protokolā ir piegriezta īpaša vērība tam, ka kaut kas pēc šādas saskarsmes var notikt ar to, kas pats nav vakcinēts un tam pietiek tikai ar fizisku kontaktu. Izlasiet paši un izdariet savus secinājumus, kas tur īsti ir rakstīts un vai šī patiešām ir tikai ‘sazvērestības teorija’?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s