Pievilkšanās likums – apziņa maina matēriju

Daudzi no mums ir dzirdējuši par Pievilkšanās likumu. Nē, ne par to, kas ir gravitācija, bet par to, ko sauc par vēlmju manifestēšanu, Radīšanu vai ‘pasūtīšanu’ no Kosmosa – vienkāršākiem vārdiem runājot, domu spēku. To, ka mēs savā dzīvē pievelkam tādus notikumus, uz ko fokusējamies.

Daudz kur vērojamas pārāk primitīvas pieejas šim procesam, kā pirms gadiem tas tika parādīts filmā The Secret. Kosmoss un šis likums nav tik vienkāršs, kā parādīts šādā koncepcijā – tas nav ‘našķu mašīna’, kas dod ikvienam to, ko tas iedomājas. Protams, ka process ir daudzkārt sarežģītāks un tam ir arī otra daļa, par ko šī koncepcija nerunā.

Tas ir katra paša uzkrājums, vibrāciju frekvence un tā struktūra, kas šo resursu piešķir. Duālismā labi atalgots diemžēl šobrīd ir tieši ārdošais darbs – meli, posts un vardarbība nes milzīgu peļņu, kamēr godīgs darbs un patiesība nav ceļš uz bagātību. Kāpēc tā – nu vienkārši materiālo pasauli šobrīd vēl pārvalda ne tie gaišākie spēki.

Tomēr pašos pamatos Pievilkšanās likums darbojas arī duālismā. Turklāt to var aplūkot ne tikai ezotēriskos traktātos, bet arī pavisam reāli, ikvienam pārbaudāmos eksperimentos.

Ir tāds franču zinātnieks Rene Peoch. Vēl 1980tajos viņam radās vēlme izpētīt, vai apziņa spēj ietekmēt objektus. Un viņš izgudroja eksperimentu, kā to pārbaudīt. Tas sastāvēja no robota – neliela mehānisma, kurš tika ieprogrammēts haotiski pārvietoties pa laukumu, iezīmējot aiz sevis veikto trajektoriju. Un vēl tur piedalījās tikko izšķīlies cālēns. Kāpēc cālis? Tikko pēc izšķilšanās, cālēns uzreiz fokusējas uz pirmo objektu, ko ierauga un tas viņam kļūst par māti. Parasti tā ir vista, bet ne vienmēr – šis iespaids ir neizdzēšams un cālēns sekos jebkuram objektam, ko būs ieraudzījis pirmo, uzskatot to par māti. Šo fenomenu pirmais atklāja biologs Konrads Lorencs, kuram seko bariņš zosulēnu, uzskatot viņu par mammu.

Savukārt Peošs šo fenomenu ņēma par pamatu savam eksperimentam – tikai šajā gadījumā cālis pirmo ieraudzīja robotu un tieši tā, kā tas notiek, sāka uzskatīt to par savu mammu. Nākošais darbs bija palaist šo robotu kustamies pa laukumu – rezultātā tas zīmēja haotisku trajektoriju pa visu laukumu, bet cālis tam sekoja. Nekā neparasta tajā nav.

Bet tad cālis tika ielikts stikla būrītī vienā laukuma stūrī un tas ārā netika, lai gan turpināja izmisīgi vērot robotu un censties tam sekot. Un šeit sākās kaut kas neparasts. Robots vairs nemanevrēja haotiski apkārt pa visu laikumu, kā iepriekš. Tagad tas koncentrēja kustības tieši tajā stūrī, kur atradās cālis. Vārdu sakot, tas turējās tiešā cāļa tuvumā. Kā to izskaidrot? Robotam taču nav savas apziņas un tas nevar pats pieņemt šādus lēmumus. Taču apziņa ir cālim un tam piemīt milzīga vēlme atrasties blakus šim robotam.

Tieši tāds arī ir vienīgais iespējamais secinājums – nevis robots ietekmē savas kustības, bet gan dzīvas būtnes vēlme. Šis pats eksperiments tika atkārtots vēl un vēlreiz, bet katru reizi rezultāts bija tas pats. Atliek tikai jautājums, kā tad tas ir iespējams, kā cālis to dara? Katrā ziņā to vada spēcīgs izdzīvošanas instinkts un tas jūtas atkarīgs no robota – bet tā ir ļoti spēcīga psihiska enerģija. Pat neliels cālis spēj tādu ģenerēt un ietekmēt matēriju.

Un ja tas ir tā, tad ko spēj cilvēks, vai vesela grupa, kāds spēks ir kolektīvajai apziņai? Jo tieši šos kvantu realitātes noslēpumus vienmēr ir zinājuši tie, kas šo realitāti sabiedrībai konstruē arī šodien – uz ko cilvēks fokusējas, tas arī iegūst enerģiju un vektoru. Tas taču visu arī izskaidro, kas notiek pasaulē un kapēc visi lielie mediji izmanto bailes, melus un histēriju saviem reitingiem un realitātes formēšanai, liekot mums fokusēties uz to, ka visa šī ilūzija ir īsta. Bet vai cilvēce saprot šī likuma milzīgo spēku un to, kā to izmantot savā labā, lai Radītu pavisam citu, uz iekšējām pozitīvām kvalitātēm veidotu realitāti? Lai tas varētu sākt notikt, mums ir jāvizualizē kaut kas pavisam cits, kā šobrīd notiekošais.

Piemēram, ka visi kovid afēristi saņem savus karmiskos nopelnus, brīvie cilvēki norauj maskas un atmasko melus, visas globālās afēristu organizācijas tiek izformētas un visā pasaulē pie vadības nonāk nevis savējie, alkatīgie un pavēles pildošie, bet sava aroda pratēji, viedākie un godīgākie ļaudis – sākot ar vietējo pašvaldību, līdz starptautiskām organizācijām. Nu tāda šķietama utopija, bet var jau sākt ar mazumiņu, savu ikdienu, savu apkārtni un vērot, kas tad mainās, ja izmainīts tiek apziņas fokuss – tie, kas neskatās lielo mediju histēriju, jau sen zina, ka tad dzīve ir daudz mierīgāka un harmoniskāka. Tā tas viss darbojas, bet jāsāk ir katram ar sevi.

Eksperiments aplūkojams šeit.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s