Krīze Indijā – mediji atkal melo

Atcerieties tās scēnas, ko rādīja ‘oficiālie mediji’ un kas rotāja visu izdevumu virsrakstus 2020.gada sākumā? Tur bija ķīnieši speciālos radiācijas aizsargtērpos blakus guļošiem cilvēkiem uz ielas Uhaņā – tā sākās kovid histērija. Un tagad tieši tas pats notiek atkal – šoreiz Indijā.

Kopš afēras sākuma šādas ainas nekur vairāk netika rādītas, tā bija vienkārši feik-propaganda globālās histērijas uzsākšanai un demokrātijas demontāžas realizācijai. Taču tagad ir pagājis gads un acīmredzami, ka feikie mediji uzskata ļaudis tieši par tik glupiem, ka viņi neatceras pat gadu vecus notikumus. Ne velti mēdz teikt, ka pūļa atmiņa esot 2 nedēļas. Un tagad tā pati spēle notiek Indijā.

Britu Sun tabloids 2020.gada janvārī publicēja video ar krītošiem cilvēkiem Uhaņā – tā nosaukums bija Krīzes teritorija – Koronavīruss pārvērš Uhaņu zombiju zemē. Līdzīgi rīkojās arī The Guardian, publicējot šo slaveno bildi – tad jautājums, cik daudzus Jūs esat redzējuši krītam uz ielām un kas tas vispār bija? Gada laikā noskaidrojās, ka neviens nekur nekrīt, ka vīruss tā arī nav izolēts, ka mirstība no tā pat pēc oficiālās statistikas ir tikai 0.15% un tie ir cilvēki cienījamā vecumā ar hroniskām kaitēm un sabiedrību gatavo regulārai vakcinācijai un endēmijai, bet te pēkšņi atkal mediji ceļ histēriju un rīkojas tāpat, kā pirms gada to darīja Ķīnā.

Un tā sāk darboties nākamā afēras fāze – lai attaisnotu medīcinas tirāniju un atklātu fašismu, tiek saukts pēc jaunajiem variantiem un to bīstamību – tas jau viss tajā kovid komisijas papīrā ar Vairu Vīķi sastāvā ir skaidri aprakstīts, kas notiks tālāk. Tagad afēra tiek palaista Indijā un tās rokraksts ir tieši tāds pats, kā pagājušo gadu tas bija Itālijā.

Tas pats britu Guardian nāca klajā ar attiecīgu rakstu par to, ka Indijas krīze ir visas pasaules problēma un apraksta to kā ‘katastrofu’, sliktāko scenāriju, tur neesot slimnīcas gultas vietu, testu, skābekļa un 1.4 miljardi slīkst infekcijā. Taisni vai pasaules gals ir klāt. Šis raksts ir vienkārši salkani meli visā savā būtībā, tomēr to ir vērts paanalizēt, jo tā darbojas visi šie feik ziņu kanāli visā pasaulē.

Tad kas Indijā ir tik briesmīgs? Tur ir 1.4 miljardi iedzīvotāju. Ja pozitīvi testēti kopumā pa visu šo laiku skaitās 18 miljoni, tad tas ir 1.3% no visiem iedzīvotājiem, bet mirušie 200tk sazin kādu iemeslu pēc, kas norakstīti uz kovid – nu pieņemsim – tas iznāk 0.01% no iedzīvotāju skaita. Tas tiešām izskatās pēc 1.4 miljardiem infekcijā slīkstošiem un katastrofas? Saskaņā ar Guardian, pasaules gals sākas Indijā.

Turklāt Indijā ir vērojams arī intensīvs masveida testēšanas pieaugums un testēti tiek visi pēc kārtas, tai skaitā nesimptomātiskie – PCR tests atkal tiek izmantots afēras pamatā un viss tur notiek pēc tās pašas shēmas. Ar visu to augstākais pozitīvo testu skaits līdz šim bija 24. aprīlis ar 350 tūkstošiem pozitīvo testu, kas ir 0.02% no iedzīvotājiem.

To, kā izskatās Indijas ‘katastrofa’ vislabāk var redzēt, ja salīdzina ar to pašu UK – šajā grafikā, kur ir oficiālā mirstības līkne uz miljons iedzīvotājiem. Ja Indijā ir katastrofa, tad UK vispār vairs neeksistē. Citiem vārdiem sakot, absolūtajos skaitļos Indijas briesmīgā situācija ir tāda pati, kāda ir UK atslābums un viļņa beigas.

Otra krāpšana medijos ir par to, ka Indijā sācies akūts skābekļa balonu trūkums. Bet arī tas nav taisnība – tur šī problēma pastāv jau ilgi un pēdējā pusgada laikā valdība neko nav darījusi, lai to risinātu, Par to ziņo Quartz India – skābekļa ražošanas iekārtas gaida 150 slimnīcas jau kopš pagājušā gada oktobra, bet nekas nav izdarīts. Tieši tāpat, kā pagājušo gadu mediji sacēla traci Itālijā, izmantojot tur jau gadiem esošās problēmas ar veselības aprūpi, augstāko infekciozitāti tieši slimnīcās visā Eiropā un citām lietām, noveļot to visu uz kaut kādu kovid, tā arī šeit – esošās režīma neizdarības un problēmas pēkšņi tiek pasniegtas kā vīrusa apokalipse un jaunais Indijas ‘variants’

Vislabāk to raksturo NYPost, kas savus lasītājus vai nu uzskata par pilnīgiem muļķiem, vai varbūt šī sieviete ir reinkarnējusies un iekūlusies problēmās divreiz. Viņi bija iepostējuši bildi ar pagājušā gada gāzes noplūdē cietušu sievieti, kas guļ uz ielas, apgalvojot, ka tagad viņa ir nokritusi ar kovid. Šai mahinācijai pievērsa uzmanību arī kāds Indijas medijs.

Ievērības cienīgs ir arī fakts, ka viss straujais uzliesmojums Indijā sākās tieši pēc vakcinācijas programmas – ja nu mirstība ir īsta, tad tas nav nekāds kovid, bet pavisam kas cits. Katrā ziņā tā ir sakritība, kas vērojama ne tikai Indijā. Tur pagājušā gada augustā tika ieviesta Ivermectin ārstēšana – skatāmies, kā tas ietekmēja statistiku – viss krītās uz leju, bet tad tiek ieviesta vakcinēšana un kas notiek grafikā? Tūlīt pat mirstības līkne strauji lec uz augšu. Protams, sakritība..

Līdz ar to, nekādas krīzes un katastrofas vismaz no vīrusa puses tur nav – tas gan neizslēdz iespēju tādu sarīkot mākslīgi, kā tas jau tika darīts visu šo laiku, tagad plāndēmijas arhitekti pārmetušies uz Indiju un atkal cenšas uzkurināt kārtējo globālo histēriju ar saviem jaunajiem variantiem – vai tiešām cilvēki spēj iekrist tajās pašās mediju lamatās vēl un vēlreiz?

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s