Kā briesmīgais vīruss kļūst par parastu saaukstēšanos.

Ar katru jaunu pētījumu ‘nāvējošā pandēmija’ kļūst aizvien mazāk nāvējoša. Atcerieties, kāda histērija bija pagājušā gada sākumā? Bet tagad publicētie pēdējie dati marta beigās secina, ka šī tā saucamā vīrusa mirstība sastāda vairs tikai 0.15%.

Tas vairs ne ar ko neatšķiras no normālas, pat ne smagas gripas sezonas. Šādi dati atrodami Dr John Ioannidis publicētajā pētījumā, kuru Jūs noteikti esat jau dzirdējuši. Viņš, būdams atzīts epidemiologs un statistiķis, jau pagājušā gada pavasarī runāja par nepieciešamību ievākt normālus datus un nekrist panikā. Bet kas pagājušā pavasarī darījās oficiālo iestāžu un mediju ziņojumos? Toreiz PVO paziņoja, ka mirstība esot 3.4%. Pie tam arī tas nav tik ļoti daudz – tas tikai būtu vairāk, kā parastie gripas vīrusi. Turklāt toreiz kāds izrevidēja arī Wikipedia sadaļu par Spāņu gripu, izmainot tās mirstības koeficientu uz mazāku – no 10-20% līdz 2-3%, līdz ar to radot papildus ilūziju par to, ka kovids ir tikpat briesmīgs. Tā izskatās saglabātā Wikipedia sadaļa pirms 2020 .gada februāra.

Tai pašā laikā daudzi eksperti jau toreiz izteica pavisam citas prognozes, ka šis koeficients būs daudz mazāks, par PVO sprediķoto. Un tagad tas acīmredzami ir noticis tieši tā. Ioannidis bija viens no pirmajiem, kas par to sāka runāt. Visu šo laiku viņš brīdināja par to, ka vajadzīgs vēss prāts un īsti dati. Viņa pirmais darbs par šo tēmu iznāca 2020.gada aprīlī un tur viņš secināja, ka kovid mirstība sastāda tikai 0.27%. Nākošais bija oktobra pētījums un tajā atklājās, ka tas ir vēl mazāks – tikai 0.2%

Bet tagad atrodams vairs tikai 0.15%. Tieši tā, kā tas ir regulārai gripas sezonai, kura šogad esot pazudusi. Vai gaisā nevirmo pēc pamatīgas afēras? Salīdzinājumam, tas ir tikai 5% no PVO sprediķotā un tas atklājas gada laikā. Bet tas aptuveni sakrīt ar pašas PVO netīšām izskanējušo paziņojumu pagājušā gada oktobrī, kur tika paziņots par to, ka uz to brīdi inficēti esot jau 10% planētas iedzīvotāju. Nu tādā gadījumā koeficients patiešām sanāk 0.14%.

Bet vai kāds atceras to histēriju, kādu sacēla daudzu valstu režīmi un kā sākotnēji mūs visus tracināja ar briesmīgo mirstību? Kādas manipulācijas tika veiktas, lai visiem piešūtu tikai šo diagnozi? Un pat tad šis koeficients ir tikpat niecīgs, kā parastai gripai.

Nu un tagad savilksim to kopā ar versiju par to, ka vīruss nemaz nav izolēts un nav pierādīta ne tā eksistence, nedz arī tas, ka tas izraisa konkrēto saslimšanu. Kāda tad jēga no visas tās pētīšanas un skaitļošanas, ja vīrusa nemaz nav?

Bet pavērojiet šo tendenci, kas notiek gada laikā. Un kas tad notiek? Tas, ka aizvien samazinās atšķirība starp vīrusu, kura nav vispār un vīrusu, kurš ir nenozīmīgs. Citiem vārdiem sakot, no briesmīgā ‘visi mirsim’ šis vīruss ir degradēts līdz parastai gripai un tam, ka tas kļūst par parastu sezonālu parādību un tā mirstības koeficients kļūst aizvien mazāks. Līdz ar to, plāndēmijas arhitekti mierīgi turpinās savus iesāktos procesus, bet risks nomirt no šī vīrusa faktiski tiek samazināts līdz tam pašam, ka bīstami ir vienkārši iet pa ielu.

Līdz ar to cilvēku lielākā daļa pat nebūs spējīgi saprast, ka viss šis ir bijis viena vienīga afēra un šādi izspēlējot teātri no šoka līdz ikdienišķai parādībai, vīruss taču nemaz nebija vajadzīgs. Paliks pāri tas, kas tika izdarīts šoka terapijas laikā – režīmi atņēma cilvēkiem gandrīz visas pamata tiesības, miljardieri un Farma kļuva bagātāki, tika izdresēti cilvēki un sperts solis tālāk lielā plāna realizācijai – Resets mierīgi turpinās.

Taču neaizmirstiet švakcinēties – saka režīms. Kaut arī vakcīnu izmēģinājumi ilgst vēl divus gadus un par to efektiem nekas nav zināms, bet jums taču ir tikai 99.85% izdzīvošanas iespējas saskarsmē ar kovid.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s