Kā veidot kovid kultu -6 pamata tehnikas prāta atslēgšanai

Vairāk kā gadu pēc absolūti melīgu bilžu parādīšanās, kur cilvēki krīt uz ielām, 3.4% mirstības simulācijas histērijas un visa pārējā kovidšova murga, kam tā arī nav nekāda zinātniska pamatojuma, simtiem miljoni visā pasaulē turpina uzvesties kā milzīga nāves kulta dalībnieki, labprātīgi staigājot uzpurņos, kā roboti atkārtojot režīma uzstādītās bezjēdzīgās prasības, spīdzinot bērnus, vecākos ļaudis, injicējot eksperimentālas substances sev un pieprasot to darīt arī citiem – vārdu sakot, uzvedas kā psihopāti.

Kā tas varēja notikt un ko visas šīs afēras organizātori zina par cilvēku prātiem tādu, ko nesaprot paši cilvēki? Viņi zina to, kā pareizi veidot psihopātu kultu. Un šobrīd notiek tieši tas. Situācija ir tāda, ka atšķirībā no iepriekš zināmā cilvēces vesturē, kad šādi kulti bija kaut kur izolēti no apkārtējās sabiedrības, šobrīd viss ir otrādi – izolēti tiek veselie un normālie. Kults strauji kļūst par noteicošo kultūru.

Lai saprastu, kā tas notiek un izvairītos no Kulta pielietotajām prāta kontroles tehnikām, ir jāsaprot šīs pamata metodes, jo visi šādi totalitāras ideoloģijas kulti darbojas pēc vienādas shēmas. Tie ir pietiekoši labi izpētīti un dokumentēti, par to ir sarakstītas grāmatas. Kāpēc tas vienalga notiek – nu acīmredzot lielākā daļa sabiedrības tomēr dzīvo pēc primitīviem instinktiem un vislabāk to var redzēt tieši šādos brīžos.

Savukārt lietotās tehnikas var atrast tādos darbos, kā 1995.gadā izdotā Margaretas Singeres grāmātā “Cults in our Midst” – tur aplūkotas 6 galvenā prāta kontroles metodes, kuras arī apskatīsim šajā rakstā.

Turiet personu neziņā par to, kas notiek un ka viņš tiek mainīts soli pa solim. Jaunos kulta locekļus jāievada lēnām, soli pa solim ar uzvedības maiņas programmu, bez sapratnes par to, kas ir galējais mērķis.

To jūs lieliski varat redzēt visa gada garumā, kā viss sākās ar ‘maskām uz 5 minūtēm’, ‘divām nedēlām’ neērtību un kur pasaule ir tagad. Katrs nākošais absurdais aizliegums ir nākamais solis šajā programmā un neviens no tiem neatceļ iepriekšējos – tie tikai viens otru papildina, arī vakcīnas ir tikai solis ceļā uz vēl nākamo kontroles soli. Turpat redzam arī agresiju pret tiem, kas atsakās pakļauties Kultam. Tie tiek apzīmēti par ķeceriem, noliedzējiem un tiek izvērstas represīvas metodes. Viss kā totalitārā sektā, kas ir planetārs vājprāts.

Kontrolējiet personas sociālo un fizisko apkārtni, īpaši viņa laiku.

Visu gadu ‘jaunā normālā’ autoritātes tieši to arī dara – kontrolē gan distanci, gan iespējas kaut kur doties, gan pielieto sociālās distancēšanās rituālus, nevajadzīgo pasākumu slēgšanu, izolāciju un visu citu arsenālu. Cilvēcei iedvests, ka visa planēta ir milzīgs infekcijas perēklis un visiem ir jābaidās no kaut kā, kas dabā neeksistē.

Sistemātiski veidojiet personai bezpalīdzības sajūtu.

Kas gan varētu justies vēl bezpalīdzīgāks, kā kovidpropagandai pakļauts indivīds, kas paklausīgi sēž mājās, skatās kovid mirstības tabulas, dalās ar savām masku bildēm un švakcinēšanās rāmīšiem soctīklos? Tas, kurš gaida režīma atļauju doties savās gaitās, iziet ārā, vai atļauju apskauties ar saviem tuvajiem? Vienīgā atšķirība starp tradicionālo harizmātisko un diktatorisko Kulta līderi šeit ir tas, ka par to kļuvusi šauru ‘ekspertu’ grupiņa, kuru viedokļus nemitīgi štancē visi mediji. Taču princips ir tas pats – reliģisko vai psihodēlisko mantru vietā viņiem ir savi saukļi – ‘uzticies zinātnei’, ‘vakcinējies’, ‘jaunais normālais’ un viss pārējais. Ja šādam Kulta apsēstam cilvēkam parāda īstu zinātni vai argumentus, tad parasti iestājas īssavienojums un agresija pret tiem, kas vēlas dzīvot brīvībā.

Manipulējiet ar atlīdzību sistēmu, sodiem un pieredzi tā, lai persona atsakās no sava iepriekšējā dzīves veida.

Te loģika ir vienkārša-  tā ir racionālas personas transformācija par pilnīgi cita rakstura, Kultam derīgu locekli. Tas ir ‘jaunais normālais’

Manipulējiet ar sodiem, atlīdzībām un pieredzēm tā, lai mudinātu cilvēkus mācīties Kulta ideoloģiju, uzskatu sistēmu un tam derīgu uzvedību. Laba uzvedība tiek atalgota, šaubas un jautājumu uzdošana tiek sodīta. Ja kāds uzdod jautājumu, tad viņiem jāliek justies vainīgiem – tā, it kā ar viņiem kaut kas nav kārtībā.

Nu šis jau ir redzams ik uz soļa – to mēs redzam visur – tā ir varas apmaksāto mediju galvenā stratēģija, kā viņi cenšas publiski nomelnot tos, kuri uzdod šos jautājumus vai apšauba Kulta darbības. Tas ir ierastais ad hominem – par muļķi jāpataisa tas, kas cenšas apelēt pie Saprāta. Kulta agenda nav apspriežama, ikviens, kas to dara, pats ir nenormāls. Diemžēl tie, kas neprot domāt, labprāt iebarojas arī no šīs propagandas un paši tajā piedalās, uzbrūkot līdzcilvēkiem un pat kādreizējiem draugiem.

Ieviesiet slēgtu loģikas un autoritārisma struktūru, kas nepieļauj atgriezenisko saiti un atsakās mainīties vai pielāgoties. Tas notiek tikai ar vadības pavēlēm. Tā ir klasiska varas piramīda – tās vadītāji nekad nevar būt nepareizi.

Lūk, šis punkts pagaidām vēl nav sasniegts pilnībā – taču tas būtu bijis Kulta galējais nolūks-  ja cilvēki laicīgi neatmostas un nesāk iziet no šīs hipnozes. Ir paredzēts patoloģisks totalitārisms. Tāpēc runājiet par to, neļaujiet sevi ietekmēt un padarīt par šādu ‘normālo’, kad ierodas Kulta apustuļi skalot smadzenes Jums vai jūsu tuviniekiem. Šeit nav nekādas zinātnes, nekādu racionālu argumentu ne visā notiekošajā, ne švakcīnu programmās – tas ir īstākais Kults, kura uzdevums ir iepotēt pēc iespējas vairāk cilvēkiem savu paranojas ideoloģiju un sadalīt sabiedrību, tad tikt galā ar nepaklausīgajiem-  te ir gan kārdināšana, gan draudi, gan manipulācijas – ja cilvēks tam pakļaujas, tad viņš ir zaudējis.

Viņu rindās esošo ideologu prātus izmainīt praktiski nav iespējams, taču viņi mūsējos vēl cenšas pakļaut sev. Un tā ir cīņa, kas katram sevī jāuzvar. Jo ar savu piemēru var iedvesmot arī tos, kas vēl nav pilnībā pakļāvušies Kultam.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s