Stanfordas universitātes pētījums pret maskām – medijos klusums.

Kārtējais pētījums apliecina – pamperi un lupatas uz sejas ir pilnīgi bezjēdzīgi vīrusu apturēšanā. Bet par šo Stanfordas universitātes pētījumu nerunā neviens lielais medijs, kaut gan tas ir publicēts Nacionālā biotehnoloģiju centra mājaslapā.

NCBI ir Nacionālā Veselības institūta atzars un varētu domāt, ka tādam pētījumam vajadzētu būt atspoguļotam visos ‘oficiālajos’ avotos un zinātnes ticētāju resursos.

Taču notiek tieši pretējais – tam veltīta 0 uzmanības no lielajiem medijiem – vēl vairāk, cilvēki tiek banoti, ja viņi to grib publicēt lielajos soctīklos. Tā notika ar kādu Steve Cortes, kuram Twitter atslēdza kontu tikai tāpēc, ka tajā bija tiešais links no NCBI publikācijas. Un tas ir Stanfordas universitātes Baruch Vainshelboim veiktais pētījums, kura galvenais secinājums skan sekojoši:

Dati liecina, ka medicīniskās un ne-medicīniskās maskas ir neefektīvas elpceļu vīrusu pārnešanas no cilvēka uz cilvēku bloķēšanā – dati liecina pret šādu masku lietošanu.

Tas arī viss – tiešais teksts no pētījuma un oficiālās lapas, par ko momentāls bans Twitterī. Bet pats Baruhs tajā citē vēl 67 profesorus, ārstus un zinātniekus, kas apstiprina šī pētījuma hipotēzi. Tā ir zinātne – bet tad ir Twitter, kas izsūtīja ziņu ar prasību dzēst šo ‘dezinformāciju, jo soctīkla noteikumi aizliedz publicēt visu to, kas apšauba oficiālo vīrusa doktrīnu.

Bet pētījumā ir visi nepieciešamie zinātniskie dati un pierādījumi, kas kārtējo reizi apgāž visu viltus vīrusa afēru. Tikai tos neviens negrib dzirdēt, jo afēra tāpēc jau ir afēra.

Viens no būtiskiem aspektiem, par ko tur ir runa, ir vīrusa un masku šķiedru blīvuma neatbilstības. Ja vīruss ir 60-140 nanometru diametrā, tad spraugas maskās mērāmas mikrometros – 55 līdz 440 un tas ir 1000 reizes vairāk. Tas tiešām ir tas pats, kas ķert odus ar drāšu žogu. Vai saliekot kopā divus.

Šis nav pirmais tāda veida pētījums. Bet ņemot vērā tā avotu un publikācijas vietni, nav iespējams kaut kas vēl zinātniskāks. Tā ievadā minēts ne tikai tas, ka to lietošanas efektivitātei nav nekādu pierādījumu, bet ka tās izraisa arī dažādus psiholoģiskus un veselībai kaitīgus efektus. Tajā tiek aplūkoti visi 3 masku veidi – N95, parastās medicīniskās un arī ikdienas lupatas, ko cilvēki nēsā jau kā aksesuāru.

Turklāt atzīmēts arī tas, ka N95 masku uzdevums ir pasargāt cilvēkus no dažādiem indīgiem aeorosoliem, bet medicīnas maskas lieto tāpēc, lai aizturētu nēsātāja sekrētu nokļūšanu uz pacientiem – tieši tas bija to sākotnējais ieviešanas iemesls, ne jau virusoloģija. Bet parastās auduma maskas vispār nav domātas nekam, ja neskaita teorētisku iespēju mazliet pasargāties no putekļiem.

Kaut arī daudzas valstis dažādos veidos ir padarījušas visu šo masku lietošanu par obligātu, zinātnisku datu par to efektivitāti tā arī nav. Tas pēc būtības arī ir pētījuma secinājums – tajā parādās tas, ka praktiski ļaunuma no to nēsāšanas ir stipri vairāk, kā iedomātā labuma.

Par to bezjēdzīgumu īpaši tiek izcelti vairāki kontrolēti pētījumi – vienā no tiem 246 dalībniekiem puse bija ar simptomiem un ar vai bez maskām. Rezultātā nekādas atšķirības. Tai pašā pētījumā pierādījās arī tas, ka no bezsimptomu slimajiem vispār netika konstatēti nekādi vīrusa aerosoli, ar vai bez maskām – līdz ar to atkal skaidri parādās tas, ko visi saprātīgie cilvēki sen zina. Nav tādu bezsimptomu slimo un neko viņi nevar inficēt. To tālāk apstiprināja vēl viens pētījums ar 445 dalībniekiem, kuri nonāca kontaktā ar bezsipmtomu kovid slimnieku īpašā izolatorā uz 5 dienām – jo tāda bija testa diagnoze. Rezultātā neviens no šiem 445 ne ar ko nesaslima.

Vai tad jābrīnās, ka šāds pētījums nekur neparādās medijos? Tas taču pilnībā apgāž visu kovidšovu. Tajā detalizēti aprakstīta katra sejas maskas veida neefektivitāte, bet tas ķeras klāt vēl kādai problēmai – ja no maskām nav nekāda pozitīva efekta, tad kādi ir negatīvie?

Tās mehāniski traucē dabiskam elpošanas ritmam un tam ir ilgtermiņa efekts uz veselību. Starp to un seju paliek izlietota gaisa daudzums, kas tiek atkārtoti ieelpots un tajā ir lielāks Co2 saturs, kā tam jābūt dabiskā vidē, kas savukārt noved pie asins sastāva izmaiņām, kam ir vēl tālejošākas sekas.

Pētījums aplūko veselu rindu šo kaitīgo efektu, ko izraisa maskas un to, pie kādām slimībām tas noved. Tai skaitā arī infekcijas un iekaisumus no tajās sakrātām baktērijām. Vārdu sakot, visas tās lietas, kam jābūt absolūti skaidrām ikvienam saprātīgam cilvēkam, ir atrodamas arī šeit – oficiāli zinātniski uzskaitītas un pierādītas – ja kāds tās nesaprot tāpat.

Taču nekas nenotiek – par to nerunā mediji, par tā pieminēšanu cilvēkus atslēdz no soctīkliem – tad kas vēl ir vajadzīgs, lai atpazītu fašismu un totalitārismu – kas ir tā zinātne, kam aicina ticēt uzpurņu un vakcīnu uzspiedēji un kas ir viņi paši?

Lūk ir īsta zinātne un tā pilnībā apgāž visas uzpurņu teorijas. Tikai šodienas pasaulē to varbūt varēs izmantot tikai kaut kādās tiesvedībās pret šiem afēristiem, jo par šo pētījumu nekur nav nekādu ziņu, kaut tas publicēts jau 2020.gada novembrī ar šī gada janvāra papildinājumu.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s