ASV valdība iepērk bērnu orgānus

Pagājušā nedēļā aktīvistu grupa Judicial Watch atklāja sabiedrībai spridzekli. Viņi prezentēja ziņojumu uz 600lpp par to, ka ASV valdība iepērk un tirgojas ar tikko abortētu bērnu orgāniem.

Šīs ķermeņa daļas uzpērk ASV zāļu aģentūra FDA, lai testētu dažādas zāles un veiktu savus eksperimentus. Bērni, no kuriem ņemti šie orgāni, ir līdz 24 nedēļas veci, brīžiem tikai dažas nedēļas līdz dzimšanai.

Sabiedrība ik pa laikam padzird kaut kādas ‘sazvērestības teorijas’ par dzīvu un orgānos sadalītu bērnu tirdzniecības tīkliem, bet līdz šim valdīja uzskats, ka ar to nodarbojas kaut kādas ļoti tumšas mafijas struktūras kaut kur tālās zemēs.

Taču nu izrādās, ka to dara neviens cits, kā ASV valdība. Judicial Watch rīcībā nonākusi sarakste starp FDA darbiniekiem un Kalifornijā bāzēto Advanced Bioscience Resources kompāniju (ABR) un tā pierāda, ka FDA iepirkusi šos abortētos bērnus saviem neētiskajiem eksperimentiem laikā no 2012-2018.gadam.

Šo kontraktu apturēja tieši Donalds Tramps 2018.gadā saistībā ar tā pretlikumībām. Pret šo kompāniju jau eksistē tiesvedība kopš 2019.gada un tagad tam pievienojas jauna prasība 575lpp apmērā.

Šī nav pirmā reize, kad ABR tiek pieķerti starmešu gaismā. Tai jau bija Kongresa veikta izmeklēšana par ilgstošu iesaistīšanos abortētu bērnu tirdzniecībā. Tā ir viena no senākajām tāda veida kompānijām, kas pelna miljonus, ievācot dažādas ķermeņa daļas no abortētiem bērniem un tālāk pārdodot tās tirgū interesentiem.

Sarakste atklāj visai šokējošas sarunas starp FDA un ABR darbiniekiem un darījumu detaļas. Piemēram, ABR saņēma 12.000 dolārus priekšapmaksā par katru bērnu vecumā no 16-24 nedēļām. Attiecīgie orgāni tika transportēti ‘svaigi un ledus’

Tieši tikpat precīzi, kā pasūtot gaļas gabalus miesniekiem, FDA doktori pieprasīja vajadzīgos orgānus no attiecīga dzimuma bērna, sakot, ka labāk tas būtu no puikas, taču arī meitenes der, ja nevar dabūt īsto.

Savukārt ABR darbinieki sūdzas par to, ka nevar noteikt dzimumu, ja auglis vēl nav tik tālu attīstījies.

Tas savukārt liecina par barbariskajām aborta procedūrām. Vēl šokējošāk ir tas, ka FDA iepirkusi arī tādu bērnu orgānus, kuri jau spēj dzīvot ārpasaulē. Šo situāciju ar vēlajiem abortiem nemitīgi cenšas ignorēt visi ‘mans ķermenis, mana izvēle’ propagandisti. Dīvaini, ka uz vakcīnām tas īsti netiek attiecināts.

Kad ABR darbinieks pārliecina FDA, ka viņi strādā arī ar tiem ārstiem, kuri veic vēlos abortus, viņš apliecina arī to, ka kāda daļa no orgāniem vairs nav lietojama, jo tiek ievadīta inde ar nosaukumu digoxin, kas izposta šūnas un audus. Kad tā padarījusi darbu, tad nedzīvais bērns tiek piegādāts pasūtītājam.

Tādas sarunas varētu šokēt arī tos, kas līdz šim bija par abortiem. Jo bērnam 24 nedēļu vecumā jau piemīt visas spējas izdzīvot – arī 21 nedēļas veci bērni spēj izaugt un dzīvot normālu un veselīgu dzīvi.

Šie izvilkumi ir tikai daži piemēri no tā satura, kas atrodams 2019.gada Judical Watch iesniegtajā prasībā. Šī gada martā federālā tiesa lika FDA aģentūrai uzrādīt datus par iepirktajiem orgāniem, pamatojoties uz nepieciešamību uzdot jautājumus par šo darījumu atbilstību federālajiem likumiem.

Tiesa secināja, ka ASV valdība ir iepirkusi šos orgānus no ABR un iespējams, ka šī nelegālā tirgošanās notiek jau gadiem.

FDA ir tā pati aģentūra, kas nodarbojas ar vakcīnu autorizēšanu. Tādā mēs šobrīd dzīvojam pasaulē, kurā eksistē arī šāds, bērnu orgānu tirgus un tas viss notiek visaugstākajā valdību līmenī – tas notiek ASV, kas līdz šim tika stādītas pasaulei kā demokrātijas un cilvēktiesību paraugs. Pasaulē katru gadu pazūd miljoniem bērnu, bet nekur nav diskusijas par to, kur tie paliek. Domājams, ka drīzumā mūs gaida vēl šokējošākas atklāsmes par to, kā notiek pasaules pārvaldīšana un kādas elites ir iesaistītas šajā drausmu biznesā, kur cilvēka ķermenis un orgāni ir tikai eksporta prece.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s